Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @selamibasaran teşekkür ederim. Bu forumda Rushvisasnow adında birisi var, randevuları öne çekmede ücretli yardımcı oluyormuş. Ben numarasına mesaj attım fakat cevap alamıyorum. Ulaşabilen var mı acaba

• ⭐⭐

@Cihangir-Namlı mail ve telefon ile ulaşmayı deneyin. Forumdan çok kişi çalıştı kendisi ile.

• vize randevusunu ara ara bakarak öne çekiyorum ama bunun bir sınırı var mı? yani vize randevusu en fazla 5 kez değiştirilebilir gibi bir sınır var mı?

• @srsmdm
    Hayır değiştirme sınırı yok. İstanbul-Ankara arasında yerini de değiştirebilirsiniz, onda da sınır yok. Değiştirmek için çok sık deneme yaparsanız sistem size yer yok olarak gösterir. Telefona alarm kurup, gün içerisinde, gece gibi 10-15 deneme yapabilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

147

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.9k

| | | |