Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar bildiğiniz üzere sitede 5 gündür bakım devam ediyordu bugün açıklama yapıldı ve sistem hatası üzerine başvurular tekrardan alınacak ve tahminimce bu sene çoğu kişinin bundan haberi olmayacak yani kazanma şansımız çok daha fazla gibi geliyor bana.Eşinize dostunuza amerikaya gerçekten gitmek isteyen arkadaşlarınıza haber verin duyduk duymadık demeyin 🙂 Herkese bol şans inşallah gerçekten gitmek isteyen herkes kazanır :))

• PAYLAŞILAN YAZIYI ATAYIM DİREK BURDAN OKUYABİLİRSİNİZ .

DV -) bu yıl için giriş işlemi yeniden başlatın.

DV-2019 için yeni kayıt dönemi elektronik girişler için 11'de başlıyor:18 00, Çarşamba, Ekim 2017 ve 11 saat 22 00, Çarşamba, Kasım 2017 kapatır.

Eğer Çarşamba, 18 Ekim 2017, daha önce girdiyseniz, giriş kabul edilmez, ve yeni kayıt döneminde başka bir giriş göndermeniz gerekir. Birden çok giriş göndermek için diskalifiye olmadan yeni bir giriş gönderebilirsiniz. Yeni kayıt döneminde en fazla katılmalarını kişiler diskalifiye edilecektir.

Adayların kayıt döneminde resmi E-DV web sitesi, dvlottery.state.gov (E-DV) elektronik DV giriş formu erişebilir. DV talimatları da usvisas.state.gov/dv/instructions Devlet kamu web sayfasının Bölümü mevcuttur.

Diğer uygunluk şartları aynı kalır.

15 Mayıs 2018 başında, DV-2019 girenler eğer giriş seçili olup olmadığını görmek için dvlottery.state.gov online Yarışmacı Durumunu Denetlemek için kayıt sağlanan benzersiz onay numaralarını kullanabilir. Katılımcı Durum kontrolü kendilerini ve uygun aile üyeleri için Rezistansı nasıl başvurulur başarılı adaylara bilgi verecektir. Bölüm ayrıca, Katılımcı Durum kontrolü yoluyla vize mülakat randevuları teyit edecektir.

Sıkça sorulan sorular:

S: teknik sorun bahseder misiniz? Kayıp girişleri vardı? Bu bir hack girişimi oldu?
    Teknik sorun giren bazı sınırlı durumlarda izin verilen doğum yerini, daha başka bir uygunluk seçerek, bir ülke olsaydı düzgün uygunluk ülke için hesap için bir başarısızlık oldu. Bu herhangi bir dış müdahale veya hack girişimi sonucu değildi.

Birçok Giriş Bu teknik sorun önce alındığını öğrendi.
    Teknik sorunlar nedeniyle, güvenilir bir kaç geçerli girdiler bu saatte alınan tahmin edemiyoruz. Sürecin bütünlüğünü korumak ve tüm katılımcılar için adil bir fırsat sağlamak için, şimdi kayıt dönemi başlatıyorsunuz.

Q: birim, birçok DV girişleri Nasıl DV-2019 için bekliyor?
    DV hangi numaralar mevcuttur-2018, geçen yıl, asıl adaylar arasında 14 milyondan fazla girişleri aldık.

Bölümü Nasıl girdiler geçerli olmayan adaylar bildirir? s:

Bölüm kime bir giriş 18 Ekim 2017 yılından önce alınan, piyango giriş formunda verilen e-posta adresini kullanarak, önemli bir duyuru için web sitesi dvlottery.state.gov onay için katılımcı yönetiyordu her Çeşitlilik Vizesi başvuru sahibine otomatik e-posta bildirimi gönderecektir.

Ayrıca elçilik ve konsoloslukları aracılığıyla durum ve sosyal medya ve yerel medya kullanarak yeni kayıt dönemi potansiyel adaylara bilgilendirmek için çalışacağız.

Bu s: 2019 işlem DV gecikme Olacak?

DV-2019 için seçili girdileri seçimi 15 Mayıs 2018 başlaması planlanıyor.

Şu anda DV-2019 sürecinde herhangi bir gecikme beklemiyoruz.

• ben 6 ekimde başvurumu yapmıştım şimdi iptal olduğu anlamınamı geliyor tekrardan başvurumu yapmam gerekiyor 😞

• @halil-karnas evet. başvurular 18 inde açıldığında yeniden başvuru yapmanız gerekiyor.

• Iptal vs edildigi icin daha fazla sansasyon oldu ve daha fazla gundemde kaldi... Basvuru fazlalasabilir de...

• Arkadaşlar biz üç defadır fotoğraf çektiriyoruz ama yinede bir sitede kontrol ediyoruz bir türlü onaylamıyor yardımcı olursanız çok sevinirim

• Hangi sitede kontrol ediyordunuz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@derya su video'yu izlediniz mi?
    17. dakikadan sonrasini izleyip idphoto4you.com adresinden fotografi ayarlayabilirsiniz. Sanirim sizin fotograflarin 600 piksel olmamasindan dolayi sorun yasiyorsunuz, bu verdigim siteden yaparsaniz, otomatik olarak cekilise uygun olarak bilgisayara kaydedecek.

• Denedim fotoğraf ölçüsü 5×5 değil birde resim dörtlü nasıl ayıracağız bu arada yardiminiz için çok tesekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@derya single photo seklinde secmeniz gerekiyor en basta. Video'da anlatiliyor aslinda, bir bakin isterseniz... en basta fotoyu yuklerken yanlis sectiniz sanirim.

• @crazycells evet anladım peki bu değişiklikler foto da oynama olarak kabul edilmez mi

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@derya hayir edilmez 🙂 photoshop ile goruntunuzu degistirmediginiz surece sorun olmaz.

• Site tekrar bakıma girdi hocam neler oluyor daha 3 saat önce baktığımda açılmıştı şimdi tekrar bakımda ? @crazycells

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@jesus-christ ben su an girebiliyorum. Isterseniz baska bir web browser'dan deneyin ya da sayfayi yenilemeyi deneyin?

• Evet sıkıntı yok şuan

• Evet yandexte sorun varmış chromeda açıldı 🙂 Çok heyecanlıyım başvuru bile beni bu kadar tedirgin ediyorken sonuçları düşünemiyorum :))

• @crazycells çok tesekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

3-10 Ekim tarihleri arasinda basvuru yapip, basvurularini 18 Ekim'den sonra yenilemeyen arkadaslar cekilis sonuclarini dvlottery sitesinde kontrol ettiklerinde hata ile karsilasirlar. Talihliler sadece 18 Ekim sonrasi yapilan basvurular arasinda secilmistir, bilginize.

Benzer Başlıklar

• 9
  • 155
  • 24
  • 59
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

96

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |