DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Consequences form alt yapıları eski ve açıklamalar biraz kafa karıştırıcı. Bahsettiğiniz alan sadece bir yerde çalışarak kazanılan maaşı ifade etmiyor. aylık toplam geliri ifade ediyor. Bu alana ortalama aylık kazancınızı girebilirsiniz. Bunun içerisinde kira, yatırım vb. gelirler de olabilir. "Briefly Describe your Duties:" yazan kısıma "Company Owner" ve varsa diğer görev tanımlarınızı girebilirsiniz.

• Merhabalar,

DS-160 formunu doldurdum ancak kafama takılan birkaç yer var.

1-son 5 yılda yurtdışı seyahati için Fransa ya seyahatim oldu buradan kara yolu ile monaco ve italya seyahatimde oldu bu yüzden pasaporta sadece Fransa giriş çıkış damgası var bu yüzden sadece Fransa mı yazmam lazım yoksa iltalya ve monako yu da yazarsam sıkıntı olurmu?

2- Askerlik için

Branch of Service: TURKISH ARMED FORCES
    Rank/Position: PRIVATE
    Military Specialty: INFANTRY olarak yazdım bu şekilde sorun olurmu?

3- Maaş bilgisi olarak maaşı brüt üzerinden alıyoruz yani aylık Net bir maaşım yok vergi dilimine göre aylık değişiyor, bu nedenle maaşı brüt olarak mı yazmalıyım?

şimdiden teşekkürler

• ⭐⭐⭐

@caglart

1- vizesi olmasa da gezdiğiniz ülkeleri yazmanızda bir sakınca yok, ekleyebilirsiniz.

2-branch of service e askerlik şubenizin ismini girebilirsiniz.

3- o kısıma toplam ortalama aylık gelirinizi girebilirsiniz. Buna kira , yatırıl vb. gelirler de eklenebilir.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

76

43.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.2k

| | | |