DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Amerikan Kara, Deniz ve Hava Kuvvetlerine Katilmak

• ⭐⭐

@Richmond daha yaşlı olanları genelde başka kamplara yollama ihtimalleri yok sanırım girenler kaç yıl askerlik yapıyor genel de yada en fazla kaç yıl yapabiliyor 18 de giren biri?

• @LordBolton başka kamp diye bir muhabbet yok zaten .Askerliğin sınırı yok nekadar istersen okadar yaparsın

• ⭐⭐

@Richmond siz ne durumdasınız şuanda? 🙂

• benim kuzenim amerikan armyde sağlıktan bedava faydalanıyor çok etkilendiğim buydu 😂

• KATILIM KOSULLARI NEDIR ACABA ?

• ⭐⭐

@Elvis-Lider-Kanbur Lise diplomasi en fazla 39 yaş ABD vatandaşı veyada green card ASVAB ve fiziksel test diye özetlenebilir.

• @LordBolton COK TESEKKUR EDERIM

• @LordBolton ben Ft Carsondayım görev yerimde.Şanssızlık çok yoğun bir birliğe düştüm

• ⭐⭐

@Richmond Aynen çok baya büyük bir birlikmiş gerçekten de ama iyi tarafından bakarsak en yeşil bölgelerden biri sayılır.

• @Richmond maaş ne kadar

• @LordBolton yok ya ne yeşili.Bildiğin konya bozkır göz alabildiğine 🙂

• ⭐⭐

@Richmond Yok güvenli demek istedim 😃 Afganistan da olabilirdi..

• @LordBolton he orası doğru 🙂

• @Richmond işitme sorunu olanlar da askerlik alanında kariyer yapabilirler mi? Ya da Türkiye'de askerliği muaf olanlar.

• @alidemir27 sanmıyorum 2kere işitme testine girmiştim şu ana kadar geçemezsen bir daha alıyorlar.Türkiyedeki askerlik etki etmez

• @Richmond ben yuzde 50 duymuyorum. Fakat isitme cihazi yardimi ile iliski saglayabiliyorum. Sizin bilginize gore red alinir mi?

• ⭐⭐

@alidemir27 A medical hearing test is conducted at the Military Entrance and Processing Station (MEPS). Current hearing requirements are that a threshold level in either ear greater than these standards below are disqualifying:

1. Pure tone at 500, 1000, and 2000 cycles per second for each ear of not more than 30 decibels (dB) average, with no individual level greater than 35 dB at those frequencies.

2. Pure tone level not more than 45 dB at 3000 cycles per second or 55 dB at 4000 cycles per second for each ear.

3. There is no standard for 6000 cycles per second.

4. And last, current or history of hearing aid use is disqualifying. Siteye sordum bu cevabı aldım.

burada tam detaylı bilgi var işitme ile alakalı.. kendiniz inceleyebilirsiniz...

• @alidemir27 ben alınacağını sanmıyorum üzgünüm ama denemek istersen bedava tabi :). Ama hiç tavsiye etmem kaza bela işitme testini geçersin MEPS de sonra BCT de bir daha ölçüyorlar orda geçemezsen 2ay eve yollanmayı beklersin tabi bu aradada çim biçersin 2 ay her gün

• @LordBolton tesekkur ederim.
    @Richmond, @LordBolton 'un sayesinde isitme ile bilgi kaynaklarina baktim ve ogrendim. Sonuc su sekilde ; isitme aleti veya cihazi kullananlar direkt diskalifiye edilecektir.

• @alidemir27 senin için iyi olmuş bilmeden gitsen dediğim gibi bir risk olabilirdi

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

65

42.4k
Users

4.5k
Topics

433.8k

| | | |