DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Mr-Dexter tebrikler, güzel günlerde kullanın vizenizi.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kemalyagli tebrikler. abd'deki hayatınızda bıl şans ve huzur diliyorum..
    yolunuz açık olsun.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@chnnce hayırlı olsun. abd'de bol şans diliyorum..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mehmet-aktaş hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın vizenizi.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@aggdk92 tebrikler, güzel günlerde kullanın vizenizi.
    abd'de bol şans..

• @Mr-Yavuz Mücadele azminiz ve motivasyonunuzun herkese örnek olması dileği ile hayırlı olsun...

• Merhaba, 24 Haziran Cumartesi günü Unganlar’daki sağlık muayenemle alakalı tecrübelerimi paylaşmak istiyorum. Randevum saat 10:55’te idi. Ankara/Çankaya ilçesinde Kuğulu Park’ın hemen alt tarafında gri renkte olan bir binada yer alıyor. Uğurlu Çarşı diye bir yer. Gittikten sonra 4.kata çıktım ve kapıdan girince Ds260 formunun onay sayfasının fotokopisini, pasaportumu ve e-devletten çıkarttığım aşı kartımın fotokopisini verdim. Gereken üç belge bunlardı. Burada $335 para verdim. Tavsiyem dolar şeklinde vermenizdir çünkü kur daha düşükten hesaplanıyor ₺ olarak verirseniz eğer mantıklı değil. Daha sonra bekledim biraz. Sonrasında içeri geçin dediler ve yalnızca iç çamaşırı kalacak şekilde soyunmamı söylediler. Üstümü çıkardıktan sonra ameliyat önlüğü giydim. Dr. Mehmet Bey’in eşi gelip muayene etti. Sorduğu sorulara doğru ve eksiksiz bir şekilde cevap verdim. 4 adet aşı yaptı doktor hanım. Daha sonra belgelerimi alıp 3. kata indim ve idrar testi hariç akciğer grafiği çektirdim. Bunlar için $45 para verdim. Herkes için ayrı ücret alındığını belirttiler. İdrar testi verseydim daha fazla tutacaktı. Ayrıca bozuk dolarınız olmaz ise yine 4.kattan bozdurabilirsiniz. Daha sonra tekrar yukarı çıktım ve belgeleri teslim ettim. Cumartesi olan muayenenin sonucunu pazartesi günü aldım. Benim yaşadığım tecrübe bu şekildeydi. Umarım herkesin süreci güzel ve sorunsuz geçer. 🙏🏻😇

• merhabalar bir sorum vardı en sonra Ankara da mülakata giren arkadaşlara, döviz kurunu kaçtan sabitlemişler bilen var mı acaba en son dolar 18,5 iken 20 ₺ ye sabitlemişlerdi şu an 26larda ya hastane de ve mülakatta kuru kaça sabitlemişler bilen varsa yazarsa sevinirim. teşekkürler..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@fthsnmz1 arayıp sorun unganlar'ı?

• @fthsnmz1 konslosluğun kuru ne kadar bilmiyorum ama daha önceki deneyimlerde arkadaşlar ungların merkez bankası güncel kuru ile işlem yaptığını belirtmişlerdi.

• Casenumber 25*** bu saatten sonra mülakat falan gelmez 17 ocakta Litvanyada oturum mülakatım vardı Amerika'ya gideceğiz diye gitmedim boşu boşuna 1 buçuk yılım gitti Eylül'de polonyadan oturum alıp kiralık firma üzerinden oturumumu Almanya'ya çevireceğim.amerikaya gidenlere bol şans bizden bukadar

• @aggdk92 tebrikler inancınız tammış bravo 🙂

• @chnnce sizin deneyiminizi okurken nedense duygulandım umarım güzel günler geçirirsiniz tebrikler amerikada mutluluklar 🙂

• Case number :296**
    Ds260 submit day:22/05/2022
    KCC dosya transferi :11/04/2023
    KCC transfer onayı:12/04/2023
    Doktor kontrolü:5-6/06/2023
    Mülakat günü:12/06/2023 Aşkabat
    Pasaport teslim:16/06/2023
    Amerika'ya ilk giriş:01/07/2023

Merhaba, mülakat deneyiminden önce dosya transferi hakkında anlatmak istiyorum . Ben 11 Nisan KCC dosya transferi hakkında mail gönderim ayni zamanda Aşkabat Amerikan elçiliğine'de ve ertesi gün bana KCC'den olumlu cevap mailu geldi.Benim kendim Türkmenistan vatandaşıyım.
    12 Haziran mülakat deneyimim .Mùlakat saati 10:00am,ben 09:00am gibi elçiliğin önündeyim çok kişi yoktu orada sıra bekleyen belki 10-15 kişi vardı ve ben sıra numarası almak istediğimde tam mülakat saatimde içeriye alinacagimi söyledi güvenlik. Tam 10:00 am olunca girişteki güvenlige ne için geldimi söyledim ve pasaportumu verdim , kontrol ettikten sonra içeriye girdim ve tekrar çanta kontrolü oldu ve telefonumun kapatılmasını istediler sonra mülakat bekleme yerine geçtim ve beklemeye devam ettim yaklaşik 10-15 dk sonra ismim okundu hem dosya teslimi hemde vize ücreti ödemem için
    Dosyalarımı teslim edip ücreti ödedikten sonra tekrar bekleme odasına geldim yaklaşık 20-30dk sonra mülakat için ismim okundu .Mülakat odasına girdiğimde bir genç sarışın beyefendi beni karşıladı , öncelikle yemin etmemi istedi . (Ben mülakatimi inglizce olarak yaptım) . Sonra bana Hagi eyalete gitmek istiyorsun dedi ve ben Chicago dediğimde ne için diye sordu ve tanıdığımin olduğunu ve ilk başta tanıdığım birinin yanına gitmenin daha iyi olacağını söyledim .Sonra ben Hindistanda okumuştum bunun doğru olup olmadığını sordu ve bana sana vize vermememde herhangi bir terslik görmüyorum vizeni onaylıyorum dedi. Sonra verdiğim evrakların orijinallerini bana geri Verdi ve cuma günü saat 15:00 gelip pasaportumu almamı söyledi ( bizim ülkemizde pasaport evimize kargolamiyor bizim gelip elçilikten almamız gerekiyor ve bu tüm elçilikler için geçerli). Cuma günü geldi ve ben geldim pasaprtumu almak için güvenliği geçtikten sonra bir geç bayan pasaport dağıtımı yapıyor. Benim ismimi ve soyismimi sordu ben soyledikten sonra pasaportlara bakmaya başladı ve bulamadı sonra birini çağırdı bakması için tekrar bakildiktan sonra yeni gelen hanımefendi belki vizeniz basılmıştır dedi ve benim tam kalbim durdu gibi oldu sonra bemen anlatmaya başladım hangi tarihte geldiğimi ve hangi vize başvurusu olduğunu hanımefendi gülümsedi ve neden daha önceden söylemediniz greencard olduğunu diye yan tarafa ayrılmış dosyalardan benim dosyami bulup bana verdi ve giriş vermem gereken sarı zarfı verdi ödemem gereken greencard ödemesini nasil yapıldığı hakkında bir kağıt verdi . Ve böylece benim greencard vize alma serüvenim bitmiş ve Amerika serüvenim başlamış oldu.
    Bu süreçte her zaman yardımcı olan ve doğru yolu gösterdiği için , @gucarslan /Uğur beye çok teşekkür ediyorum.
    Inshallah herkesin vizesine ve Amerika hayallerine kavuşması dileğiyle

• ⭐⭐⭐

@Gulshat-Jumahanova Gozunuz aydin, vizeniz hayirli olsun.

• ⭐⭐

@Gulshat-Jumahanova Tebrikler, vizeniz hayırlı uğurlu olsun👏

• @Gulshat-Jumahanova vizeniz hayırlı olsun. yeni hayatınızda başarı sağlık ve mutluluk diliyorum.

• @bestonway umut verici çabanız. tebrik ederim. yeni hayatınızda başarılar.

• @Gulshat-Jumahanova tebrik ederimm sizi

• @chnnce hayırlı olsun. yeni hayatınızda mutluluklar dilerim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

46

43.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

439.4k

| | | |