Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @arnblt evet teşekkür ederim, bende bu şekilde düşünuyorum

• @Muhtaradana MULAKATLA ILGILI MAIL ALIYORUZ DEGILMI YOKSA KENDIMIZMI ONTROL ETMEMIZ GEREKIYOR

• @ayvalik10 hevesi kısa sürdü

• @civan1453 evet, normalde durumunuzda bir güncelleme olduğuna dair bir email alıyorsunuz,

email içeriğinde mülakat tarihi yazmıyor(yeni emaillerin bazılarında tarih, yer ve saat de yazdığını okudum, ama bunu teyit edemedik henüz)

Sizde dvlottery.state.gov/ESC adresine confirmation number ile girip kazandığımız sayfada mülakat tarihi, yeri ve saatini öğrenebilirsiniz

İllaki bir güncelleme emaili beklemenize gerek yok, siteye girip kontrol edebilirsiniz

• @civan1453 evraklarinizi gec yollamissiniz sanirim..

• @Muhtaradana confirmation number ile girdigimde sitede herhangi degisiklik yok hersey ayni gorunuyor

• Daha önce birisi sormuştu ama bulamadım o yüzden özür dileyerek tekrar soruyorum 😔 arabamı da göstermek istiyorum mülakat günü hangi belgeler yanımda olmalı?

• @Muhtaradana e maili cok yeni aldim iceriginde mulakat bilgisi yok durumunuzda guncelleme oldugu bilgisi var yalnizca.. bizi kazandigimizi ogrendigimiz sayfaya yonlendiriyor..

• @civan1453 henuz bir mulakat verilmemis size sabirla bekleyin kisa zaman icinde gelecektir

• @Muhtaradana :
    Soyisim , isim : You have received this email notification to inform you that you have updates available at https://www.dvlottery.state.gov/ESC . Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing.

Tam olarak mulakat maili bu

• ⭐⭐⭐

• ⭐⭐

@uarman kazandığınız sayfanın altında yazıyor zaten mülakat tarihiniz. Bilgilerinizi girip submit edince altta görürsünüz.

• @uarman
    teşekkür ederim, bu bilgi ile hala eski formatta sadece durumunuzda bir güncelleme var diyerek kazandığımızı öğrendiğimiz sayfaya yönlendirdikleri teyit edilmiş oldu

• Re: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhaba . Evrakları göndermek üzere hazırlamaktayım. Bugün inşallah maili göndereceğiz. Ben Hollanda doğumluyum. Elimde aslı gibidir olan doğum belgemi Hollandalı yeminli tercümana ingilizce olarak çevirttim. (çevirinin doğruluğunu beyan edip imzalamış). 1. sorum, yeminli tercüman tarafından çevirtmenin dışında bir de ekstradan noter onayı gerekiyor mu? Gerekmiyor diye düşünüyorum ama emin olamadım. 2. sorum mail içerisine çeviri dışında orjinal doğum belgesini de iliştirmeli miyiz yoksa gerekmiyor mu. Bir de KKTC'den aldığım Karakter belgesinin kendisi dışında bu belgeyi almak için giriş çıkışların listelendiği evrağı da iliştirmemize gerek var mı? (yani DS260'tabeyan ettiğimiz ikamet tarihlerini destekleyen) Bu arada kimlik ve pasaport fotokopi ve bilgileri ile başvurmama rağmen orada yaşadığım dönemde bekar olduğum için belgeyi sistem kızlık soyadım ile düzenledi, bunun sorun olmayacağını umuyorum. Yine de teyit ederseniz sevinirim. yardımlarınızı rica ederim. Teşekkürler!

• Merhabalar bir sorum olacaktı istenilen evraklar arasında evlilik cüzdanının ıngilizce çevirisi isteniyorda evlilik cüzdanında ingilizcede yazıyor tekrar çevirmeye gerek varmı? Bide bana gelen mailde 6 aylık hesap özeti isteniyor ben hesabımı 3 aydır açtırdım bir sorun olur mu ?

• ⭐⭐

@irem-begum evlilik Türkiye de yapılmışsa çevirisine gerek yok. 3 aylık hesap açtırmanız da sorun olmaz.

• Yurtdışı doğumlu ve evli biri olarak doğum belgesi çevirisi dışında ayrıca vukuatlı nüfus kayıt örneğini de maile iliştirmem gerekiyor mu acaba??? Çocuğumun evraklarına benim nüfus kayıt örneğimi zaten iliştiriyor olacağım.

• Arkadaşlar selam,
    2 yıldan fazladır Fransa'da yaşamaktayım, buradan polis belgesini de aldım fakat sorum şu: Ben başvurumu yaparken Fransa'daydım, buradan yaptım başvurumu (Fransız vatandaşı değilim), KCC ye göndereceğim mailde, dosyalarımın Ingilizce ya da türkçe olması mı gerekli yoksa ingilizce ya da fransızca mı? Anladığım kadarıyla KCC den gelen mailde, görüşmemi yapacağım ülkenin dili ya da Ingilizce olmasını istiyorlar belgelerin. Emin olmak için sizlere danışman istedim.

Şimdiden teşekkürler.

• Mulakata fransada girecekseniz belgeler ingilizce yada fransızca olmali

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tugbaaa, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Re: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhaba . Evrakları göndermek üzere hazırlamaktayım. Bugün inşallah maili göndereceğiz. Ben Hollanda doğumluyum. Elimde aslı gibidir olan doğum belgemi Hollandalı yeminli tercümana ingilizce olarak çevirttim. (çevirinin doğruluğunu beyan edip imzalamış). 1. sorum, yeminli tercüman tarafından çevirtmenin dışında bir de ekstradan noter onayı gerekiyor mu? Gerekmiyor diye düşünüyorum ama emin olamadım. 2. sorum mail içerisine çeviri dışında orjinal doğum belgesini de iliştirmeli miyiz yoksa gerekmiyor mu. Bir de KKTC'den aldığım Karakter belgesinin kendisi dışında bu belgeyi almak için giriş çıkışların listelendiği evrağı da iliştirmemize gerek var mı? (yani DS260'tabeyan ettiğimiz ikamet tarihlerini destekleyen) Bu arada kimlik ve pasaport fotokopi ve bilgileri ile başvurmama rağmen orada yaşadığım dönemde bekar olduğum için belgeyi sistem kızlık soyadım ile düzenledi, bunun sorun olmayacağını umuyorum. Yine de teyit ederseniz sevinirim. yardımlarınızı rica ederim. Teşekkürler!

1. gerekmiyor
    2. evet
    3. gerek yok.

isim sorun olmaz, zaten kayitlarda gorunecektir eski isminiz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |