Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Mrb herkeze, 2 haftadir bekliyorum.(incelendi onay maili)alamadim.acaba beklemeye devammi edelim..🤔🤔

• @hope78 evet bekleyin biz de 15 inde göndermiştik bugün geldi daha, zaten otomatik mailde de yazmışlardı 3/6 hafta diye

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@eceloo, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells Peki bu belgelerin ingilizcesini mi göndermek gerekiyor? Çünkü biz sadece e-devletten indirip türkçe olarak ilettik..burada herkes türkçe ilettiğini belirtmiş yanlış anlamadıysam.

Mulakata nerede gireceksiniz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@eceloo, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells Bir de çocuk için ayrı bir nüfus kaydı eklemedik, çünkü ikimizin nüfus kaydında da görülüyor, çocuğun ayrı bir e-devlet kaydı da yok..
    çocuğu olanlar nasıl yapıyor acaba?

kendi belgenizi cocugunuzun ismiyle de kaydedip gonderin.

• @dilara1424 tebrikler, hayırlı olsun 😀

• @crazycells
    Aynen bu konu çok önemli, hem evlilik cüzdanını eş için ayrı isimlendime yapmayarak gönderenlere,

Hem de çocuk için ayrıca anne veya babanın vukuatlı nufus kayıt örneğinin kopyasını, çocuk için yeniden adlandırmadan gönderen arkadaşlarımızdan KCC evrakları yeniden talep etti

Not: Mümkünse evlilik cüzdanını tek bir PDF içinde gönderirseniz çok sağlıklı olur,

yani aşağıdaki şekilde ⬇⬇⬇️ göndermezseniz

Marriage Certificate 1

Marriage Certificate 2

Marriage Certificate 3

daha iyi olur, bu şekilde gönderdiyseniz bir sorun var mı şu an bilmiyoruzama sorun yaşayan arkadaşlarımızdan biri bu formatta gönderdi, bundan mı kaynaklandı bilemiyoruz

• ..........

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@usanyc ungan olsun konsolosluk olsun YALANBEYAN YADA YALAN SÖZ OLAYINI yapmayın unvanlara gidince zaten sana soracak sende ilaçları yanında tahlil varsa sonuçları yada doktor görüş belirten yazı götürürsün yeter ki söyle saklama

• @Muhtaradana merhaba, sizin zaten ds 260 formu dolduruluşu ile ilgili detaylı bir videonuz youtube de vardı sanırım, biraz bakmıştım. Şuan seçilmediğim için pek alıcı gözle bakamadım 🙂 Burada ki arkadaşların videonuzu izleyerek yapması daha mantıklı gibi, izleyip doldursunlar tek tek, videolar için de buradan bir teşekkürü yollayım size umarım önümüz deki sene ihtiyacım olur 😃

• Arkadaşlar selamlar, imzamdan da göreceğiniz üzere DV2020 sürecindeyim. Fakat mevcutta çalıştığım firmanın Chicago'da bir haftalık bir toplantı süreci olacak, sorumlu olarak firma beni gönderecek. Kendilerinin greencard sürecinden bilgileri var.

Bu durumun akabinde 4 Kasım için mülakat tarihi alındı. 18 Kasımda giriş yapılması planlanıyor.

Daha önce greencard sürecindeyken b1 vizesi başvurusu yapan kimse var mıdır aramızda? Dikkat etmem gereken yada önerileriniz var mıdır?

Bu arada mülakattan sonra sizleri bilgilendireceğim.

• Evrakları taratıp göndermeden önce mail de tek dosya içinde tüm evrakları mı gönderecek eğer öyle ise dosya adı ne olacak

• @ismailcanbolat Dv-2020 talihlisiyim şuan Suudi Arabistandayım.

