DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Dosya taşıma ile ilgili başlığı bulamadım.Linkini bilen varsa yazabilir misiniz?

• @zaferdemir Merhabalar, bahsetmiş olduğunuz konuyla alakalı ayrı bir başlık bulunmamakta. Dosya taşımak ile alakalı bilgi edinebilmeniz için geçmiş yılların talihlilerinin mülakat deneyimlerini paylaştığı başlıkları okumanız gerekmekte.

Örnek olması için buyrunuz, mülakat alan DV2023 talihlilerinin tecrübelerini paylaştığı başlık ; DV2023 Mülakat Deneyimleri .

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   lumos lumos 

• Merhaba, 21 şubattaki mülakat randevum için 19 şubatta muayene olsam olur mu en az iki iş günü diyor ama emin olmak istedim.

• ⭐⭐⭐

• Bükreşten mülakat tarihimi aldım, ds260 formunu açtırmak istiyorum sebebi yaşadığım adresleri e devletteki bilgilere göre girmiştim. Formu açtırmak için bükreşteki elçiliğe mi mail atmam gerekiyor? mail örnegi var mı?

• @Doğuş-Aytekin hayırlı olsun taşıma mi yaptınız hocam?

• @ugursway 2 gün öncesinde almayı düşünüyorum h.sonu çalışıyor mu unganlar. Mülakat çarşambaya denk geliyor mecbur p.tesi Ankara gidicem sabahtan unganlara ilk iş. 1 günde çıkarırlar heralde sağlık raporunu diye düşünüyorum.

• @Meho35 hocam erken gitmenizde fayda var ,tabi yol ,izin durumlarınizi bilmiyorum

• @lumos Çok teşekkür ederim. Şubat Bulletin 15K görünüyor Avrupa için, sanırım bu aralar e-posta beklemeliyiz Şubat randevusu için 🤓

• @symbi0te hadi hayırlısı 🙂 güzel haberlerini bekliyoruz.

• oturumum var hocam romanya da @hsn-kartal

• ⭐⭐⭐

@Meho35 ertesi gün teslim ediyorlar eğer bir sorun çıkmazsa sağlık raporunuzda

• ⭐⭐⭐

@sevdademirci sağlık raporunda sorun çıkmazsa ertesi günü teslim ediyorlar genelde

• ⭐⭐⭐

@Yiğit-Konur şubat randevularını geçen ay dağıtmıştı konsolosluklar onun için şubata randevu vereceklerini sanmam. Ancak mart randevularını henüz dağıtmadıysa bağlı olduğunuz konsolosluk o zaman mart mülakatları için hala şansınız var sayılabilir

• @Doğuş-Aytekin

evet Bükreş elçiliğine formda düzenleme yapmak istediğinizi ve formu açtırmak istediğinizin talebini mail atmanız gerekiyor

• @heycan mail örnegi var mı?

• ⭐⭐⭐

@Yiğit-Konur Bu tamamen bulunduğunuz konsolosluğa bağlı. Umarım dediğiniz gibi olur.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@4VK38BD ısrarla sürecinizi imzanıza taşımadığınız için sizi forumdan uzaklaştırıyorum.
    forum kurallarına uymak zor geliyorsa, sürecinize destek olacak bir avukat bulmanız daha sağlıklı olacaktır.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Doğuş-Aytekin bunun için formunuzu açtırmayın, gerek yok.

• @Emre-Kurtulmuş git-gel yapmak zor olur diye 19 şubata muayene olmayı düşünüyorum ama o da geç mi olur, 16'sına randevu alıp mülakat günü günübirlik de gelebilirim diye düşündüm. Ama emin olamadım. Teşekkür ederim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

43

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.1k

| | | |