Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@yesil-kart DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

Akrabalarınıbu şekilde götüren arkadaşlara sorularım var lütfen cevap verin

Eger DV2018 Green Card Lotosu talihlisi degilseniz yanlis konudasiniz, bilginize.

• britsimon'un sitesindeki verilerle abd nin açıkladığı veriler birbirini tutmuyor.

(2015)19,811 ---- (2017) 20,516 avrupa toplm verilmiş olan dv kategorisi vize sayısı, abd dış işlerinin sitesindeki yıllık rapor sonucu. britsimon'un avrupa vizeleri için verdiği sayılar 2015 yılı için 19095 (-706) 2017 için ise 19914(-602) .

• Evrakları ing çeviri olarak mı düzenlemeliyiz

• ⭐⭐

@yesil-kart Ben yalnızca arşiv kayıtlı adli sicil kaydını ingilizce olarak götürmüştüm.

• Merhabalar acaba mülakata tek gitsem ben gitsem olur mu? Normalden eşim ve çocuklarada da-260 formu doldurdum ama onlar şu ana İçin özel nedenlerden dolayı gelemiyorlar mülakata.

• ⭐⭐

@keops DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

Merhabalar acaba mülakata tek gitsem ben gitsem olur mu? Normalden eşim ve çocuklarada da-260 formu doldurdum ama onlar şu ana İçin özel nedenlerden dolayı gelemiyorlar mülakata.

Eşiniz ve çocuklarınızın da mülakat sırasında orada bulunması gerekiyor diye biliyorum.

• @keops
    Eşiniz ve çocuklarınız daha sonra mülakata katılabilecek durumdaysa mülakat tarihinizi erteleyebilirsiniz.

• Tamamdır çok teşekkür ederim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Merhabalar acaba mülakata tek gitsem ben gitsem olur mu? Normalden eşim ve çocuklarada da-260 formu doldurdum ama onlar şu ana İçin özel nedenlerden dolayı gelemiyorlar mülakata.

Eger cekilisi kazanan kisi sizseniz olur. Cekilisi kazanan kisi vize almadan diger aile uyeleri vize alamazlar.

Eger esiniz ve cocuklariniz ABD'ye tasinmayi dusunuyorlarsa DV2018 sureci bitmeden vizelerini almalilar, aksi takdirde family sponsored green card ile vize alabilirler.

• @crazycells evet çekilişi ben kazandım. Çok teşekkür ederim cevaplarınız İçin.

• Mülakata götürülecek belgelerden hangilerinin fotokopileride götürülmeli??

• @northfield DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

Merhabalar. Hesapta gosterecegimiz paranin kac aydir hesapta olmasi gerekir? Bank statement alip, hemen parayi cikarsak olur mu? Gostermelik yani.

bize gelen mailde altı aylık döküm isteniyor.

• Bu banka hesab dökümünu alirken resmi belge niteliginde ala biliyor muyuz. Muhür falan olmayan basit döküm kabul ediliyor mu. Veya belgenin bir şarti kriteri var mi

• @osmanqdenizli zaten bankadan alırken söylediğinizde size dökümleri veriyor birde üstüne imza sirkülerini veriyor bankanın onaylı evrağı oluyor.

• @fbazer DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

Herkese Merhaba,
    Dün ben, eşim ve bebeğimiz olarak 3 kişi sağlık muayenesine gittik unganlara. randevumuz saat 9:30 daydı. 9:15 gibi oradaydık ve işlemlerimize hemen başladılar. alt kata düzen laboratuvarına kan, idrar tahlilleri ve akciger filmi için gönderdiler. (bu işlemler bebeğe uygulanmıyor). yaklasık 15-20 dk da halledip iki kişi için 235$ karsılıgı 800 TL yi kredi kartıyla ödeyerek tekrar yukarı cıktık. yaklasık 15 dk lık bi bekleme sonrasında sırayla muayeneye girdik ve toplamda yarım saat civarı süren muayenelerimizi tamamlayıp 3 kişi için 660$ karsılıgı 2250 TL yi yine kredi kartıyla ödeyerek cıktık.
    konakladıgımız arkadaslarımızın evine dogru yola cıkmısken unganların ofisinden bir telefon geldi ve akciger filmimde bi sorun oldugunu tekrar gitmemiz gerektigini soylediler. bir kez daha düzen laboratuvarına gidip akciger filmi cektirip unganların ofisine cıktım. biraz beklemem gerektigini durumum hakkında bilgilendireceklerini söylediler. toplamda max. 10-15 bekledim (ki bu bana saatler sürmüş gibi geldi) ve sonrasında bi sorun olmadıgını raporumuzu pazartesi alabilecegimizi soyleyerek gidebilecegimizi soylediler.
    simdi heyecanla 3 ekimdeki randevumuzu bekliyoruz.

eski postları okuyordum mulakattaki bazı bilgileri araştırıyordum. karşıma @FBazer 'ın postu denk geldi o zaman 3050tl karşılığı 895dolar ödeme yapmış şuanda ufak bir hesapla 600 küsur türk lirası daha fazla verecek bu dönemde girmiş olsaydı 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@maranty DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

Mülakata götürülecek belgelerden hangilerinin fotokopileride götürülmeli??

Eger ailece gidiyorsaniz kendi nufus kayit orneginizin fotokopilerini diger aile uyeleri icin de alin.

Evliyseniz evlilik cuzdaninin fotokopisi gerekli.

Bir de mahkeme kayitlari varsa goturmeniz gereken, onlarin da fotokopilerini goturun.

• Arkadaşlar benim pasaportumun tarihi mayısta bitiyor. Yenisini alacağım. Şimdi doktor randevusu alırken o pasaport numarasını girip randevu alsam. Ve sonra mülakata giderken yenisini götürsem olurmu?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Arkadaşlar benim pasaportumun tarihi mayısta bitiyor. Yenisini alacağım. Şimdi doktor randevusu alırken o pasaport numarasını girip randevu alsam. Ve sonra mülakata giderken yenisini götürsem olurmu?

dediginiz sekilde yapabilirsiniz.

• Teşekkürler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

146

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.2k

| | | |