Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Banned

@hayallerabd, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Ping-PONG uçak kazası raporu.. bayılıyorum o programa..

Ataletli referans sistemine gurban olduğumun uçaklarını bir uçurmayı beceremiyorlar 😃
    Hep yunuslatıyorlar hep yunuslatıyorlar 😃

• @Chandler, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Arkadaşlar, kursa gidip acil ve ilk yardım eğitimleri alın ve AKUT tarzı sosyal sorumluluk projelerine katılın. Çok keyifli ve güzel bir iş paramedic ABD de.
    Hatta bu sene kaçırdınız ama seneye YKS ye kaydolup 2 yıllık acil ve ilk yardım da okuyabilirsiniz eğer bu sene GC çıkmazsa. Okuması da baya keyifli diyorlar.
    Bir araştırın derim.
    😃

mezun olunca artısı var mı abdde?

Bizi tekrar unili yapip kazik caktirtacak ulkeye kendi sansini arttirmaya calisiyor anlamadinizmi hala 😄

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@travelleth, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Chandler, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Hiç New York City düşünen var mı burada?

Seçeneklerim arasında NYC bulunmakta.

genelde türkiyeli insanlar teksas şehirlerini tercih ediyor daha ucuz diye.. ama NYC bana niyeyse daha mantıklı geliyor iş olanağı açısından..

Evet ayrıca tx dışında tampayı tercih edecek olanlarda çoğunlukta 🙂 Ama benim ilk üçüm arasında ilk sırada nyc geliyor

nyc'de en başta araba almaya gerek olmaması, restoran lokanta ve benzeri yerlerde başlangıç için hızlı iş bulmak imkanı beni çekiyor açıkçası. sonra da bi araba alıp lyft yapılabilir.. zaten sonrasında da ben gayrimenkul danışmanlığı düşünüyorum buradaki işim gibi..

evet ben de uzun zamandır araba konusunu düşünüyordum. bisiklet ile bile nyc'de aç kalmam diye düşünüyorum 🙂

Paket dağıtımı yapabilirsin bununla 😃

bunu alana kadar gider araba alırım direk lyft yapmaya başlarım 🙂

😃

Bu arada Lyft ve Uber ile uğraşmaktansa Amazon işler daha olumlu geliyor bana. İnsanlarla uğraşmak istemem pek.

Sorayım peki neden illa Uber lyft 🙂

ben ingilizce işletme mezunuyum.. üst düzeyde ingilizcem var. ancak elbetteki türkçeyi konuştuğum akdar hızlı konuşamam.. konuşma hızını geliştirmek için istiyorum lyft'i.. ayrıca gayrimenkul danışmanıyım.. orada da ileride bu işi yapmak istiyorum. lyft bu açıdan çevre oluşturmak içinde mantıklı.. ki bizim sektörde çevre her şey..

Mantıklı bir yaklaşım hocam kızma muhabbet olsun diye soruyoruz işte 😃

Bildiğim kadarıyla RE/MAX ın işleyişi buradaki ile ABD aynı, en şanslı kişilerden birisin burada bekleyenler içinde iş açısından 😃 Çok zorlanmadan adapte olabilirsiniz bence. Her şey gönlünüzce olsun.

Ben Realty World firmasındayım.. O da Amerikan şirketi.. Türkiye'de bu sektöre girmemin sebebi zaten greencard çekilişi.. Olur da kazanırsam orada da yapabileceğim bir iş diye özellikle seçtim 🙂

• @Ping-PONG çok ilginç sebeplerden kazalar oluyor deme öyle.. havacılık kurallarının neden çok katı olduğunu anlıyor insan..

• Banned

@panaroyak, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Arkadaşlar, kursa gidip acil ve ilk yardım eğitimleri alın ve AKUT tarzı sosyal sorumluluk projelerine katılın. Çok keyifli ve güzel bir iş paramedic ABD de.
    Hatta bu sene kaçırdınız ama seneye YKS ye kaydolup 2 yıllık acil ve ilk yardım da okuyabilirsiniz eğer bu sene GC çıkmazsa. Okuması da baya keyifli diyorlar.
    Bir araştırın derim.
    😃

mezun olunca artısı var mı abdde?

Bizi tekrar unili yapip kazik caktirtacak ulkeye kendi sansini arttirmaya calisiyor anlamadinizmi hala 😄

ali bey amca lahmacun yoktu diş macunu aldım 😃 😃 😃

• Banned

Hiç New York City düşünen var mı burada?

Seçeneklerim arasında NYC bulunmakta.

genelde türkiyeli insanlar teksas şehirlerini tercih ediyor daha ucuz diye.. ama NYC bana niyeyse daha mantıklı geliyor iş olanağı açısından..

Evet ayrıca tx dışında tampayı tercih edecek olanlarda çoğunlukta 🙂 Ama benim ilk üçüm arasında ilk sırada nyc geliyor

nyc'de en başta araba almaya gerek olmaması, restoran lokanta ve benzeri yerlerde başlangıç için hızlı iş bulmak imkanı beni çekiyor açıkçası. sonra da bi araba alıp lyft yapılabilir.. zaten sonrasında da ben gayrimenkul danışmanlığı düşünüyorum buradaki işim gibi..

evet ben de uzun zamandır araba konusunu düşünüyordum. bisiklet ile bile nyc'de aç kalmam diye düşünüyorum 🙂

Paket dağıtımı yapabilirsin bununla 😃

bunu alana kadar gider araba alırım direk lyft yapmaya başlarım 🙂

😃

Bu arada Lyft ve Uber ile uğraşmaktansa Amazon işler daha olumlu geliyor bana. İnsanlarla uğraşmak istemem pek.

