Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

DV2019 Kaybedenler Kulubu (Dedikodu Grubu)

• @heleniki Canım umarım en kısa sürede eski sağlığına kavuşur 🙏🏼

• @heleniki Burası dedikodu sayfası kimse seni taşlayamaz 😉 Ayrıca bu sene bizlerden çok kişiye çıkacağına inanıyorum. ( En azından inanmak istemiyorum) Henüz başvuru yapmadım. Daha relax davranmaya kararlıyım bu sene 😬 Hepimize bol şans🍀

• @Famel bu sene nedense bende cok relaxım daha fotoğraf bile çektirmedim

• @famel inşallah canım.hep dua ediyoruz.valla ömrümde bu kadar dua etmedim ( tövbe yarabbim ) çok moralimiz bozuk bildiğin gibi değil.

• @heleniki duygularıma tercüman oldun birde biraz daha araştırsalar başvuru yapmadan daha iyi olacak

• @gözde Bendede durum aynı 🙂 Hatta kendim mi çeksem çektirsem mi ona bile karar veremedim.

• @famel yok canım yaa çıkıyor arada bir kendini bilmez.gelsin laf soksun da bende onu bir güzel benzeteyim.artık sinirlerimde iyice yıprandı.İnşallah arkadaşım yaa eskilere çıksın biraz.valla bende relaxım.zaten günlerdir siteye bile giremiyordum.başvurular başladı ama aceleye gerek yok.daha foto işi var ki onuda bu sene geçicem beyaz duvarın önüne öyle çekicem.hayırlısı olsun herkes için.

• @heleniki Canım elden başka birşey gelmiyor malesef böyle durumlarda. Ama morelini yüksek tutmaya çalış. Hani hep derler ya iyi düşün iyi olsun. Sen ara ara gel buraya kafan dağılsın.

• @Famel bende evde çekeceğim ama evde beyaz duvar yok

• @gözde Beyaz karton yada çarşaf kullanıcaksın o zaman bende balkonun duvarını kestirdim gözüme ama oda biraz pütürlü bakalım. Deneyip göreceğiz.

• @gözde yaaaa gözde yaaaa :))))))))) beyaz duvarı olan bir arkadaşınıza misafirliğe gidin 🙂 beyaz duvarı olan bi cafeye falan gidin 🙂 seviyorum seni yaaa 🙂

• İşte @heleniki geri döndü 🙂

• @heleniki bende seni seviyorum

• @Famel evet karton iyi fikir teşekkür ederim

• @famel senide seviyorum pütürlü duvar :))) şimdi iyice baktımda bizim duvarda kar beyaz değil yani krem rengiymiş 🙂 @crazycells başkanım pütürlü duvar, krem rengi duvar uygun olur mu ? başkanım biz kafayı yemedik normaliz biz, iyiyiz yani, bu iyi halimiz :)))

• @gözde Forumda ki evde nasıl fotoğraf çekilir videosunda görmüştüm tamamen Ali Bey’ e ait bir fikir. Ama evde çekmeyi düşünüyorsan video yu izlemeni tavsiye ederim. Ayrıca biraz önce kızımı balkonda çekmeyi denedim gayet başarılı oldu.

• iyice altın gününe dönmüş bura 🙂

• @tanti :))))

• @tanti altın günü derken ? 🙂

• @Famel green card ile ilgili izlemediğim herhangi bir video okumadığım tek satır yazı yok :)) tembel arkadaşlardan değilim anlayacağın yine de teşekkür ederim.

Benzer Başlıklar

• 8
  • 176
  • 211
  • 492
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

66

40.9k
Users

4.4k
Topics

426.1k

| | | |