DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@sibrikoz internet sitesinden swift ile gönderebilirsiniz. İnternet sitesi olarak özellikle belirtiyorum cepteteb uygulamasında swift seçeneği çıkmıyor tarayıcıdan internet sitelerine bağlayıp göndermeniz lazım

• Benim düşüncem binance üzerinde cöin alarak göndermek..Kesinti çok az oluyor

• @Emre-Kurtulmuş peki Türkiyeden tl olarak gönderilen para dolar olarakmı geçiyor oradaki hesaba

• ⭐⭐⭐

@Cancan swift döviz transferi işlemidir onun için tl gönderemezsiniz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kuzey, içinde söyledi: ABD-Türkiye Arası Para Transferleri

Merhaba, paramı burada kardeşime emanet bıraksam, Amerika'da banka hesabı açtıktan sonra bana parayı nasıl gönderebilir.

Böyle bir şeye gerek yok. Para kendi hesabınızda dursun. Zamanı gelince ABD'deki hesabınıza gönderirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Cancan, içinde söyledi: ABD-Türkiye Arası Para Transferleri

@Emre-Kurtulmuş peki Türkiyeden tl olarak gönderilen para dolar olarakmı geçiyor oradaki hesaba

Wise üzerinden TL olarak gönderebilirsiniz ama ABD'deki hesaba dolar olarak geçer tabii. ABD'de TL bulundurabileğiniz bir hesap türü yok.

• @knnrn Teşekkür ederim.

• @knnrn anladım teşekkürler

• @Cancan Merhaba ben turkiyeden Yapi kredi bankasinda USD hesabimdan western union kullanarak yaklasik 45 usd masrafla ABD ye bir kac dakika icinde dolar olarak parayi transfer ettim, ABD de western union kabul eden herhangi bir yerden parayi baska bir kesinti olmadan cektim. Ben Food Lion dan cektim ama cok fazla alternatif var, parayi cekerken sadece MTCK numarasini kullandim,

• Secim oncesi 50 bin $ uzeri gondermek problemliydi halen benzer durum mevcut mudur ?

• @AE123 Evet sanırım hâlâ aynı

• @Emre-Kurtulmuş Bugün bu şekilde CEPTETEB in Online Bankacılığı üzerinden Türkiye'den Amerika'da ki Bank of America hesabıma para transferi yaptım. TEB 110TL ücret kesintisi yaparken BoA $15 dolar kesinti yaptı.

• Amerika'da her türlü 15 dolar kesinti oluyo demek ki

• ⭐⭐⭐

@zeynomistan bankaların aldığı işlem ücretine bağlıdır oda. bofanın ki yurtdışından gelen işlemler için 15dolardı. Hesap açarken verdikleri kağıtların birinde işlem ücretleri gözüküyor

• ⭐⭐⭐

@DewRM arada birde aracı banka kesintisi yaşanmış olmalı 10-15 dolar kadar

• @DewRM ne kadar meblağ için bu kesintileri yapıyorlar, 10k or 20k?

• Bofa 15 dolar keser, Chase 25 keser . Araci ucuncu banka ne keser pek bilinmez. TR deki banka alacagi masrafi yazar. 9500 dolar alti wise iyidir, ustu icin TRdeki bankalardan masraf bilgisi almanizi oneririrm.

• TEB deki dolar hesabımız dan Amerikadaki BOA atm lerinden komisyonsuz dolar çekilebiliyor değil mi
    Günlük olan limitimizle

• ⭐⭐⭐

@Cancan en son çekimlerde komisyon kesmeye başladığını söyleyen arkadaşlarımız olmuştu, bir kaç dolar komisyon işletmeye başlamış TEB bankası dediklerine göre

• @Cancan evet çekebilirsiniz ama yurtdışı muafiyeti vermeniz lazım ve günlük tl çekim limitine eş değer dolar çekebiliyorsunuz

Benzer Başlıklar

• 17
  • 2
  • 10
  • 190
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

38

43.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.1k

| | | |