DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @orkunktt yeni hayatında başarılar

• @zynp7tepe Hayırlı olsun darısı bize inşallah .. Tek kişi olarak mı gittiniz ? Shengen vizesi alırken zorluk oldu mu ?

• @erme11 Siz Maillere ceval alabildiniz mi ? dosyanız ne durumda ?

• @ipman Cutt off olmadan önce konsolosluktan onay maili alırsak ve sonrasında konsolosluk bunu herhangi bir sebepten yoğunluk vs kaynaklı red mülakat veremeyeceğini söylerse o zaman da açıkta kalmaz mıyız ? Konsolosluk böyle bir şey yapabilir mi sizce ?

• @orkunktt Tecrübenizi beğenerek okudum. İyi yolculuklar, iyi şanslar dilerim.

• @Ertan-Turgun Sizin ne durumda süreciniz ? dosya taşıma vs yaptınız mı ?

• @gubaz53 cevap olarak ne dediniz acaba? geri gönderme gibi bir hakları yok değil mi?

• @orkunktt tebrik eder yeni hayatında mutluluklar dilerim e devletten alınan evraklarda ıslak imza mecburiyeti yok diğer mulakat deneyimlerine çok net yazıldı herkese bol şans

• @Revolter adınıza çok sevindim. Orada, mülakat öncesi stresi yaşarken bile sorularıma cevap verdiğiniz için, destek olmaya çalıştığınız için çok teşekkür ederim. Yeni hayatınız çok daha güzel olsun, tebrik ederim.

• @Cumutey Teşekkür ederim ve rica ederim ne demek 🙂 umarım sizlerden de en yakın zamanda güzel haberler duyarız, güzel haberlerinizi dört gözle bekliyor olacağım, tekrardan teşekkürler 🙂

• @grybck ne kadar ayrıntılı ve güzel yazmışsınız.Emeğinize sağlık.Çok teşekkür ederiz.Yolunuz açık olsun.

• @Revolter Emek vermiş uğraşmışsınız. Bana da moral oldunuz. ben de mail atacağım elçilikleri excele hazırlıyorum şimdiden. umarım aynı paylaşımı seneye ben yaparım. yolunuz açık olsun.

• @gubaz53

Sen ne cevap verdin adama ?

• @yusufalak None of your business demiş olabilir

none of your business

• @misha90 aynen onu dedim

• @salih-atilla yani ben riske atmak istemedim o zaman öyle söyleyeyim çünkü kendi sitesinde özellikle nifus kayıt örneği için ıslak imza ve kırmızı mühürlü olacak yazdığı için bende öyle aldım. İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

• @fahriakc Çok teşekkür ederim, umarım önümüzdeki sene sizlerin de mutlu geçen deneyiminizi okumak nasip olur ve siz de başkalarına moral olursunuz 🙂 Sanırım süreciniz için oluşturulan DV2025 Excel 'e kayıt olmadınız, orada oluşturacağınız tablo için taslak olarak kullanabileceğiniz birkaç sayfa var belki faydanıza olabilir 🙂

• @Revolter Umarım dediğiniz gibi bize de olumlu geçen sürecimizi bizden sonrakilere aktarmak nasip olur. excel de kayıtlıyım ismimi düzelttim şimdi.

• Bu ileti silindi!

• @fahriakc evet tek kişi girdim mülakata. Schengen alırken sadece randevu aşaması zor geri zaten belgelerle alakalı

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

58

43.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.3k

| | | |