Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @paşa 6 Mayıs akşamı için kutlama müzikleri seçtim bile, iyi düşünelim de "you have been selected" desinler hepimize 🦀🦀🦀

• @animehime94, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@paşa 6 Mayıs akşamı için kutlama müzikleri seçtim bile, iyi düşünelim de "you have been selected" desinler hepimize 🦀🦀🦀

@animehime94 işte bu inanmışlığın en güzel göstergesi 👏 👏 çok güzel hareketler bunlar helal olsun siz müziği oradan açın tüm forum eşlik etmeye hazır ve nazırız 🤟 🤟

• Forumda hiç Green Card Mülakatına Kanada da giren var mı ? dosya taşıma işlemi yapıyorlar mı, gerçi bu seneden seneye değişebilir bir durum tabiki , fakat süreç aynı şekildemi ilerliyor mail atıyoruz kabul ederlerse gibi mi ?

• ⭐⭐ Yasaklı

Atarsa on gama kedere son

• ⭐⭐

@emrsvt Merhaba, gecmis deneyimlerden okuyabilirsiniz. Bu sene de bir kac arkadas var, bu senenin excel tablosundan bulabilirsiniz. Deneyimlere gore Montreal (Kanada'da sadece burada oluyor) sureci guclestiriyor. Yine de Ankara`dan iyi o ayri. Oturumunuz yoksa henuz bu sekilde tasiyabilen olmadi, ki ben de vizemle denedim ama tasimadilar.

• @lumos teşekkür ederim aslında cevabı vermiş oldunuz. turist vizesiyle pek mümkün görünmüyor. şu halde.

• @lumos dosyamizi ne zaman tasiyabiliyoruz case numaramız aktif olduğu zaman mı yoksa aktif olmayanda dosya taşımak mumkun mu bunla ilgili bir bilginiz varmi

• ⭐⭐

@lumos, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@emrsvt Merhaba, gecmis deneyimlerden okuyabilirsiniz. Bu sene de bir kac arkadas var, bu senenin excel tablosundan bulabilirsiniz. Deneyimlere gore Montreal (Kanada'da sadece burada oluyor) sureci guclestiriyor. Yine de Ankara`dan iyi o ayri. Oturumunuz yoksa henuz bu sekilde tasiyabilen olmadi, ki ben de vizemle denedim ama tasimadilar.

Merhaba, verdiğiniz linkteki listede sizin adınızı da gördüm Viyana olarak.
    Ama tarih kısmı boş, yani henüz mülakat tarihiniz verilmedi mi?
    Konsolosluk dosya taşımayı kabul ettikten sonra mülakat tarihi iletmiyor muydu?

• ⭐⭐

Amerika’da yaşayan arkadaşlar oy kullanma işlemleriniz 29 Nisan’da başlıyor.

Yurt dışı seçmen ABD'de 9 temsilcilikte oy kullanabilecek. Bunlar Boston, Houston, Los Angeles, Miami, New York, New York/Long Island, New York/South Jersey ve Şikago başkonsoloslukları ile Vaşington Büyükelçiliği olacak. ABD'de 29 Nisan'dan itibaren oy kullanmaya başlanacak.

Siz doğru olanı bilirsiniz 🙏

• ⭐⭐

@emrsvt rica ederim, denemenize gerek kalmaz umarim seneye, ama oldu da bir durum olursa surec bireysel, denemekten zarar gelmez. Cok sans.

• Herkese selamlar, nasılsınız? Geçenlerde biri videousunu attığı için davet edeyim foruma demiştim. Meltem Deniz youtube kanalındaki Deniz bizim mahalleden gitti green card ile. Şimdi çıkan olursa ücretsiz yardımcı olacaklar green card çıkanlara. Benle hanım dışında forumdan birine çıkar da bir soru takılırsa aklına iletişime geçsin mutlaka kendileri ile.

• greencard olmazsa eğer deprem bölgesinde oturanlar için olan vizeyi deneyecek var mı acaba

• @zazozu evet arada takip ediyorum, anlatımları güzel.

• ⭐⭐

Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@wolf_of_dragon sen taşıma süresini sormadan önce nasıl gideceksin önce onu yazmalısın. Oturum iznin olmadan belli başlı konsolosluklara taşıyamazsın. Oturum izni olmayanlar ise seni kabul etmeme ihtimalleri var. aktif olup olmaması sorun değil önce konsolosluk seni kabul etsin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@wolf_of_dragon ayrıca burası sohbet yeri bu konuyu burada değil 2023 green kart aşamaları kısmında konuşman gerekiyor.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/5335/dv2023-2023-green-card-lotosu-aşamaları/9602

• ⭐⭐

@wolf_of_dragon Bir bilgim var, o bilgi her yerde var aslinda.... bir aramaya bakar.
    Hatirlatma yapayim dosya tasimak tipik ve siradan bir aksiyon degildir, her an kosullar ulkeye ve kisiye gore degisir. yasal kural oturum/vatandaslikla; teee DS-260 formu doldururken mulakat yerini belirtmektir.

• @ayvalik10 böyle ters cevap vermenize gerek yok sadece bir şeyi merak ettim ve sordum ayrıca sizede sormadim sadece numaramız aktif oluncami dosya taşıma süreci başlıyor onu sorduk bu kadarda büyütülecek durumda yok neden böyle saçma tavırla girdiniz onuda anlamış değilim

• @wolf_of_dragon hocam selamlar, @ayvalik10 hocamızı devlet hastanesi doktoru gibi düşünebilirsiniz. Hani gün içerisinde artık 200. hastaya bakarken doktorlarımız da zaman zaman tersler gibi konuşabiliyorlar ama aslında yardımcı olmak için de ellerinden geleni yapıyorlar ya aynı o hesap 🙂

Buraları çekip çeviren, herkesin yardımına koşan insanların başında gelir. Yeri gelir hiç tanışmazken bile canınızı sıkan bir şeyle ilgili özelden bir mesaj atar sizinle ilgilenir.

Güzel bi abimizdir, sizi de kırmak istememiştir. Üzerime vazife alarak açıklamak istedim=)

• @Murat-4 Anlatımları için bir şey diyemiyorum mahalleden tanıdığım için 🙂 Ama bir şey sormak isteyen olursa, ulaşamaz ise mesaj atsın bana yeterli. Bize çıkmasa da çıkan birine yardımları dokunur belki hocam.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

97

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |