Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar
    2023 green card çekilişine başvurdum. 10 yıllık pasaportumun süresinin bitmesine 1 yıl kaldı. Malum yeni pasaporta başvursam çok geç geliyor. Eski pasaport ile form doldursam mülakkatta yeni pasaport ve rski pasaportumu sunsam aorun yaşar mıyım? Malum bu sene ne kadar erken from doldurursak şansımız o kadar artıyor.
    Teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Buğra-Han-Özgan hiçbir sorun yaşamazsın zaten süresi bitecek olan kişiler de aynı işlemi yapacaklar için rahat olsun

• Merhabalar benim pasaportumun son kullanma tarihi gecmis ama Eli de greenkartim var ve Türkiye ye gelmek istesem green karts gelbilir minim yokes son kullanma tatihini yenilemem getekir mi yenilesem de nasil yenileyecem Bilgi si plan var mi America dan herkese selamlar

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@donmezhamdu geliş amacın keyfe ise en yakın konsolosluğa başvuru yapıp yeni pasaportu çıkartırsın. Ancak acil bir durum ise ozaman konsolosluk pasaport yerine geçen bir yazı vererek kolaylıkla seyahat edebiliyorsun.

• @ayvalik10 tesekurler

• @donmezhamdu Sadece 5 ay gecmis yinede sikinti olir mu

• ⭐⭐

@donmezhamdu Bu durumun sadecesi olmaz süresi geçmiş pasaportun bir hükmü yoktur artık. En yakın konsolosluğa giderek yeni başvuru yapmanız gerekir.

• Merhabalar benim pasaportumun bitimine de 6 ay civarı var pasaportumu mecburen yeniliyorum ds260 formunu açtırmam gerekiyor mu yoksa mülakata eski ve yeni pasaportumla gitmem yeterli mi konsolosluğa mail falan atmam gerekiyor mu ?
    Teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@melihcangunduz kazandığın zaman ki ds 260 pasaportunla birlikte yeni pasaportu birlikte götürüyorsun bunun için sakın açtırma formu zaten konsolosluk kabul ediyor ilk defa sen yapmayacaksın bu hareketi sadece eskiyi görmek istiyor çünkü ds 260 pasaport numarasını kafadan mı attın yoksa gerçek pasaport mu bu diye istiyorlar

• @ayvalik10 teşekkürler yardımınız için.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

87

41.0k
Users

4.4k
Topics

426.4k

| | | |