DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @orkunktt yeni hayatında başarılar

• @zynp7tepe Hayırlı olsun darısı bize inşallah .. Tek kişi olarak mı gittiniz ? Shengen vizesi alırken zorluk oldu mu ?

• @erme11 Siz Maillere ceval alabildiniz mi ? dosyanız ne durumda ?

• @ipman Cutt off olmadan önce konsolosluktan onay maili alırsak ve sonrasında konsolosluk bunu herhangi bir sebepten yoğunluk vs kaynaklı red mülakat veremeyeceğini söylerse o zaman da açıkta kalmaz mıyız ? Konsolosluk böyle bir şey yapabilir mi sizce ?

• @orkunktt Tecrübenizi beğenerek okudum. İyi yolculuklar, iyi şanslar dilerim.

• @Ertan-Turgun Sizin ne durumda süreciniz ? dosya taşıma vs yaptınız mı ?

• @gubaz53 cevap olarak ne dediniz acaba? geri gönderme gibi bir hakları yok değil mi?

• @orkunktt tebrik eder yeni hayatında mutluluklar dilerim e devletten alınan evraklarda ıslak imza mecburiyeti yok diğer mulakat deneyimlerine çok net yazıldı herkese bol şans

• @Revolter adınıza çok sevindim. Orada, mülakat öncesi stresi yaşarken bile sorularıma cevap verdiğiniz için, destek olmaya çalıştığınız için çok teşekkür ederim. Yeni hayatınız çok daha güzel olsun, tebrik ederim.

• @Cumutey Teşekkür ederim ve rica ederim ne demek 🙂 umarım sizlerden de en yakın zamanda güzel haberler duyarız, güzel haberlerinizi dört gözle bekliyor olacağım, tekrardan teşekkürler 🙂

• @grybck ne kadar ayrıntılı ve güzel yazmışsınız.Emeğinize sağlık.Çok teşekkür ederiz.Yolunuz açık olsun.

• @Revolter Emek vermiş uğraşmışsınız. Bana da moral oldunuz. ben de mail atacağım elçilikleri excele hazırlıyorum şimdiden. umarım aynı paylaşımı seneye ben yaparım. yolunuz açık olsun.

• @gubaz53

Sen ne cevap verdin adama ?

• @yusufalak None of your business demiş olabilir

none of your business

• @misha90 aynen onu dedim

• @salih-atilla yani ben riske atmak istemedim o zaman öyle söyleyeyim çünkü kendi sitesinde özellikle nifus kayıt örneği için ıslak imza ve kırmızı mühürlü olacak yazdığı için bende öyle aldım. İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

• @fahriakc Çok teşekkür ederim, umarım önümüzdeki sene sizlerin de mutlu geçen deneyiminizi okumak nasip olur ve siz de başkalarına moral olursunuz 🙂 Sanırım süreciniz için oluşturulan DV2025 Excel 'e kayıt olmadınız, orada oluşturacağınız tablo için taslak olarak kullanabileceğiniz birkaç sayfa var belki faydanıza olabilir 🙂

• @Revolter Umarım dediğiniz gibi bize de olumlu geçen sürecimizi bizden sonrakilere aktarmak nasip olur. excel de kayıtlıyım ismimi düzelttim şimdi.

• Bu ileti silindi!

• @fahriakc evet tek kişi girdim mülakata. Schengen alırken sadece randevu aşaması zor geri zaten belgelerle alakalı

Benzer Başlıklar

• 9490
  • 516
  • 403
  • 2
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

97

43.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.5k

| | | |