Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @murat34 inşaAllah Murat Bey 😊

• @bolatmali inşaAllah Mehmet Ali sizler de alacaksınız. Yaşadığımız herşey çok güzeldi. Ben de sizlere hayatınızda başarılar diliyorum. Her şey gönlünüzce olsun canlarım 😘

• @dmrtkn inşaAllah kardeşim

• @crazycells teşekkür ederim. Böyle bir forum sitesi kurup insanları bilgilendirdiğiniz ve yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler

• Bu ileti silindi!

• @haymatlos_ teşekkür ederim 😊

• @dmrtkn 75K TL Civarı

• @gkhn35 tebrikler hayırlı olsun inşaAllah

• @Muhtaradana hacım valla bütün detayları yazacaktım neredeyse ama okuyanı sıkar diye fazla derinlere girmedim 😁. Allah senden de razı olsun kardeşim. Darısı senin başına inşaAllah 😊

• @muratozbek_91 teşekkür ederim Murat bey. Darısı sizlere inşaAllah

• @Muhtaradana Emeğinize sağlık

• @pasham38 hocam tebrik ederim, yeni hayatınızda her şey gönlünüzce olsun.

• @pasham38 Tebrik ederim, çok güzel bir bir gözlem ve deneyim yazmışsınız. Darısı bütün talihlilerin başına artık 🙂

• @gkhn35 Tebrik ederim, paylaşımınız için çok teşekkürler, her şey gönlünüzce olur umarım 😉

• @gizemm Güzel haberlerinizi duymak üzere dört gözle bekliyoruz, şansınız açık olsun 🙂

• Arkadaşlar selam,

Forumda yeniyim doğru yer burası mı bilmiyorum ama belki benle aynı durumda olan vardır diye sormak istiyorum. DV-2020yi kazandım ama sıram 30 binlerde. Sıra gelme ihtimali düşük gibi duruyor. DV-2021e başvurma hakkım var mı bir kazanan olarak? Başvurmam halinde mevcut kazanmış olduğum DV-2020 için bi zararı olur mu? Bir de eşimin başvurmasında bir sıkıntı oluşur mu?

Şimdiden teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gnocchi, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Arkadaşlar selam,

Forumda yeniyim doğru yer burası mı bilmiyorum ama belki benle aynı durumda olan vardır diye sormak istiyorum. DV-2020yi kazandım ama sıram 30 binlerde. Sıra gelme ihtimali düşük gibi duruyor. DV-2021e başvurma hakkım var mı bir kazanan olarak? Başvurmam halinde mevcut kazanmış olduğum DV-2020 için bi zararı olur mu? Bir de eşimin başvurmasında bir sıkıntı oluşur mu?

Şimdiden teşekkürler

DV2020 mulakatlariyla ilgili olmayan sorulari bu konuda sormamalisiniz.

DV2021 icin basvuru yapabilirsiniz, sorun olmaz.

• Selamlar,

Bugün mülakatımız vardı evraklarımız her şeyimiz tamamdı hesabımızda eşim ve benim için toplamda 22.000$ gösterdik fakat Los Angeles için az olduğunu bizden iş olanağı veya daha fazla para göstermemiz istendi. Bu konu hakkında bilgisi olan var mıdır? Ne kadar daha göstermemiz gerekir?

Teşekkürler.

• ⭐⭐⭐

@Caghan, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Selamlar,

Bugün mülakatımız vardı evraklarımız her şeyimiz tamamdı hesabımızda eşim ve benim için toplamda 22.000$ gösterdik fakat Los Angeles için az olduğunu bizden iş olanağı veya daha fazla para göstermemiz istendi. Bu konu hakkında bilgisi olan var mıdır? Ne kadar daha göstermemiz gerekir?

Teşekkürler.

Öncelikle geçmiş olsun diyorum.
    Açıkcası bununla ilgili bir kıstas yok. Gösterebildiğimiz kadar fazla göstermemiz gerekiyor. Bu aşamada Amerikadan sponsor bulmak ve ya iş teklifi almak sürecinizde daha faydalı olacaktır. Size verilen eksik evrak belgesinin bilgilerininizin olmadığı arka sayfasını bizimle paylaşabilirmisiniz?
    Mülakatı yapan siyahi genç bir erkek miydi?

• @Caghan Geçmiş olsun, sanırım resmi olmamakla beraber sınır bir rakam 22k, mülakatı yapan kişiye bağlı biraz da sanırım.Sizin de siyahi bir bey mi yaptı mülakatı ? @bolatmali de siyahiydi sanırım.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

39

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.9k

| | | |