DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Son ay da kimsenin riske atcagini sanmiyorum. Tabi insan birde neden ertelerki onuda anlamiyorum.isi olabilir de 6 ay sure var zaten gitmek icin

• @crazycells Degil mi...:( Her ihtimale karsin zaten vize ayrilir onlara… 1223 AP var ve yakinlari var kimbilir kac kisi… Bu ay rakam aciklarken, onlara da vize ayrilarak ilerleyeceklerdir. Bu ihtimallerin farkina vardikca artik umut etmenin ve hesap yapmanin ne kadar gereksiz olduguna kanaat getirdim 2 gundur… Neticede digger bolgelerde de bir suru AP var. Toplam5400 bir de yakinlari… Oralardan da muhtemel gelebilecek vize sayisi fena etkilenicek..
    . Yine de umarim az cok kestirip ne verip veremeyeceklerini, cut offlarini ona gore duzenlerler…

• afrikada 3 bin ap 8 bin küsür ready var ama ona ragmen current verdiler . korkmadılar . neden eudaki aplerden ve readylere vize ayırsınlar ki ?

• Guncel CEAC verisiyle ilgili dikkatimi ceken 2015 ile 2018 arasindaki makas bir hayli daraldı. Daha önce aynı dönemlerdeki fark 2-3bin civarındaydı. Bunu şu yüzden takip ediyorum. Eğer bir correlasyon ihtimali var ise aynı dönemlerde issued sayılarının da benzer olması gerekiyor. Bu benzerlik sağlanıyor gibi. Bizimkisi de biraz meta- matamatik oldu 🙂
    2015 10 Temmuz'da Toplam issued visa sayısı : 33122
    2018 7 Temmuz2da toplam issued visa sayısı : 33847

• @superdem22 eu ya 2015deki kadar vize verilirse ozaman 3446 adet vize kaldı

• 2015 te ne kadar vize verilmşti ? ve bu 3446 vize nereye götürür

• @metert benim tahmineme göre 27000 - 27500 e götürür

• @yekta yapma be :(((

• @superdem22 senin tahminin nedir ?

• @metert 2015'de DV4ROGER'ın kota tahmini şu linkte var ;
    EU'yu 19500 hesaplamış ; verilen 19000
    Africa'yı 20200 hesaplamış ; verilen 19300
    AsiaYı 8000 hesaplamış ; verilen 7300
    Diğer bölgeleri hemen hemen tutturmuş.

Zaten toplam vize sayısı 48K'da kalmış. Umarım bu sene daha fazla vize verilir.

• hepsinde beklediğinden az verilmiş.bu sene de mi 19500 hesaplamış

• açıkçası ben bu sayılardan pek bir şey anlamıyorum benim merak ettiğim sıra gelecek mi gelmeyecek mı şansım nedir .t abiki kimse net bir şey söyleyemez

• @metert sene başında 18300 olarak hesaplamıştı. Sonrasında güncelleme getirdi. yeni açıklanan gc sonuçlarını baz aldı yanlış hatırlamıyorsam. şuanki hesabı 19500 olacağı yönünde.
    birazdan @arnblt Hakkı abi gelecek gibi bir hava alıyorum 🙂

• @superdem22
    sanırım 2015'te tekrar bir güncelleme yapmış . Bu son güncellemede EU dışındakilerde doğruluk payı biraz daha iyi.
    DV-2015
    EU 19811
    AF 19686
    AS 7570
    OC 844
    SA. 1459

• 29k'e kadar kac reel dosya vardi arkadaslar? 19500 vize verilirse kaca geliyor sira?

• 2015 te kıtalardaki durum neydi current var mıydı eu da kaç cn açıkta kaldı yada kaldımı

• @northfield 2451 gerçek id var hocam

• bana ?:D 2400 filandır

• @metert 1994 gerçek id var 28003 e

• 100 e yakın benimki 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

74

43.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.1k

| | | |