Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. Umarım isteyen herkes hayaline kavuşur. ben askeri personelim ve greencard hayali herkes gibi bende de var. Başvuru yapmak istiyorum ama mesleğimden ötürü biraz çekiniyorum. Kazanma halinde meslekten ötürü alınmama durumu olabilir mi? Bizim meslekte 15 yıl zorunlu hizmet var. Benim bitmesine 3 yıl kaldı. Dv2021 için başvuru düşünüyorum. Çıkması halinde firar etmem gerekecek. Bunlar ne gibi sakıncalar oluşturabilir bilen varsa aydınlatabilirse beni çok mutlu olurum.

• ⭐⭐

asker olmanız green card için sorun oluşturmaz içiniz rahat olsun

• @adanuroglu hocam firar etmenize gerek yok 3 sene var diyorsunuz 2021 de çıksa bile en fazla 1 seneniz kalır 1 senenin maddi cezasını öder çıkarsınız . Ayrıca mesleğinizin green carda engel olma durumu yok . Sadece amerikan ordusunda görev yapmayı planlıyorsanız yuksek rütbeli subay sınıfında iseniz sizin için zorluk oluşturabilir o kadar

• Teşekkürler 🙋🏻♂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

53

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |