Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar. Greencard talihlisi annem. DS-260 forumunu doldururken evli olan kız kardeşim formu gönderdikten sonra boşandı soyadı ve adres bilgileri değişti kardeşim 21 yaşından büyük greencard alma gibi bir durumu yok bunu tekrar bildirmemiz gerekiyor mu gerekiyorsa hangi aşamada ve ne şekilde bildirmeliyiz yardımcı olabilir misiniz

• @crazycells teşekkür ederim kafada deli sorular haliyle idare edin lütfen😅

• ⭐⭐⭐

@Alparslan-BIYIK, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhabalar. Greencard talihlisi annem. DS-260 forumunu doldururken evli olan kız kardeşim formu gönderdikten sonra boşandı soyadı ve adres bilgileri değişti kardeşim 21 yaşından büyük greencard alma gibi bir durumu yok bunu tekrar bildirmemiz gerekiyor mu gerekiyorsa hangi aşamada ve ne şekilde bildirmeliyiz yardımcı olabilir misiniz

Merhabalar sizlere daha iyi yardımcı olabilmek amacıyla sürecinizi imzanıza taşıyın;

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin

• @bolatmali düzenledim yazmış olduğum konu hakkında bilginiz var mı yardım edebilir misiniz

• Congratulations on your selection for the 2020 Diversity Visa program!
    Please read this email and carefully follow the instructions listed in order to have your application processed as quickly as possible.
    You should review the list of required documents for processing below and send those to KCC to review as part of your application package, along with completing your DS-260. You will only be scheduled for interview at an overseas consular post after you have completed your DS-260 and submitted all documents required for your case and your visa rank number has become current.
    All documents should be submitted as attachments to your email to ensure they are properly received. We ask that you use the following method to name and attach your files

Ayrıca gelen mailin bir kısmı bu şekilde örnek olarak gösterilenden farklı acaba bizim ds-260 onaylandı mı evrakları gönderecekmiyiz

• ⭐⭐⭐

@bolatmali, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhabalar. Greencard talihlisi annem. DS-260 forumunu doldururken evli olan kız kardeşim formu gönderdikten sonra boşandı soyadı ve adres bilgileri değişti kardeşim 21 yaşından büyük greencard alma gibi bir durumu yok bunu tekrar bildirmemiz gerekiyor mu gerekiyorsa hangi aşamada ve ne şekilde bildirmeliyiz yardımcı olabilir misiniz

Merhabalar sizlere daha iyi yardımcı olabilmek amacıyla sürecinizi imzanıza taşıyın;

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin

Şuanlık bir değişiklik yapmayın. Mülakat maili aldıktan sonra formunuzu açtırıp güncelleme yaparsınız. Ama sizler yinede daha güvenli bir yol için @crazycells ten gelecek olan cevabı bekleyin. Sizlere bir tavsiyesi olacaktır

• @gezgin34 aynen 10/9/2019

• @dmrtkn herzaman yardımcı olmaya çalışırım 😀

• ⭐⭐⭐

Congratulations on your selection for the 2020 Diversity Visa program!
    Please read this email and carefully follow the instructions listed in order to have your application processed as quickly as possible.
    You should review the list of required documents for processing below and send those to KCC to review as part of your application package, along with completing your DS-260. You will only be scheduled for interview at an overseas consular post after you have completed your DS-260 and submitted all documents required for your case and your visa rank number has become current.
    All documents should be submitted as attachments to your email to ensure they are properly received. We ask that you use the following method to name and attach your files

Ayrıca gelen mailin bir kısmı bu şekilde örnek olarak gösterilenden farklı acaba bizim ds-260 onaylandı mı evrakları gönderecekmiyiz

Evrak maili almışsınız tebrik ederim. Bu konuda bilgi edinmek için bu konunun ilk sayfasını okuyabilirsiniz

• @bolatmali teşekkürler yardımlarınız için

• Merhabalar. Yeni üye oldum foruma, imzama bilgileri ekledim. Çok bilgi yok zaten şu an için. KCC'den mail aldım, evrak isteği için. Bu süreç benim için yeni başladı, yardımcı olursanız sevinirim. DS-260'ı doldurmadım ama dediğim gibi evrak isteği geldi. Önce DS-260'ı doldurup evrakları öyle mi yollamalıyım? Şimdiden teşekkürler.

• @3sonmez evet öncelikli olarak hayırlı olsun ds260 doldurup daha sonra evrakları iletmeniz gerekir .

• @Hakan-Kadioglu Çok teşekkür ederim, ilgileniyorum.

• Bana da evrak maili geldi

• ⭐⭐⭐

@Mert-Güngör, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Bana da evrak maili geldi

Tebrik ederim, hayırlı olsun 🙂

• @bolatmali teşekkür ederim. tam da sınavlarıma yakınken geldi ya şansıma... 😂

Doğum belgesi ailemizin her üyesini yollamamız mı gerekiyor? Yoksa sadece kendiminkini mi

• ⭐⭐⭐

@Mert-Güngör, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@bolatmali teşekkür ederim. tam da sınavlarıma yakınken geldi ya şansıma... 😂

Doğum belgesi ailemizin her üyesini yollamamız mı gerekiyor? Yoksa sadece kendiminkini mi

Sizinle beraber gelecek her aile bireyiniz için yollamanız gerekli.

• @bolatmali tek gideceğim. O zaman sadece kendimin belgelerini atıyorum, sevindim. 😂😀

• @Mert-Güngör hayırlı olsun cn 2. Rakamı nedir acaba

• @crazycells bu konu hakkında ki bilgilerinizi paylaşır mısınız bugün evrakları göndermek istiyorum fakat bu konu hakkında detaylı bilgi sahibi birinin yardımına ihtiyacım var

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.7k

| | | |