Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar hepimize bu yıl gc çıkmasını sağlayacak bir planım var. Uzun bir arge çalışması, onbinlerce verinin analiz edilmesi, çeşitli gözlem ve deneylerle sağlamasının yapılması neticesinde ortaya çıkan bu planda sanırım hepimiz mutabık kalacağız. Öncelikle alfabetik sıraya göre gc bekleyen üyeleri excel tablosunda listeliyoruz. Daha sonra karalaştırılan gün ve saatte listedeki ilk kişiden başlayarak toplu dua seansları düzenliyoruz. Farklı inançlara sahip olanlar inandıkları dine uygun dua edebilirler yalnız duaların çakışmadığından emin olmak şartıyla. Bir dua bir başka duayla çelişmemeli yani. Ateist arkadaşlar da kosmosa pozitif enerji yollayarak katkı sağlayabilirler. Gc beklerken kafayı yediğimi düşünebilirsiniz ama istatistik bilimi asla yanılmaz dostlarım.

• ⭐⭐⭐

@Ali-Dmr, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Arkadaşlar hepimize bu yıl gc çıkmasını sağlayacak bir planım var. Uzun bir arge çalışması, onbinlerce verinin analiz edilmesi, çeşitli gözlem ve deneylerle sağlamasının yapılması neticesinde ortaya çıkan bu planda sanırım hepimiz mutabık kalacağız. Öncelikle alfabetik sıraya göre gc bekleyen üyeleri excel tablosunda listeliyoruz. Daha sonra karalaştırılan gün ve saatte listedeki ilk kişiden başlayarak toplu dua seansları düzenliyoruz. Farklı inançlara sahip olanlar inandıkları dine uygun dua edebilirler yalnız duaların çakışmadığından emin olmak şartıyla. Bir dua bir başka duayla çelişmemeli yani. Ateist arkadaşlar da kosmosa pozitif enerji yollayarak katkı sağlayabilirler. Gc beklerken kafayı yediğimi düşünebilirsiniz ama istatistik bilimi asla yanılmaz dostlarım.

Farklı bir bakış açısı diyelim 😉

• @fetihy hocam '' ya tutarsa'' 😁

• ⭐⭐ Yasaklı

Bu iş duayla çözülseydi zaten türkiyede dogmazdık gardasım

• @Calibraturbo, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Bu iş duayla çözülseydi zaten türkiyede dogmazdık gardasım
    D-yjgCZWwAMisV7.jpg

• Reis'in sizlere ihtiyaci var, nereye boyle 🙂

Daha karpuz bile kesecek!!! 🙂

• ⭐⭐ Yasaklı

Iyı aksamlar arkadaslar. Ben aynı e maili 2005 ten beri kullanıyordum, 2008 den beri greene basvuruyordum, ve e mail adresim Greencard lottery, USA services vb abuk subuk kuruluşlar tarafından , türkcesi ; bu sene kazandınız, bizimle kazanabilirsiniz gibisinden mailler almısım. Sorum şu, bu adamlar benimyerime mükerrer basvuru yapmıs olabılırmı E mailime nasıl ulasıyorlar? KCC yoksa türkiyedeki gibi para karsılıgı basvuranların e maillerini bu çakal çukal ayaklı işletmelere mi satıyor?

Hatta 2015 te bir mail almıstım case numbere kadar herşey vardı kazandı sayfası cıkmıstı, yazı karakterine sembollere kadar herşey aynıydı fakat altta 3000 doları 5 gün içinde suraya yatırın seklinde yazı vardı o şekilde uyanmıstım.

Bu sene farklı ilkkez. e mail adresi ile basvurdum pasaport numarasını da çaktım hayirlisi olsun

• Bu ileti silindi!

• Geçen yıl 2020 sonuçları için Mayıs 6 yı beklediğim, hatta gün saydığım geldi aklıma. Daha dün gibi sanki ve "180 kaldı" yazıldığını hatırlıyorum.
    Şimdi koca bir yıl geçmiş ve "Mayıs 5'e son 84" deniliyor.
    Gerçekten hayat nasıl da su gibi akıp gidiyor.
    Geçen yıl ilk başvurumdu, şans eseri bir youtube videosuna denk gelmiş, merak edip araştırmıştım. Ve başvuru tarihine 1 ay vardı.
    Bu sene pasaport zorunluluğu nedeniyle ümidim daha yüksek, zira sırf bu nedenle başvuru yapmayan/yapamayan insanlar gördüm.
    Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah, Allah hayırlısını versin.

• @dreams_usa, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Geçen yıl 2020 sonuçları için Mayıs 6 yı beklediğim, hatta gün saydığım geldi aklıma. Daha dün gibi sanki ve "180 kaldı" yazıldığını hatırlıyorum.
    Şimdi koca bir yıl geçmiş ve "Mayıs 5'e son 84" deniliyor.
    Gerçekten hayat nasıl da su gibi akıp gidiyor.
    Geçen yıl ilk başvurumdu, şans eseri bir youtube videosuna denk gelmiş, merak edip araştırmıştım. Ve başvuru tarihine 1 ay vardı.
    Bu sene pasaport zorunluluğu nedeniyle ümidim daha yüksek, zira sırf bu nedenle başvuru yapmayan/yapamayan insanlar gördüm.
    Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah, Allah hayırlısını versin.

