Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Şafağı da ben atayım Yeşil Giresun
    👉28👈
    Haftanızın güzel geçmesi dileğiyle...

• Ben de bir resim paylaşacaktım ama şeedemedim😁

• İlk gittiğimizde yapabileceğimiz bir iş👇

• @reader güzel bir paylaşım 👍

• @takip benim iki tanıdığım var başvuru yapıp değişiklikten haberi olmayan yani başvurusu yok aslında bu extra şans getirebilir herkese

• Bu da benden olsun

• @hsndmn Paylaşım için teşekkürler ancak bu adamın samimiyetine gram inanmıyorum yaa sadece bende mi bıraktı bu kötü intibayı? 🤔 Biraz araştırınca hakkında kötü yorumlar da gördüm onun da etkisi olabilir.

• @ekpr Rica ederim. Bu adama kesinlikle para yatırıp eğitim satın almanızı tavsiye etmem. Bende inanmıyorum. Anlatmak istediğim şey Amazon FBA işleyiş biçimi. Video'da sade bir dil ile anlatılmış. Amazon anlatıldığı kadar zor bir iş değil. Deneme yanılma ile çok rahat çözülebilir. Kaybın en fazla bir kaç bin dolar olur. Türkiye piyasasında bir süredir ticaret yapıyorum. Bu yüzden amazon ile uğraşamadım. Ama bilgi edinebilecek vaktim oldu ve inşallah gidebilirsem icraat'e dökeceğim.

• @hsndmn Evet o konuda hemfikiriz yani mantıklı adımlar atılır biraz da şans yaver giderse güzel bir iş. Dediğiniz gibi para kaptırmamak lazım hatta dil sorunu olmayanlar yabancı youtuberları izleyerek en ince detayına kadar da öğrenebilir.

• @ekpr Kesinlikle. Türkiyede bu iş şuan ilk baharını yaşıyor. Yabancılar amazonda uzun zamandır para kazanıyorlar. Yanlış hatırlamıyorsam birisi 30 günde $45.000 kazandı. Çok iyi araştırmak gerekli. Bilmeden girilir ise çok para kaybı olur trajikomik yanı ise 5 kuruş kazanmadan bırakmak zorunda kalınır.

• Yalnız bu bahsettiğim dropshipping değil ürün alıp amazon depolarına göndermek. Kendi ürünlerini pazarlamak. Dropshipping yapacak kişiler hiç vakit kaybetmeden sponsor ücretlerine girmeden başlasın. Herhangi bir problem olmaz.

• bu hanımefendi hangi eyalette yaşıyor, bilgisi olan var mı?

• @hsndmn Girişimci bir ruhu olanlar eminim güzel işler başarır. Amazonun deposuna gönderdikleri mallar kendi tasarımları üzerine üretilmiş mallar mı oluyor?

• @damladav Texas Houston'da yaşıyorlar eşi ve çocuklarıyla beraberler ancak greenkart ile gitmemişler.

• @ekpr Amazon depolarına amazonda satış yaptığın her ürünü gönderebilirsin. İnsanlar çoğunlukla çinden ürün getiriyor. Bu depolar da ücretli oluyor bu yüzden amazonda işlerini oturtmamış birisi Türkiyeden yapacak ise kirayı dolar üzerinden ödeyecektir. Bu da sorun çıkarabilir. Doğru bir yol izlenecek ise Türkiyeden de çok rahat yapılır. Ama dediğim gibi çok iyi araştırmak gerekli. Eğer çıkarsa ilk etapta @reader arkadaşımın paylaştığı sistemi kullanabilirim. Hem gezip hem para kazanmak çevreyi, ürünleri tanımak açısından güzel olurdu.

• @hsndmn Evet videodaki bayanı ben de takip ediyorum güzel bilgiler veriyor sağolsun.

• arkadaşlar açıklanmasına 29 gün kala umutlar ne alemde ?

• @vecihi Umudum her zamanki gibi ancak aklıma 'has not been selected' yazısını getirince kendimi kötü hissediyorum. İnşallah rabbim isteyen herkese nasip eder. Bence burada bu foruma vakit ayıran herkes bu çekilişi hak ediyor. Hakkımızda hayırlısı olsun.

• @hsndmn umarım seneye amerikadan bu forumu takip ederiz ve hayalleri olan arkadaşlara yardım ederiz,Allah yardımcımız olsun

• @vecihi Amin ecmain. İnşallah rabbim nasip eder de seneye bu yolda mücadele eden herkese Amerika'dan elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

40

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |