Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@bolatmali, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

@oktayusa
    Muhtemelen açılır açılmaz görüşmelerinin çoğunu göçmen vize türüne ayıracaktır. Durumların sadece biz değil onlarda farkında, biraz fazla çalışmayla ara kapatılacaktır.

İnşallah hocam gece gündüz çalışsınlar ve kendilerini izinden dönmüş zinde bir şekilde mülakata giren arkadaşlarımıza onay versinler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

ne olacak ta ne olacak diye tüm linkler de sorulan soruya biz yazdık 30 nisanı bekleyin diye. Hala soruyorlar buyrun haber artık sormazsınız umarım

Aynı haberi farklı sayfalarda paylaştım. Çünkü gözünüze batsın diye

• Merhaba,
    Trump ABD'de yaşayan ve veya göçmen olacaklar için yeni kanunlar getirdi. Kabac parasal anlamda yemek vs yardımları kesiyorlar. Kendine yetecek göçmen istiyorlar doğal olarak. Bu mülakatlarda bankada gösterilecek para durumlarını etkileyecektir.
    Global News Haberi :

Acting director of United States Citizenship and Immigration Services Ken Cuccinelli'nin Beyaz Saray konuşmasının tamamı :

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Bu ileti silindi!

• içimizden 1.755.780'e kadar sayalım, sonuçlar açıklanacak. bu kadar saniye kaldı. 😊

• İletiyi görmeyebilecek arkadaşlarımızdan dolayı bu başlıktada paylaşıyorum

⚠⚠⚠⚠⚠ÖNEMLİ ⚠⚠⚠⚠⚠
    destek olursanız seviniz

Arkadaşlar biliyorsunuz Ankara konsolosluğunun ne zaman rutin vize işlemlerine başlayıp Dv vize görüşmelerine başlayacağını bilmiyoruz, çoğunluğu case 14000 ile 21200 arası arkadaşlarımızın Nisan mülakatları iptal oldu, bildiğiniz üzere göçmen vize görüşmelerine devam eden Gürcistan, Kamboçya gibi ülkelerde vize görüşmeleri tekrar planlanıyor, yapılan vize görüşmelerinde talihliler Eo kararlarının yürürlükte olmasından dolayı Ap ye bırakılıyor

Buna istinaden çoğunluğu case 14000 ile 21200 arası ve az sayıda olsada case 0-14000 arası talihlilerin iptal olan Nisan mülakatlarının ne kadar erken planması, mülakat tarihi almak için bekleyenler için o kadar iyi olacaktır

Çünkü eğer Executive Order kararları son bulma tarihi 23 Haziran 2020 ye kadar 0-21200 arası konsolosluktaki birikmiş dosyalar ne kadar bitirilmiş olursa mülakat bekleyen talihlilerin görüşme yapma şansı kalan 3 ayda bir o kadar fazla olacaktır

Ankara konsolosluğu rutin vize işlemlerden olan work and travel vize görüşmelerinin , belkide wat öğrencilerinin Amerikan konsolosluğunun instagram hesabı üzerinden yaptıkları wat vizelerinin geleceği hakkında yaptıkları yoğun sorgular sayesinde, wat vize görüşmelerinin (aracı şirketler vasıtasıyla) 3 Temmuz 2020 tarihi ile tekrar başlanacağı bilgisini verdi

Belkide biz Dv 2020 talihlileri olarak aynı şekilde Amerika konsolosluğunun İnstagram ve Twitter adreslerinden Dv vize işlemlerinin ne zaman başlayacağı ile ilgili sorular sorarsak bir cevap alabiliriz, belkide konsoloslukların daha erken işlemelere başlamasına bile sebep olabiliriz, birlikte bunu başarabiliriz

Telegram chat grubumuzdan gelen bu fikri forumdada paylaşmak istedim

İnstagramda aşağıdaki gönderinin altına yorum yapıyoruz⬇️ ayrıca direk mesajda atıyoruz

Tweetirda ise şu tweetin altında paylaşım yapıyoruz⬇

Not: Lütfen konsoloslukla iletişime geçerken kırıcı bir dil kullanmayalım, biz hesap sormuyoruz sadece bilgi talep ediyoruz, konsolosluk çalışanları bizim düşmanımız değil herzaman bize yatdımcı olmak isteyen dostlarımız olarak görmeliyiz

• Merhabalar.

case numberim 42xxx lerde ve aralık gibi evrak isteği geldi gönderdim ama onay maili henüz gelmedi bu durum ile alakalı bilgisi olan bi arkadaş var mıdır acaba?

Ayrıca haziran bültenine baktım ve current olmuş muhtemelen görüşmeye çağırılıyoruz anladığım kadarıyla 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@Burak-Ünal, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

Merhabalar.

case numberim 42xxx lerde ve aralık gibi evrak isteği geldi gönderdim ama onay maili henüz gelmedi bu durum ile alakalı bilgisi olan bi arkadaş var mıdır acaba?

