DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar.
    Eşim ve benim 2026 ekimde 10yıllık vizemizin süresi doluyor. Benim 4-5 eşimin de 2 defa sorunsuz giriş çıkışı var. Bu sene Ekim veya kasımda çocuklarla orlandoya gitmek istiyoruz ve onlar için başvuracağız. Eşimin ve benim son geçerli pasaportların süresi mart nisanda doluyor. Eylülde yeşil pasaporta hak kazanıyoruz. Ama gelmesi başvurması derken kasıma yetişmez gibime geliyor. Sizce hepimize 1er yıllık normal pasaport çıkartıp hemen mi başvurmalı yoksa yeşilleri bekleyip onlarla başvurup planı mj ertelemeliyim.

• @ankvagon, içinde söyledi: 14 yaşından küçük çocuklar için B1-B2 başvuru süreci

Merhabalar.
    Eşim ve benim 2026 ekimde 10yıllık vizemizin süresi doluyor. Benim 4-5 eşimin de 2 defa sorunsuz giriş çıkışı var. Bu sene Ekim veya kasımda çocuklarla orlandoya gitmek istiyoruz ve onlar için başvuracağız. Eşimin ve benim son geçerli pasaportların süresi mart nisanda doluyor. Eylülde yeşil pasaporta hak kazanıyoruz. Ama gelmesi başvurması derken kasıma yetişmez gibime geliyor. Sizce hepimize 1er yıllık normal pasaport çıkartıp hemen mi başvurmalı yoksa yeşilleri bekleyip onlarla başvurup planı mj ertelemeliyim.

abd vize süresi bitenler 48 ay içinde posta yoluyla vizesini yenileyebilir (istisnalar olup, mülakata çağırılanlar olabiliyor diye biliyorum).
    https://tr.usembassy.gov/tr/visas-tr/nonimmigrant-visas-tr/

14 yaş altı çocuklar da posta yoluyla vize alıyor.

• Yakın zamanda süreci sonlanan veya halen devam eden var mı acaba? Bu aralar yoğunluk ve süreler ne durumda merak ediyorum.

Benzer Başlıklar

• 16
  • 3
  • 244
  • 5
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

77

43.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

439.6k

| | | |