Sorayım peki neden illa Uber lyft 🙂

ben ingilizce işletme mezunuyum.. üst düzeyde ingilizcem var. ancak elbetteki türkçeyi konuştuğum akdar hızlı konuşamam.. konuşma hızını geliştirmek için istiyorum lyft'i.. ayrıca gayrimenkul danışmanıyım.. orada da ileride bu işi yapmak istiyorum. lyft bu açıdan çevre oluşturmak içinde mantıklı.. ki bizim sektörde çevre her şey..

Mantıklı bir yaklaşım hocam kızma muhabbet olsun diye soruyoruz işte 😃

Bildiğim kadarıyla RE/MAX ın işleyişi buradaki ile ABD aynı, en şanslı kişilerden birisin burada bekleyenler içinde iş açısından 😃 Çok zorlanmadan adapte olabilirsiniz bence. Her şey gönlünüzce olsun.

Ben Realty World firmasındayım.. O da Amerikan şirketi.. Türkiye'de bu sektöre girmemin sebebi zaten greencard çekilişi.. Olur da kazanırsam orada da yapabileceğim bir iş diye özellikle seçtim 🙂

Nasıl anladım ama 😃

• Banned

@Ping-PONG çok ilginç sebeplerden kazalar oluyor deme öyle.. havacılık kurallarının neden çok katı olduğunu anlıyor insan..

Vallahi ben kokpit teki cihazların çoğunun çalışma mantaitesini bildiğim için biraz farklı hissettiyiyor. Pühhh lan ondan da olamaz felan oluyorum bazen 😃

• Banned

@Ping-PONG çok ilginç sebeplerden kazalar oluyor deme öyle.. havacılık kurallarının neden çok katı olduğunu anlıyor insan..

Vallahi ben kokpit teki cihazların çoğunun çalışma mantaitesini bildiğim için biraz farklı hissettiyiyor. Pühhh lan ondan da olamaz felan oluyorum bazen 😃

Bu arada şeylere denk gelince mesela; kolay olsun diye prosedüre göre 30 vida sökülerek yapılması gereken işlemi diğer parçadaki 2 vidayı sökerek yaptıklarını ve sorunun bu olduğunu görünce aklıma şey gelmiyor değil.

Ulan acaba ekipte bir tane Türk olabilir mi 😃

Çabalasam bu kadar devrik cümle kuramazdım. Harika olmuş 😃

• il_794xN.1202946718_kvte.jpg

• ⭐⭐⭐

@travelleth bende ingilizce işletme mezunuyum, tekrardan okumak sınavlar vs zor gelmezse eğer cpa işinin düşünün derim türkiyede muhasebeciler çok kıymet görmüyor devleti dolandırıyor gibi bi imajları var ama bu iş amerikada oldukça prestijli bir iş deniyor 👍🏻

• ⭐⭐⭐

@panaroyak dyson mu almak istiyorsunuz 😊 eğer oysa valla ne yalan söyliyim ben bekliyorum gidince alırım dediğim bir sürü şey var

• Banned

• @ahsenaydgdu evet hemde set olarak istiyorum 😄💁🏼♀

• ⭐⭐⭐

@panaroyak ahaha yakın bi arkadaşıma eşi yıl dönüm hediyesi almış, o diyor valla ne yalan söyliyim abartıldığı kadar değil diye, hatta al bunu iade et bune be demiş 😂 4500 tl şuan güncel fiyatı, ilkay zamanın eşi almıştı yanlış hatırlamıyorsam 200 dolar hadi bilemedin 300 dur dahada fazla değil

• @ahsenaydgdu benim beklentimi karsilayacagini dusunuyorum ve minumum zararla keyif alarak kullanacagma inaniyorum. Ismi de cok havali geliyor 😄 Isim demisken Pınar ben

• ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu evet hemde set olarak istiyorum 😄💁🏼♀

@panaroyak @ahsenaydgdu artı bir bende dyson cıyım bekliyom 🙈 Geçen walmartta baktım seti yoktu ama

• @Hyller, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ahsenaydgdu evet hemde set olarak istiyorum 😄💁🏼♀

@panaroyak @ahsenaydgdu artı bir bende dyson cıyım bekliyom 🙈 Geçen walmartta baktım seti yoktu ama

Ben reklamında da dediği gibi onu tasarlayıp üretenden almayı planlıyorum biraz garanticiyim 😄

• ⭐⭐⭐

@panaroyak memnun oldum ahsen bende ☺
    Saçları gür ve kalın telli olduğu için belkide makine ona yetmedi zamanında ütü yapan bir nesili çünkü hassas şeyler kesmiyor😂 bu arada her kadının ruyasıdır dyson, benim favorim süpürgeleri😂

• ⭐⭐⭐

@Hyller ahaha abla kesin bilgi süpürgeler 300 dolardan başlıyorr çıldırırsıınn nasıl bukadar uygun olabiliyorr😂 türkiyede nasıl 7”8 bin tl ya 🥲 kafamda deli sorularrr...

• Banned

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

72

41.0k
Users

4.4k
Topics

426.1k

| | | |