DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Sisteme girebilen var mı ben dünden beri giremiyorum

• @flight35 ayni durumdayim. Beklemedeyiz bol sans

• @crazycells çok çok teşekkürler aynı yazdığınız şekilde yapacağım

• Bilgilerin para ile pahası biçilemez, kazanan arkadaşları danışmanlık şirketlerinden kurtarıyorsunuz helal olsun.

• Ds 260ı göndermek için pasaport gerekiyor mu

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@endless53 DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

Ds 260ı göndermek için pasaport gerekiyor mu

Forum kaynaklarini incelemelisiniz. Bu sorunuzdan hicbir kaynagi incelemediginiz anlasiliyor. 🙂

bit.ly/GCvideosu
    bit.ly/GCpaketi

• ds-260 formu ne zaman erişime açılır veya açıldı mı hemen nasıl doldurabiliriz?

• sevgili @crazycells biliyorsunuz bizde 38 binlerdeyiz, ds 260 formunu doldurduktan sonra yapmamız gereken sadece beklemek değil mi? kcc nedir, formu doldurduktan sonra evrak gönderimi yapılmayacak değil mi?

birde, umudumuz 38 binlerinde mülakata dahil olması, belki geçen seneye verdikleri kısıtlı kontejanı bu sene telafi ederler, ne dersiniz? sizin dv2020 için gönlünüzden geçenler nediir 😞 38 bin seviyesini de mülakata çağırırlar diyor mu

• @mkonca biz de 42 binlerdeyiz. umarız gelir bu sene numaralar da yüksekmiş belki de gelir.

• Bu sene herkesin numarası çok yüksek galiba herkes 25 bin ve üstü burda

• @sharm dostum bu site cökmüş bakamıyoruz Baska Bi kontrol yöntemi varmı bunun bulamadım. Bayılacam heyacandan

• @aqrda DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

@sharm dostum bu site cökmüş bakamıyoruz Baska Bi kontrol yöntemi varmı bunun bulamadım. Bayılacam heyacandan

Maalesef ABD devletine ait tek websitesi uzerinden kontrol edilebiliyor. Bu yil ilk gunler boyle gececek gibi gorunuyor. Evet belirsizlik cok rahatsiz edici ancak eger teknik sorunlarla guvenilmez sonuclar aciklama ihtimalleri varsa calisip sistemlerini duzeltip sonra dogru durust hizmete versinler daha iyidir. Bol sans!

• @aqrda https://169.253.175.195/esc buradan girin ben de biraz önce girdim. kimseye çıkmadı... size ciksin bari

• https://169.253.175.195/esc buradan deneyin ben girdim biraz önce. secilmemişiz.... bu işte bir iş var yahu bu kadar da olmaz ki... cok yuksek nolar girememe offff neyse bakmayanlara cıkar arkadaslar umarım...

• @crazycells merhaba tekrardan,

DS 260 formunu dolduruyorum. nişanlımın güncelden 16 yaşına kadar ikamet ettiği 7-8 farklı adres, 3 farklı il var. unuttukları varsa unuttuklarınıda bulmak zorunda mı? 7-8 tane adres olması sıkıntı çıkarır mı mülakatta?

• @endless53 ne olur gelsin...

• herkese selamlar..
    case number 21***..
    6 haziranda nasipse amerikaya gideceğim work and travel için ekimin 7 sinde döneceğim.
    ds 260 formunu ne zaman doldurmalıyım ? oraya gittiğim zaman social security number almış olacağım dolayısıyla forma yazacağım bilgilerde değişiklik olacak eğer şimdi doldurursam.nasıl bir yol izlemeliyim?
    teşekkürler..

• @necip33 DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

herkese selamlar..
    case number 21***..
    6 haziranda nasipse amerikaya gideceğim work and travel için ekimin 7 sinde döneceğim.
    ds 260 formunu ne zaman doldurmalıyım ? oraya gittiğim zaman social security number almış olacağım dolayısıyla forma yazacağım bilgilerde değişiklik olacak eğer şimdi doldurursam.nasıl bir yol izlemeliyim?
    teşekkürler..

@crazycells

• Kazandim ilk basvuru ama emin oldugun 7 mayis saat 8 de kesin kazanamayacagimdi ne zaman olumsuz düşünsem tersi oluyor simdi prosedürleri arastirip direk buraya yönlendim bu surecete kazanan arkadaslarimla berbaber hareket etmek isterim aklimda binlerce soru vardi cogunu cevapladım arastirdikca simdi harekete gecmek ve maddi konuda herseyi toparlamam gerekli

• @reko1195 benimde ilk başvurumdu bana da çıktı benim de pek bir bilgim yok. Bunun için yetkililerden bir grup ( telegram,whatsapp ) rica ediyorum. Herkesin birbiriyle daha sıkı iletişim halinde olabilmesi için. Bir de sizin sıranız kaç acaba ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

559

41.4k
Users

4.4k
Topics

429.0k

| | | |