Hep beraber geçirdiğimiz uzun bir bekleyişti. Sırada daha uzun günler var demek istemiyorum 🙂 Mümkünse Abd'de görüşmeyi umuyorum. Hayırlısı bakalım.

• ⭐⭐

günaydın millet son 83 gün 9 saat 40 dakika

• @Ali-Dmr 😁 😁 İsviçreli bilim adamlarının dediği gibi ...... (hani reklamlarda objeyi değerli kılmak için yapılan giriş cümlesi) ile başlayıp bilimsel bir seans yapmalıyız. Takdir edilesi.😛

• @gariban, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

günaydın millet son 83 gün 9 saat 40 dakika

Benim bu seneden hiç umitim yok aslında. Seneye sanki çıkacak gibi hissediyorum.

Çıkarsa Dallas 😈

• @Oradaki orada görüşelim inşallah 😉

• Hayirli günler dilerim herkese 🙂 sayili gün cabuk gecer derler 🙂

• @dreams_usa bende sizinle aynı konumdayım, geçen sene ilk başvurumdu..o yüzden ilk başvuru heyecanını hiçbir sene yakalayamayacağız orası kesin 🙂 benimde bu sene öyle heyecanla beklediğim falan söylenemez, mayıs gelecek ve sonuçlara bakılacak o kadar..ama o tatlı ve kesin tutacakmış gibi olan heyecanı özlemiyor değilim...

• ⭐⭐⭐⭐

@Ali-Dmr, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Arkadaşlar hepimize bu yıl gc çıkmasını sağlayacak bir planım var. Uzun bir arge çalışması, onbinlerce verinin analiz edilmesi, çeşitli gözlem ve deneylerle sağlamasının yapılması neticesinde ortaya çıkan bu planda sanırım hepimiz mutabık kalacağız. Öncelikle alfabetik sıraya göre gc bekleyen üyeleri excel tablosunda listeliyoruz. Daha sonra karalaştırılan gün ve saatte listedeki ilk kişiden başlayarak toplu dua seansları düzenliyoruz. Farklı inançlara sahip olanlar inandıkları dine uygun dua edebilirler yalnız duaların çakışmadığından emin olmak şartıyla. Bir dua bir başka duayla çelişmemeli yani. Ateist arkadaşlar da kosmosa pozitif enerji yollayarak katkı sağlayabilirler. Gc beklerken kafayı yediğimi düşünebilirsiniz ama istatistik bilimi asla yanılmaz dostlarım.

Olumlama yapmak mutlaka işe yarar. Topluca yapmak daha artı bir yarar mı bilemem ama denemekten zarar gelmeyeceği kesin. Yap excell tablosunu. Paylaş, isteyen doldursun.

• Arkadaşlar bekleme stres yapıyor. O nedenle biraz tebessüm edelim babında zaytung haber paylaşmak istedim.😁 😁

Üniversite Öğrencilerine Yönelik ''Yol Yakınken Okulu Bırakıp Bekçilik Sınavlarına Hazırlanma Kursu'', Yoğun İlgi Görüyor...

Hafta Sonu Çocuklarla AVM Turu İşkencesinden Kurtulmayı Hedefleyen Gökhan Aydanlı(37) Cephesinde Gözler, Türkiye'den Gelecek İlk Coronavirus Vakası Haberinde.. http://zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=370177

İBB'nin Ulaşım Zammına Tepki Gösterirken Hızını Alamayıp ''Vatandaş zaten perişan, kimsede para yok!'' Yazan AK Troll, 2 Hafta Sahalardan Uzak Kalacak...

İktidar partisi dururken muhalefet saflarına sızan FETÖ'nün sıralı yanlışları yarından itibaren Abdülkadir Selvi'nin yazı dizisinde...

• @Ali-Dmr toplu dua işe yarar mı bilmem fakat olumlama yapmak, ağızdan negatif kelime çıkmaması "bana çıkmaz yeaa" bile dememek, pozitif düşünüp ona yoğunlaşmak işe yarayabilir. Kendi adıma geçen sene bu şekilde sürece dahil olduğumu düşünüyorum. Ha biraz eksik yapmışım case number son anda gelmiş ama olsun 🙂 siz yine de pozitif kalın, sevgiyle kalın, saygılar. Hakkımızda hayırlısı olsun.

• ⭐⭐⭐⭐

@omertug, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

yapmışım c

Bana da bu sene çıkacak diye olumlama yapıyorum. Case numberim de ilk 10binlerde geleceğini tahmin ediyorum. Her sene ''bana çıkmaz yaa, keşke çıksa ama nerdeee'' modundaydım. Sonuç ortada. Çıkmamasını dillendirdim çıkmadı. Bu sene çıkacak ve hatta çıktı, numaramın bildirilmesini bekliyorum diyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |