Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

DV2019 Kaybedenler Kulubu (Dedikodu Grubu)

• @tanti @reader bu sene bende gizli forum takipçisi modundayım çok nadir birşeyler yazıyorum birde böyle deneyelim ☺

• Ben de geçen sene hiçbir şey yazmadım, hatta üye bile olmadan sadece takip ettim. Çıkmayınca bu sene de üye olup denemeli dedim

Herkes bi totem yapmış neyse ki 🙂

• merhaba herkese, 2019 dv programı için kendim ve eşim için başvuruda bulundum. daha sonra çekiliş gününe kadar ne takip ettim ne de aklıma geldi. belki de nasıl olsa çıkmaz diye mi düşündüm bilmiyorum. çekilişin olacağı gün gece yarısı iş yerinde çalışıyordum saat 03:00 gibi geldi, o saatte eşimi aradım 🙂 konfirmasyon numaralarını alıp kontrol etmek için. haliyle korktu kadıncağız gecenin bir köründe aranır mı neyse, önce eşimin numarasını kontrol ettim hiçbirşey yok. eşime çıkmadı ise bana da çıkmaz herhalde diyerek isteksizce numaramı kontrol ettim. ekranda ismimin yazılı olduğu sayfayı göründe dedim ki bu ne acama, sonra nette kontrol ettim bana çıktığı öğrenince allahım ne büyük sevinç yaşadım, abartmıyorum işyerinin arazisin de koşabildiğim kadar koştum sevinçten ne yapacağımı şaşırdım. o saatte ablam,annem,eşim kim varsa aradım. tabiki hepsine korktular başıma birşey geldi diye 🙂 umarım dileyen herkese dv 2020 çekilişi hayırla sonuçlanır 🙂

• @emre DV2019 Kaybedenler Kulubu (Dedikodu Grubu) içinde söyledi:

ekranda ismimin yazılı olduğu sayfayı göründe dedim ki bu ne acama, sonra nette kontrol ettim bana çıktığı öğrenince allahım ne büyük sevinç yaşadım, abartmıyorum işyerinin arazisin de koşabildiğim kadar koştum sevinçten ne yapacağımı şaşırdım. o saatte ablam,annem,eşim kim varsa aradım. tabiki hepsine korktular başıma birşey geldi diye 🙂 umarım dileyen herkese dv 2020 çekilişi hayırla sonuçlanır 🙂

Sn @emre :))))))))))))) Ne güzel bir mutluluk umarım bize de yaşamak nasip olur yanlız affına sığınarak Yaşayan efsane Şener ŞEN'in koşma videosu geldi aklıma :))))))))))))

• @reader2020 ve diğer DV2019 çıkmayan arkadaşlara selamlar. Her gün plaka dan geri sayım yapıyorduk ve eğlenceliydi. Bu sene de ilk başvuru yapan arkadaşların heyecanını gördükçe o günler aklıma geliyor. Umarım "gerçekten isteyen ve gidebilecek" insanlara çıkar. Kızım ve ben çok umutluyduk ve beraber baktık çıkmadığını gördüğümüzde ikimizde çok üzüldük. Dedim ben bu işin peşini bırakmam Aralık 2018'de Ankara Anlaşmasına başvurduk ve vizemiz onaylandı. 1 Nisan da Londra'da olacağız inşallah. Ama U.S.A. ya gitmeyi daha çok isterdim yine Green Card için başvuru yaptım ama pek umutlu değilim. Ama çıkarsa yerim U.K.'unu :))

• merhaba @rüzgar, şener şen ileriye doğru koşuyor. ben ise dairesel şekilde koşmuştum 🙂 cevap olarak video hoş olmuş saygılar.

• Hayırlı olsun, iyi yapmışsınız.

@sefer-çavuş DV2019 Kaybedenler Kulubu (Dedikodu Grubu) içinde söyledi:

@reader2020 ve diğer DV2019 çıkmayan arkadaşlara selamlar. Her gün plaka dan geri sayım yapıyorduk ve eğlenceliydi. Bu sene de ilk başvuru yapan arkadaşların heyecanını gördükçe o günler aklıma geliyor. Umarım "gerçekten isteyen ve gidebilecek" insanlara çıkar. Kızım ve ben çok umutluyduk ve beraber baktık çıkmadığını gördüğümüzde ikimizde çok üzüldük. Dedim ben bu işin peşini bırakmam Aralık 2018'de Ankara Anlaşmasına başvurduk ve vizemiz onaylandı. 1 Nisan da Londra'da olacağız inşallah. Ama U.S.A. ya gitmeyi daha çok isterdim yine Green Card için başvuru yaptım ama pek umutlu değilim. Ama çıkarsa yerim U.K.'unu :))

• @Sefer-Çavuş hayırlısı olsun yeni hayatınız

• @sefer-çavuş çok sevindim arkadaşım yolunuz hep açık olsun gidince de yazmayı unutmayın👍👍👍

• @emre sizin adınıza çok sevindik herşey gönlünüzce olsun. Belki de haklısınız hiç düşünmemek en iyisi.

• @gözde teşekkür ederim. Umarım size de hayırlısıysa GC çıkar

• @reader DV2019 Kaybedenler Kulubu (Dedikodu Grubu) içinde söyledi:

@sefer-çavuş çok sevindim arkadaşım yolunuz hep açık olsun gidince de yazmayı unutmayın👍👍👍

Allah herkesin gönlüne göre versin. Arkadaşım hayırlısıysa sizede GC çıkar inşallah. Yazarım merak etmeyin forumu takip ediyorum sessiz sessiz :))

Benzer Başlıklar

• 28
  • 1
  • 235
  • 32
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

109

40.1k
Users

4.3k
Topics

419.9k

| | | |