DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ob16222 çok Sanıyorum kendimiz yapabiliriz bu duramda şirkete gerek yok. Önceki sayfalara da göz atacağım. Teşekkür ederim yanıtınız için.

• This post is deleted!

• Arkadaslar bugün 7 hazirana randevu aldım , eşim yeteri kadar para yapamıyor ve bize sponsor lazım , şuan annesiyle konusuyor ama household ve tax yüzünden olmuyor , şuan sormak istediğim I-134'e 2 tane joint sponsor eklenebiliyor mu , çünkü eşim annem ve babamı aynı anda eklersem olabilir dedi , iki tane I-134'mü yapmalıyız yoksa baska bi form varmı ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yagmur-vanberg forumda böyle grupların paylaşılmaması gerektiğini açıkça belirtmiştik!

• Arkadaşlar merhaba. Son hazırlıklarımı tamamlıyorum. Amerikaya girişte Götürmem gereken belgelerin olduğu bir site/liste nereden bulabilirim?

• Konsolosluktan randevu almam için bir mail adresi isteniyor en başta kayıt olacağım bölümde orada da bu mail adresi daha önce alındı diye bir ibare çıkıyor. Benim yıllar öncesinde bir F1 öğrenci vizesi başvurum olmuştu o dönemde de aynı mail adresini kullanıyordum. O dönemden kayıt olabilir mi? Yeniden şifre gönder gibi bir seçenek de yok. Ve konsolosluğun benimle iletişme geçmesi için gönderdiğim mail adresi de tüm evraklarda bulunan da bu adres. Aynı sorunu yaşadınız mı? Nasıl düzelttiniz?

• NOA2 6 Subat 2024 approved oldu , 27 subat tarihinde inquiry gonderdim ve 28 subatta ANK ile baslayan case numarami email olarak attiklar ama welcome letter daha yollamadilar ve dosyami hala konsolosluga gondermediler tekrar inquiry gondermelimiyim?

• @spenb listeden kastın ne olduğunu bilmiyorum hocam ama tek gereken doğum belgesi oda bizde nüfus kayıt örneği tercüme ettirmen yeterli askere gittiysen de e devletten çıktısını alıp tercüme ettirebilirsiniz green card için ( askerlik belgesi zorunlu değil ancak ben eklemiştim olurda sorarlarsa diye ) başka bişey yok. Gerisi eşinin doldurması gereken evraklar

• @liliy06 Size kalmış YouTube da bir çok video var bunlarla ilgili ds160 formu temel sizinle ilgili bilgiler , bunu başka birisi yapsa da size soracak bu soruları o dolduracak gerisi de zaten randevu almak için hesap oluşturmak ve elçiliğin istediği evraklar. Başka bişey de yok. Ne kadar zor olup olmadığına siz karar verin

• @ob16222 port of entryde pasaportum ve sarı zarf yeterli o zaman? Bir de i-94 formu nedir?

• @ob16222 evlilikten sonra türk konsolosluğuna bildirmemiz gerekiyor mu? galiba evlendiğimizi bildirmezsek cezası varmış, bi bilginiz var mı acaba?

• @edanurhk fikrim yok açıkçası

• @spenb evet doğrudur i94 ülkeye hangi vize ile girdiğiniz vs vs ile ilgili bir form. Online bakılıyor hocam

• @ob16222 galiba CBP memuru girişte verecek bana i94ü. Kusura bakma eksiksiz gitmek için panik yaptım da biraz çok soru sordum sana hahaha

• @spenb hocam dosyanı al sarı olan kapıdan gir yapman gereken başka bişey yok. Bu kadar ince detaya gerçekten gerek yok. İyi uçuşlar

• Merhaba arkadaşlar, konsolosluğun yeni adresi neresi acaba? İnternette çeşitli bilgiler çıkıyor ve DS-160'de kavaklıdere yazıyor. Yeni adres çankara çukurambar mı yoksa kavaklıdere mi? Teşekkür ederim

• @Fazlı-Eren Çukurambar

• NVC case numarami email olark atti ama hala welcome letter yollamadi ve dosyam hala at nvc de gozukuyor . tekrar email attim nvc ye ama birsey cikmadi

• This post is deleted!

• Arkadaşlar adres değişikliği için türk konsolosluğuna gitmem şart mı ? Nasıl yapıyoruz bunu?

Benzer Başlıklar

• 1478
  • 57
  • 116
  • 3
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

195

42.0k
Users

4.4k
Topics

431.4k

| | | |