Ayrıca haziran bültenine baktım ve current olmuş muhtemelen görüşmeye çağırılıyoruz anladığım kadarıyla 🙂

2021 bekleme odası ve dv2020 loto aşamaları konularına bakın aradığınız bilgiler orada

• @Burak-Ünal evet en son 33500 evrak onayı aldı, 22 nisan da açıklanan Executive order kararları ve şu anda konsoloslukların rutin vize işlemlerine ara vermesinden dolayı, 24 marttan beri evrak onay email haberi almıyoruz

Sizin şu anda yapabileceğiniz en iyi şey kcc ile iletişime geçerek evraklarınızın ulaşıp ulaşmadığını teyit etmek, mayıs ayı sonu gibi tekrar evrak onay e-maillerinin gelmesini bekliyoruz

Kcc telefon numarası : +16065267500

Executive order kısıtlamaları ve konsoloslukların rutin vize işlemlerine ara vermesi ile ilgiki aşağıdaki başlığı takip edin lütfen⬇

Trump’ın Göçmenliği Durdurma Kararı (Nisan 2020) https://yesilkartforum.com/forum/post/130774

• Merhaba bir sorum var, forum'da bunun yeri vardır belki ama yabancısıyım o yüzden beni maruz görün lütfen. "Current" olmak ne demek? listedeki current olunan tarih'ten ne anlamalıyım?

• ⭐⭐⭐⭐

@bbilgier, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

Merhaba bir sorum var, forum'da bunun yeri vardır belki ama yabancısıyım o yüzden beni maruz görün lütfen. "Current" olmak ne demek? listedeki current olunan tarih'ten ne anlamalıyım?

numaranız o aralıkta ise mülakata girebilirsniz demek evrakları tamamlayıp randevu aldıysanız. bu yıl tüm numaralar current oldu yani evrakları filan tamamladıysanız randevu bekleyeceksiniz demek bu.

• @bbilgier talihli olursanız şayet size bir sıra numarası verilecektir. 2021 ile başlayan 5 haneli bir numara. Örneğin size verilen numara 17643 olsun. Şimdi burada ki numara sizin sıra numaranızdır. Her ay belli aralıktaki talihli mülakat için çağrılır. Temmuz ayı için 17000 ile 18000 Current oldu der. Yani çağırır. Bu sene belli bir sayı sırası olmaksızın şuan bütün numaralar Current oldu. Yani evraklarını gönderen herkes vize için çağrılabilir. Tabi vize sayısı yettiği müddetçe

• Çok teşekkür ederim cevaplarınız için. Sevgiler

• Merhaba, herkese covid - 19 hastalığından dolayı tüm vize işlemleri durdurulmuştu. Tekrar başladı mı bir bilginiz var mı? Ceac vise check status yaptığımda halen (At NVC) olarak gözükmektedir. sıra numaram 33000 lerde bulunuyor evraklarım için hiçbir onay maili gelmedi halen. KCC ile görüşsem bir faydası olur mu? Bütün sıralar current durumda bu durumda kcc nasıl bir sıra izleyecek ? evrak gönderme sırasına göre mi ? evrak gönderimimi şubat 15 te yapmıştım. bundan dolayı sıra gelmeme olasılığı var mı?

• herkese selamlar,

Vizesini alıp gidenleri tebrik ederim. Corona dolayısıyla mülakatlarını bekleyenlere de sabır dilerim. Şuan vizesini alıp giden hali hazırda ABD 'de olan arkadaşlardan adres konusunda bana yardımcı olabilecek var mıdır ? Ds-260 formunu doldururken bir adres vermem gerekiyor ve hiç tanıdığım olmadıgından kaldık böle forumu dolduramıyorum ki mülakatta zaten adresim netleşmemiş olur ve orada değiştiririm . Yardımlarınızı rica ediyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ESTERGON, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

herkese selamlar,

Vizesini alıp gidenleri tebrik ederim. Corona dolayısıyla mülakatlarını bekleyenlere de sabır dilerim. Şuan vizesini alıp giden hali hazırda ABD 'de olan arkadaşlardan adres konusunda bana yardımcı olabilecek var mıdır ? Ds-260 formunu doldururken bir adres vermem gerekiyor ve hiç tanıdığım olmadıgından kaldık böle forumu dolduramıyorum ki mülakatta zaten adresim netleşmemiş olur ve orada değiştiririm . Yardımlarınızı rica ediyorum.

Hic kimse yoksa, forumda aktif olup, arkadasliklar kurup bir adres bulmanizi tavsiye ederim...

Ayrica su konuyu inceleyebilirsiniz:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/717/green-card-ile-abd-ye-giriş-yapmadan-ev-kiralamak-adres-belirlemek

• DV2020 talihlilerinin sözlük anlamı talihsiz talihli oldu artık. Yaw sizin ne şansız şansınız varmış. Şimdide ABD konsolosluk yetkilisi tutuklandı. Rahip olayında oldugu gibi dolar yükselecek biran once dolar alıp kenara atın. Ayrıca hava sahanlıgı turkiyeye kapanabilir rahip olayinda oldugu gibi. Benimde kardesim gelecekti vize başvurusu yapacakti kardesimde gelemeyecek heralde. Konsolosluk ne zaman açılır sizce biran once kardesime vize almak istiyorum

• kasimda trump kazanirsa Dv 2022 tamamen yalan olur gibime geliyor. Dv 2021'i de mumkun oldukca az insanla kapatmaya calisacaklardir. sonrasinda bu isi, Kanada veya Avustralya gibi bir hale cevirecekler buyuk olasilikla. bu yil gidemeyecek olan kazanan tum arkadaslara da simdiden buyuk gecmis olsun diliyorum...

• Kazanamayanlar olarak çok üzülüyorduk, böylesi daha kötü oldu..

• Amerikalılar zengin rahat adamlar, çoğu da bu kadar büyük krizi, iş kaybını daha önce görmedi. Kendilerini kurtarmak için elinden gelen herşeyi yapacaklar görünüyor, dv2020 kazananlar için büyük şanssızlık, umarım kazananlara vizeleri verecek formül uydururlar

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

103

39.8k
Kullanıcı

5.7k
Konu

418.2k

| | | |