Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @hsn-kartal, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@mbasoguz bana cvp vermişsin sanırım benim öyle bir niyetim yok sanırım karışıklık oldu

Yok hocam karışmış @eski kullanıcı ya aslinda

• ⭐⭐⭐⭐

cekilise az zaman kalinca insanlar ister istemez geriliyor tum gruplardan sakin olunmasini rica ediyorum kim veya ney oldugunuz degil sansli olaniniz kazaniyor cekilisi savasci olmaniz gerekecek koca bir okyanus gecip gelmek kolay degil umarim pes etmezsiniz bana iyi aksamlar size de sabahlar? 😃 dilerim.

• Dövüşmen guzum

• ⭐⭐⭐⭐

• Herkese günaydın arkadaşlar,bir süre girmedim savaş alanına dönmüş forum.Yakışıyor mu size böyle sözler birbirimize destek için burdayiz sanıyordum

• @panaroyak İmzanizda ki emojiler kahkahaya boğdu sabah sabah çok güzeller abshjwkskskwkdm

• @mbasoguz o arkadaş hesabı sildiricem diyordu, sildirmiş sanırım, dün akşam buradaydı, bilginize.

• Bu ileti silindi!

• @Mustafa-Çınar-0
    716e02c5-ecf1-46d7-a56d-b6a1f097f6d0-image.png

4c07046c-b5b5-459b-af7c-db850f064013-image.png
    @Darko açıklamasını yapmış zaten, görselide ben attım.

• Son 16 gün , Bursa'dan selamlar 😀🦅🇺🇸🗽

• Günaydın süre çok yavaş geçmeye başladı bayram tatilinde güzeldi eşimin memlekete gittik orada akraba ziyaretleri felan yapınca foruma çok fazla giremedim zaman hızlı geçiyordu şimdi çok yavaş geçmeye başladı 🙂

• ⭐⭐

Günaydınlar tam zamanında uyumuşum valla dün akşam yozgatta deprem olmuş kesin ankaradan hisseder uyuyamazdım

• Günaydın demek için girdim baya sıcak geçmiş dün akşam yarım saattir okuyorum Günaydın Hepimize....

• Günaydın arkadaşlarr neredeyse 1 haftayı daha kapattık

• ⭐⭐

Tüm forum ailemize Günaydın ☀️ son 9 saati de saymazsak kaldı 15 , heyecan arttıkça bazen nabızda yükselebiliyor , Forumun %99’u buraya biraz kafa dağıtmak için , biraz sohbet muhabbet etmek için giriyor , bu sebeple lütfen kimse kimsenin kalbini kırmasın , ister istemez ne olup bitiyor diye yazışmaları okuyoruz böyle tatsız olaylar herkesin enerjisini düşürüyor , moralini bozuyor , buraya kafa dağıtmak bi nebze sohbet etmek için gelen insanlara kimsenin bunu yapmaya hakkı yok diye düşünüyorum , Herkese güzel günler mutlu haberler diliyorum 🙏❤🇺🇸

• Herkese günaydın,
    gününüzün güzel geçmesini dilerim 🙂

• Herkese günaydın.. Neler yaşanmış bir gecede 😞 Şimdi birşey yazmaya tedirgin oldum biri yanlış anlar, ucu başka yerlere gider kavga çıkar mı diye..

• Herkese günaydın buralardayım okuyorum ama çok yazmıyorum günler azaldı bakalım forumdan kimlerin güzel haberlerini alacağız💫

• ⭐⭐

@siraysessiz Bence rahat 3-5 kişiye çıkar bu sene buradan, baya bi göndercez gibi hissediyorum

• ⭐⭐

@siraysessiz Günaydın 🌞

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

70

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.0k

| | | |