DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

IR-1/CR-1 süreci ve mülakat deneyimleri (ABD vatandaşı ile evlenip Türkiye'de Green Card almak)

• @MyLife-0, içinde söyledi: IR-1/CR-1 süreci ve mülakat deneyimleri (ABD vatandaşı ile evlenip Türkiye'de Green Card almak)

Merhaba Arkadaşlar yarın mülakatı olan arkadaşlar evrak olarak ne hazırladı paylaşırsa bizim icinde eksiğimiz var mi yokmu kontrol etmek açısından iyi olur şimdiden bol şanslar herkese

Ankaradan gelen vize mulakat emaili
    NVC den gelen vize mulakat emaili
    DS 260 Confirmation sayfasi
    pasaportlar
    2023 IRS transcript ve tax returnu (1099lari)
    2022 IRS transcript ve tax returnu
    2021 IRS transcript ve tax returnu
    Turkiye amerika arasi alinmis hava yolu bilet dokumleri
    Ailece cekilmis fotograflar
    5x5 vesikalik fotograflar
    Ptt odeme ciktisi
    Vukuatli nufus kayit ornekleri (tur - Ing)
    Sabika kaydi (arsivli)
    evlilik cuzdani (asli ve ing tercumeri)
    Son 2-3 yillik banka dokumleri
    Eski bosanma mahkeme evraki ve ing tercumesi

Bunlar benim genel hazirladigim evraklar, sahsima ait farkli evraklar daha var.

• @side Merhaba tekrardan sormak istedim. böyle bir durumla karşılaşan var mı acaba onaylanmasına rağmen ı 824 formu doldurmamızı istediler. süreç ne kadar sürüyor.

• @Anthony-Quartararo Merhaba. Zannediyorum yurtdışında doğanlar ve/veya Türk vatandaşı olmayanların süreci, Türkiye'de doğan vatandaşlarınkinden biraz daha yavaş sürüyor. Zaman olarak ne kadar oynuyor bilmiyorum

• 2 Nisan ( yarın) randevusu olanlara bol şans diliyorum. Umarım hepimiz için hersey yolunda gitsin…yarın buradan ben de deneyimlerimi paylaşıyor olacağım. Sevgiler…

• Bugün ( 1 nisan ) mülakat mailini aldım 7 mayıs tarihine. DQ tarihim 30 aralık

• Arkadaslar son maille interview tarihi alanlardan DQ tarihlerini ogrenebilir miyiz? 🙂

• Merhabalar, DQ Tarihi: 01.04.2024, Mülakat Tarihi:02.05.2024 olarak bildirildi.

• @Alihan-Demir tebrikler arkadaşalar 7 mayıs için başka randevu alanlar oldu mu acaba?

• @Onur-Karaca Merhaba ben de mail aldım, mülakat tarihi 7 mayıs, dq tarihi 9 ocak

• @daphne hocam tebrikler siz dq dün mu oldunuz tam anlayamdım ama?

• @beyza890 tebrikler hocam

• @Onur-Karaca selamlar bende aldım 2 mayıs dq tarihim 26 aralik

• Süreçlerinizi imzaya taşıyabilirmisiniz

• @Alihan-Demir süreciniz ne zaman başladı

• @Busra-Akdag süreciniz ne zaman başladı

• @venomyns süreciniz ne zaman başladı

• @ksmdgn 5 aralik 2022 baslama tarihi, 1 ay once dq

• @ksmdgn 13 ocak 2023

• İyi günler I-130 formunu doldururken, part-2 de yanlışlık yapmışım. I-130 formundaki yaptığım yanlışlığı nasıl düzeltebilirim? Online doldurup submit yapmıştım.

• @Alihan-Demir dayanacak gücüm kalmadı

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

232

42.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.5k

| | | |