Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @birumut, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Nothing-Man iyi bir araba almak mı ev almak için peşinat vermek mi hangisini tercih ederdiniz?

Ben evi tercih ettim. Hatta şöyle söyleyebilirim herhangi bir sıfır araba alan arkadaşın yaptığı zarar ile Ben peşinat vererek Ev aldım. Çok ciddi bir kazancım olsaydı bu kadar küçük düşünmezdim elbette.

• ⭐⭐⭐

VATANlNl sevmeyene insаn diyemem,
    TÜRK’Ü sevmeyeni, bende sevemem,
    Dinine kаlkıp sövene, Boş ver, аldırmа diyemem.

Vatan sevgisi kutsal sevgidir,
    Vatanım uğruna herkese öl diyemem ki.
    Bu sevgi yürekten gelmelidir,
    Sevmediğin vatanda yaşamak zaten ölüm demektir,

Vatan kitap gibidir,iyi okunmalıdır,
    Her sayfasından binlerce ibret alınmalıdır,
    İçinde yaşanıp, toprağın kutsallığı bilinmelidir,
    Gerekirse uğruna can değil, canlar verilmelidir..

• Bu ileti silindi!

• @Oktay-İbiş Bunu paylaşmandaki amaç nedir? Sen Türkiye'de yaşıyorsun da biz uzayda mı yaşıyoruz? Kendini vatansever gösterip ego kasmanın mı peşindesin? Bence konuya uygun bir yorum değil @crazycells sen ne diyorsun bu konuda?

• ⭐⭐⭐

@yayakaldim34, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş Bunu paylaşmandaki amaç nedir? Sen Türkiye'de yaşıyorsun da biz uzayda mı yaşıyoruz? Kendini vatansever gösterip ego kasmanın mı peşindesin? Bence konuya uygun bir yorum değil @crazycells sen ne diyorsun bu konuda?

ego kasmamı ne alaka ? içimden geldi yazdım art niyet aramandaki sebep nedir ? ve neden kendimi vatansever gibi gösterme ihtiyacını hissedeyim sana yada bir başkasına ?

• @Calibraturbo, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Aga ben yaziorum bak.havaalaninda inilir lift cagirilip pulled pork yemeye gidilir soslu acili kopuklu bira.yemegi yerken gelmise gecmise turkiyeye guzeelce sovulur.sonra galeriye gidilir ve binbesyuz dolara tekkabin yere bastirilmis silverado alta cekilir.okafa basik arka yuksek olacak.her kosede yan vererek bir masaj salonuna gidilir kafa dagitilir.wallmarta gidip telefon alinir tinder yuklenir.hatun ayarlanir.mutlu son.GM ve uncle sam varken nazi kalintisindan arabami alicam peeeh.sonraki gun de tir soforlugune veya us navy e yazilinir.sonraki gun tekkatli suburb homede oda tutulur

dostum bir süredir yazdıkların gözüme takılıyo sanki daha iyi bir geleceği arzumalamaktan ziyade türkiye düşmanlığı güddüğünü düşünmeye başladım daha sakin olmanı bu dürtülerini dizginlemeni rica edicem.

• ⭐⭐

@Calibraturbo Neden özellikle Navy? Çok merak ettim 🙂

• ⭐⭐

@yayakaldim34 insanın kendi ülkesi vatanı hakkında güzel şeyler söylemesini neden ego kasmasi olarak değerlendirdiniz ve bundan rahatsız oldunuz anlamadım.

• Yasaklı

@aayhann walla nba maçlarına merakım elbette var hatta Fırsat buldukça gidiyorum. Ama benim takımın La 🙂

• ⭐⭐

@Oktay-İbiş çok güzel elinize yüreğinize sağlık

• @aayhann saçma mı, belki de yapılabilecek en mantıklı ve keyifli şey olacaktır.👍🏻

Bu sene de çıkmazsa, sizlerden birine çıkarsa gittiğinizde sevabına bir kez de benim için gidiverin.. özellikle lakers rockets bulls dan birine, ay noluurrr 😁😁😁

• Yasaklı

@aysegul 2 hafta önce la geldi 🙂

• @kivo ooo dallas a mı geldiler 😀 size ayıp olmasın da ( o kadar dallaslı oldunuz mu bilmiyorum ama ) mavericks hiç bir zaman favorilerimden olmadı 😜

Bu arada nba i gençliğimde takip ederdim, özellikle gece abimle kalkar playoff ları izlerdik.. hey gidinin michael jordanı, manyak denis rodmanı, dünya tatlısı scottie pippenı, devanası shaqı, biraz kobesi vs
    Artık Lebron ların falan sadece adını biliyorum😁😁 ah gençliğim, anılarım canlandı😜😂

• Yasaklı

@aysegul walla ben 37 olmama ragmen gencim diyorum 🙂

• @aysegul nba maçlarını izlemek için amcamın koblolu tv hattına paralel hat çekme operasyonlarım aklıma geldi🤣evet F1 yarışları ve nba maçlarını hiç kaçırmayan ben şimdi hiç izlemez oldum, garip bir duygu
    Ama ben Orlando magic taraftarıyım,Amway Center in fotoğrafı uzun süre bilgisayarımın arka plan resmiydi, eğer nasip olur gidersem, çocuğumla birlikte mutlaka nba maçlarına gitmek isterim

• ⭐⭐⭐

@Muhtaradana hocam inşallah o günlere az kaldı. Sizlerin de “Amerika’dan selamlar” mesajınızı bekliyor olacağız 😊

• @kivo latife olsun diye öyle söylüyorum ya, yoksa 38 olmadığıma çok eminim aslında, ruhen de hala 20lerde olduğumu biliyorum ama işte nahlet olasıca kimlikte öyle yazmışlar, 81..😁😁

• arkadaşlar bir şey merak ediyorum bu green cardı en çok deneyip kazanan tanıdığınızı yazabilir misiniz.Mesela 15 kere deneyip kazanamayan birisi 16.için hala umutlu olabiliyor mu? Ya da 20 kere felan deneyip sonunda kazanana rast geldiniz mi hiç. ?

• @Muhtaradana aaa F1de de Hakkinen ciydim 😁😁herkes ferrarinin kırmızı cazibesine schumacher in karizmasına kapılırken ben mclaren mercedes asaletinin yanındaydım 😎 sıralama turlarını bile kaçırmayan bana şimdikileri sorsanız bilmem 🤨

• @alpecino ben max 17 yi biliyorum bu forumdan.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

105

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |