DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Djordan023 evet evet orayı duyduk Türk mahallesine dönüştüğünü çok olduğunu duymuştum. Dediğiniz gibi yerlere bakarım ve yapacağım biraz daha fazla kira ile bu sorunlardan sıyrılmak her yerde mümkün galiba. sadece iş konusunda geçimi sağlarsak gerisi zamanla oturur teşekkür ederim 🙏

• Iklim konusuna dikkat edilmesini bende onemle iletmek isterim. Esim soguktan nefret ediyor ve sicak seviyor diye bizde sicak bir eyalete yerlestik ama onceki sayfada Emre Bey'in ilettigi uzere yapay klima sogugu neticesinde hem evde hem is yerinde asiri derecede sersem bir sekilde hayatimiza devam ediyoruz. Klimayi kapatsak bir dert kapatmasak bir dert. Bildiginiz uzere klima havayi sogutuyor ve bir sure sonra bogazda yanma , eklem agrisi , halsizlik vs durumu olusuyor. Ayni durum klimali ofiste de devam ediyor cunku malesef Amerikalilar sagolsun normal seviyede bir sogutma yapmadiklarindan calistigimiz ofis derin dondurucudan hallice bir kivamda. Serzenis yapsam da bu kadar soguk olur mu diye bir anda ortalik ayaga kalkiyor gayet normal nesi soguk diye 🙂 Adamlar bebeklerinden beri bu ortamda buyutulduklerinden bize garip gelen durum onlara normal geliyor ve bunyeleri alisik oldugundan biz esimle bas agrisi , yorgun ve halsizlik yasarken adamlar bana misin demiyor 🙂 Neyse konuyu bolmek istemedim ama sicak eyaletinde soguk eyalatler gibi dezavantaj durumu var bu konuyu da gelecek arkadaslar dusunup planlamalarini ona gore yapsinlar.

• @AE123 evet sürekli maruz kalmak belli sıkıntıları beraberinde getiriyodur muhakkak. Her şeyiyle mükemmel bir yer tabiki aramıyoruz böyle bir yoktur ama sürekli soğuk sıcağa da maruz kalmak çekilmez, iş ve güvenlik önceliğimiz olmakla birlikte bunlarda yaşanabilir çevre için önemli kriterler. Teşekkürler katkınız için 🙏

• Destin FL ve Pensacola FL civarlarinda yasayanlar var mi? Bilgi edinmek istiyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

59

43.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.2k

| | | |