Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Trump’ın Göçmenliği Durdurma Kararı (Nisan 2020)

• @Muhtaradana Evrak onay emaili çok takılınacak sorun değil zaten.Hiç olmadı konsolosluğa götürüp verirsin , aşılması kolay basit konu bence.Zaten current olduktan sonra önemi kalmıyor bence.

• Kcc nvc yazıyorum ama randevu hazır değil acaba ne zaman randevu alabilirim

• @Muhtaradana @crazycells @Semihmete evraklarımızı kendimiz götürüp onay alabiliyormuyuz? Ben KCC Ye geçen ay mail attım. Kızım Amerikan vatandaşı ve özel durumumu belirttim. Bana şuan haber bekliyoruz size net bilgi veremiyorum dediler. Benim istediğim aslında current olup evrak onayı almak. Evrak onayı almadan konsolosluğa kendim gönderebiliyormuyum?

• @this-time89 artık case numarasının bir önemi kalmadığının anlamına geliyor 55 bindeki ile 30 bin 40 bin ile 49 bin eşit, süreç yettiği ve vizeler kaldığı sürece (ki sayılar ve devam etme oranları bize vize sayısında sıkıntı yaşamıyacağımızı söylüyor) tüm numaralar sırayla mülakatlarına girecek, inşallah vizelerinide alacak

• @İrem-Güzel karışık 40bin ile 55 nin eşit şanslara sahip, artık bundan sonra evrak işleme sırası esas alınacak

• @Semihmete aynen vize sayıları olarak bir sıkıntı olduğunu düşünmüyoruz

• @pawlover 15 mayıs ile 23 haziran arası mülakat belki beklenebilir, olmasada 23 Hazirandan sonra işlemlerin başlaması yönünde büyük bir beklentimiz var, inşallah başlayacak

• @İrem-Güzel Daha uzun bir süre var , bu süre içerisinde onay emaili gelir size.Sıkıntı etmeyin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@İrem-Güzel evraklar amerika da onaylanıyor. Bir koşuda gidip bırakılack bir yer değil 🙂

• @ayvalik10 kardes senin derdin ne acaba? sacma sapan yorumlar yazip duruyorsun deminden beri bakiyorum

• @Semihmete azaltmışlardır, heryerde olduğu gibi
    Bizim bundan sonra hem Amerika hem Türkiye için vaka sayısının düşmesi için dua etmemiz gerekiyor, çok şükür Türkiye'de son 1-2 gündür bir azalma söz konusu, aynı şekilde Amerika için de bu şekilde konuşuluyor, gelecek günler güzel olacak inşallah

• @ayvalik10 evrak onayları da sıkıntı yaşanacağını düşünmüyorum, evrak onayları başladığında çok seri ilerliyor

• @ayvalik10 eskiden konsoloslukta onaylanıyormuş. Sizin başka bir işiniz yok galiba. Yaşınız kaç bilmiyorum ama şirinlerde bir mutsuz olumsuz şirin vardı aynı ona benziyorsunuz. İnsanları mutsuz etmekten kendi mutsuzluğunuzu kapatamazsınız. Dalga geçtiğinizi zannediyorsunuz ya bence kendinizi küçük düşürüyorsunuz. Ben sizin gibilerle muhattap olmam sizde bana yorum yazmayın.

• @tuncayarat teşekkür ederiz, 5 Mayısta sizlerdende güzel haberler bekliyoruz, bol şans

• @takvimcas önümüzdeki günlerde bazı caselerin in transite dönmesi bizim için çok iyi olacaktır

• @Semihmete yok Semih bey evrak onay emaili alamazsanız, mülakat tarihi verilemiyor maalesef

• @İrem-Güzel hayır, evrakları kcc nin onaylaması lazım, endişelenmeyin yarından sonra evrak onayları gönderilemeye başlanabilir, sizlere bol sabırlar diliyorum çok sabırsızlanıyor insanın içi kıpır kıpır oluyor acaba gelecek mi diye, merak etmeyin ama geliyor

• @İrem-Güzel Evrak olayına fazla takılmayın.En kısa sürede onay emaili alırsınız inşallah. Moralimizi yüksek tutalım.

• Şimdi bütün numaraları current yapmışlar, diyelimki bu durumları hiç takmadan mülakatlara devam ettiler ama işin sonunda süre uzadıkça uzadı ve 30 eylülü geçti o zaman ne olacak mülakat masrafları falan boşa mı gitmiş olacak?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@marvin, içinde söyledi: Trump’ın Göçmenliği Durdurma Kararı (Nisan 2020)

Şimdi bütün numaraları current yapmışlar, diyelimki bu durumları hiç takmadan mülakatlara devam ettiler ama işin sonunda süre uzadıkça uzadı ve 30 eylülü geçti o zaman ne olacak mülakat masrafları falan boşa mı gitmiş olacak?

Evet, sağlık raporu ve vize için ödenen ücretler "non-refundable", yani görüşme sonrası AP'ye kalma vb gibi nedenlerle 30 Eylül'e kadar vize alınamazsa hak kaybedilmiş olur ve ödenen ücretler geri ödenmez.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

113

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |