Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar. Amerikada forum sitesi bakıyorum.Digital alış verişlerin döndüğü, Hediye, indirim kuponlarının satıldığı.kaliteli bir forum sitesi arayışım var. Belki aranızda bilenler vardır, R10.net tarzı bir forum sitesinden bahsediyorum. bu konularla ilgilenen arkadaşlarıdan link rica ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Opctebur, içinde söyledi: Amerikada en çok kullanılan forum siteleri.

Merhabalar. Amerikada forum sitesi bakıyorum.Digital alış verişlerin döndüğü, Hediye, indirim kuponlarının satıldığı.kaliteli bir forum sitesi arayışım var. Belki aranızda bilenler vardır, R10.net tarzı bir forum sitesinden bahsediyorum. bu konularla ilgilenen arkadaşlarıdan link rica ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Bu kadar kapsamli bir site olarak aklima sadece reddit geliyor:

https://www.reddit.com/

Her ne kadar kendi kendilerine "the front page of the internet" deseler de, bence internetin tam olarak arka sokagi 🙂 her seyin, herkesin konusulabildigi bir ortam...

• Ben de redditi öneririm. Sadece Amerika değil tüm dünya burada resmen. Aradığınız her konuda bilgiye ulaşabiliyorsunuz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

83

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |