Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba Arkadaşlar

Geçen sene ağustos ayında virginia eyaletine j1 öğrencisi olarak gittim. Akli dengesi yerinde olmayan biri arabası ile gelip bana çarpıp altında 900 metre sürükledi. Ayaklarımda, kollarımda ve sırtımda doku kayıpları oluştu. Amerikada 2 farklı ameliyat geçirdim. Daha sonra Türkiye'ye ambulans uçak ile sigortam tarafından getirildim. Türkiyede 3 farklı ameliyat geçirdim. Tekrardan ayağa kalkıp yürümem şubat ayını buldu maalesef. Amerikadaki sağlık harcamalarımı sigorta şirketim karşılamıyor maalesef, ve bana çarpan adamın mahkemesi var. Ben amerikaya gidip bana çarpan bu adamın gerekli cezayı almasını istiyorum sizce nasıl bir yol izleyebilirim.

Şimdiden Teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mehmetakbulut, içinde söyledi: Mahkemeye gitmek icin vize alma

Merhaba Arkadaşlar

Geçen sene ağustos ayında virginia eyaletine j1 öğrencisi olarak gittim. Akli dengesi yerinde olmayan biri arabası ile gelip bana çarpıp altında 900 metre sürükledi. Ayaklarımda, kollarımda ve sırtımda doku kayıpları oluştu. Amerikada 2 farklı ameliyat geçirdim. Daha sonra Türkiye'ye ambulans uçak ile sigortam tarafından getirildim. Türkiyede 3 farklı ameliyat geçirdim. Tekrardan ayağa kalkıp yürümem şubat ayını buldu maalesef. Amerikadaki sağlık harcamalarımı sigorta şirketim karşılamıyor maalesef, ve bana çarpan adamın mahkemesi var. Ben amerikaya gidip bana çarpan bu adamın gerekli cezayı almasını istiyorum sizce nasıl bir yol izleyebilirim.

Şimdiden Teşekkürler

Sayin @mehmetakbulut , cok gecmis olsun. Bu dediginiz durumda B1/B2 vizesine basvuru yapmanizi tavsiye ederim. Acaba dava kamu davasi mi, yoksa siz taraflardan biri misiniz? Elinizde bu davaya ait ve davayi sizinle iliskilendiren belgeleri konsolosluktaki mulakatta yaninizda bulundurmanizi tavsiye ederim.

Ayrica sorunuzu isterseniz suradan Muslu Hukuk Burosu'na da sorabilirsiniz:

https://yesilkartforum.com/forum/category/120/muslu-hukuk-bürosu-sorularınızı-cevaplıyor

• @crazycells Cok tesekkurler. Mahkeme kamu mahkemesi. Eger gereken sonucu alamazsam kendim de dava acmak istiyorum

• @mehmetakbulut Helen Bükülmez Amerikada kaza davalarına bakıyor. facebook ve instagram hesapları var. İletişime geçmeyi deneyin

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

125

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |