Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• DS260 FORMUNA GİRİŞ YAPAMIYORUM,BİLGİLER EŞLEŞMIYOR YANITI GELIYOR TEMMUZ AYDINAN BERİ GİRİŞ YAPAMIYORDUM EN SON KCC YE BİR MAİL DAHA ATTIM BANA ANKARA KONSOLOSLUK ADRESİNİ VERMİŞ BURADAN ÇÖZERSİN DİYE ŞİMDİ ANKARAYA ATTIM MAİL ONLARIN RANDEVU VERMESINI BEKLİYORUM TABI KI GUNLER ALEYHIMIZE İŞLİYOR BAKALIM İNŞALLAH ANKARADA ÇÖZERİZ BORA ÇİL İSMİNDE ARKADAŞ ANKARAYA GİTMİŞ KAYDINI ALMIŞLAR O KADAR BAŞKA BU DURUMU YAŞAYAN SONUCLANDIRAN VAR MI ARKADAŞLAR? ANKARAYA GİDİP GELİRSEM DENEYİMLERİMİ YİNE GRUPTA SİZLERLE PAYLAŞIRIM.

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@alıgun konsolosluktan haber geldigi zaman lutfen haberdar edin. Demek ki KCC sorunu cozemedi.

• Merhaba tekrar herkese
    Ds260 formumu doldurup tÜm sayfaların çıktısını alırken "interview location" başlıklı sayfanın çıktısını almamışım her nasıl olduysa. Şimdi girip alayım diye giriş yapıyorum ama "your request can not processed at this time" uyarısı geliyor. Ne yapmalıyım

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@fatihk DS260 formuna giris problemi içinde söyledi:

Merhaba tekrar herkese
    Ds260 formumu doldurup tÜm sayfaların çıktısını alırken "interview location" başlıklı sayfanın çıktısını almamışım her nasıl olduysa. Şimdi girip alayım diye giriş yapıyorum ama "your request can not processed at this time" uyarısı geliyor. Ne yapmalıyım

Daha sonra bir daha deneyin isterseniz, bir de farkli web browser'lardan giris yapmayi deneyebilirsiniz. Zaten bu sayfanin ciktisina vize surecinde ihtiyac duymayacaksiniz, kendi kaydiniz icin almak istiyorsaniz daha sonra almayi deneyin.

• Kilitlendi  crazycells crazycells 

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

76

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.5k

| | | |