• @Nothing-Man
    teşekkür ederim,
    videoyu yeşilkartforum youtube kanalında sayın @crazycells in hazırladığı video ve mülakat aşamasındaki ds260 pdf ni kaynak olarak kullanarak yapmıştım(asıl kaynak yani yesilkartforum.com dur) sadece videoda benim küçük eklemeleri olmuşsa olmuştur

Ama şunu belirtmek isterim, videoların isimlerinin yanına yayınlandığı gün bir tarih iliştiriyorum ki, bu sadece o günün güncel bilgileri, videoların defeatle bir çok yerinde, doğru ve güncel bilgiye ulaşılmak isteniyorsa mutlaka yesilkartforum.com sitesi ile irtibatınız olmalı diyorum

İyi ki demişim, çünkü video yayın tarihinden sonra ds260 formunda önemli eklemeler oldu

Artık talihlilerden sosyal medya hesaplarının bilgilerinide istiyorlar⬇⬇⬇

ABD vizeleri için Yeni uygulama (Sosyal Medya Bilgisi talebi) https://yesilkartforum.com/forum/post/70452

Bu değişiklikten sonra, Ds260 formunda çok önemli en az 4 soru daha eklendi

2020 mayıs ayında zaman ve imkanlar izin verirse güncel versiyonlarını çekmek isterim.

• @ismailcanbolat dosyalar email içinde tek tek olabilir bir sorun olmaz,12 dosya varsa tek tek yada hepsini seçerek dosya ekle butonuna basarak email içine atın, konu kısmına sadece case numarasını, alıcı kısmına [email protected] adresini yazarak gönderin lütfen

• @crazycells Asıl talihli olan eşimin ve benim evraklarımızı yollayacağız fakat tüm başvuru süreci eşimin önceki soyadıyla devam ettiğinden dolayı evrakları şuanki soyadıyla mı isimlendirmeliyiz, eski soyadıyla mı ? Ayriyeten mailin içeriğinde isim kısmına güncel ismini mi, yoksa tüm sürecin devam ettiği eski ismini mi yazmalıyız? Veya evlendiğimizi belirten açıklama mı yapmalıyız ?

Bu soruya ek olarak; eşim halen üniversite okuyor, ben okulu bıraktım. Şuan hesaba yüklü miktarda para koymak bir sorun yaratır mı ? Parayı parça parça koymak daha mı mantıklı? Siz bu parayı nerden buldunuz öğrenciyken diyebilirler mi ?

• @ayvalik10 Tessekurler kardeşim

• @Muhtaradana tşk ederiö

• @Muhtaradana biz evlilik cüzdanını tek gönderdik ama bir sorun çıkmadı,vukuatlılstımızı da biliyorsunuz sadece kişi almıştık onda da bir sorun olmadı

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@usanyc, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Red almak sebepleri arasında kişinin veya başkalarının hayatını riske sokan fiziksel veya mental bir rahatsızlık olmuşsa veya hala varsa göçmen vizesi red olabiliyor muş ben psikolojik tedavi gördüm halada rahatlatıcı haplar alıyorum ama bu zamana kadar ne kendime nede bir başkasına zarar verme gibi bir durumum olmadı olmaz da sicilim tertemiz hiç bir suç dosyam yok buna nasıl karar veriyorlar ? @crazycells @Muhtaradana ben herkezin kullandığı antidepresan ve duygu durum düzenleyici hap kullanıyorum red almak durumum olabilir mi?doktorum iyisin diyor hasta değilsin diyor bana sizce ne yapmalıyım?

buna doktor karar verecek. Maalesef nasil veya neye gore yaptiklarini net olarak bilmiyorum...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@atasaydir, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Arkadaşlar selamlar, imzamdan da göreceğiniz üzere DV2020 sürecindeyim. Fakat mevcutta çalıştığım firmanın Chicago'da bir haftalık bir toplantı süreci olacak, sorumlu olarak firma beni gönderecek. Kendilerinin greencard sürecinden bilgileri var.

Bu durumun akabinde 4 Kasım için mülakat tarihi alındı. 18 Kasımda giriş yapılması planlanıyor.

Daha önce greencard sürecindeyken b1 vizesi başvurusu yapan kimse var mıdır aramızda? Dikkat etmem gereken yada önerileriniz var mıdır?

Bu arada mülakattan sonra sizleri bilgilendireceğim.

Kisa sureli ziyaret oldugunu ve geri doneceginizi belgelerle gosterebilirseniz vizeyi alabilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

111

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |