Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

senin benim düşündüğümü amerikalılar düşünmüyormu ? mesela ücretli başvuru demekki adamların bir bildiği var. bunlara çok takılıp kafa yormayın kazanınca neler yapıcam neler yapabilirim bunların araştırmasını yapın 😉

• @Oktay-İbiş burdan en fazla 3 5 kişiye çıkıcak o yüzden boşver düşünme 😀

• ⭐⭐⭐

@ahmet-34 geçen konularda yazmıştım ben bu kararı verirken zaten çıksa ne olur çıkmasa ne olur hepsini etraflıca düşündüm. çıkarsa giderim ailemle çıkmazsa hayatıma devam ederim yine üzülmem sıkılmam kafamı takmam. sonuçta büyük büyük çok büyük hayaller kurmadım 😉

• Herkes kesin kendisine çıkacak iç güdüsüyle ne hayaller kuruyor kimbilir 😂😂😂😂🤣

Biz sizi mayısta göreceğiz. 🤗🙈🤭

• ⭐⭐⭐

@topraxxx biz ne mayıslar gördük 🙂 bir daha bir daha bir daha görürüz 😉

• @topraxxx 4 Yıldır kurmadığım hayal izlemediğim video kalmadı 🙂 Bu işe kendini kaptırmak hiç iyi değil. Mayıs ayında buraları hüzün kaplayacak eminim :))

• Fotoğraf konusunda bir mesaj yazdım az önce ama post a tıklamadan sildim 😂😂😂😂😂

• Biz neler neler gördük değip çekiliş i kazanamayıp hüngür hüngür ağlayan ne babayiğitler gördük 😂🤣🤭

• ⭐⭐⭐

@topraxxx mendil verseydin birazda teselli etseydin 🙂 Türkiyede passata binip amerikada Cadillaca binsen ne olur binmesen ne olur 😉 her şey nasip kısmet

• Şahsen ilk başvurusunda çekilişi kazanıp gidecek birisi olarak hiçbir endişem yok. Mayısta kazanacağım resmileşince ''ben demiştim'' diye yazarım buraya 😆 Şaka bir yana kendini bu hayale kaptırıp gitmenin sonucu çok yıkıcı olacaktır cidden. Son üç senedir eğitim yoluyla Kanada, Avusturya, Almanya vizelerinden ret alan birisi olarak bu duyguyu çok iyi biliyorum.

• ⭐⭐⭐

@Ali-Dmr aynen kardeşim demek istediğimiz çok fazla ümit bağlamaya gerek yok oluruna akışına bırakacaksın aksi halde sonuçları çok yıkıcı olur. hani nefes almam yada yaşamam buna bağlı değilki ama şu var çıkarsa tabikide ailem ve benim için daha güzel olur bunda buradaki herkesle hem fikirim.

• Tek bir kişi için söylemiyorum. Genele yayın mesajımı.

Yüksek oranda hayal kurmak yeşilkart için gerçekten yıkım oluyor.

Gece gündüz eş dost ile bunun muhabbeti yapılıyor. Çıkacakmış gibi hissediyorum deniliyor. Ama aslında çıkmış olduğu düşünülerek mayısa kadar Çığ etkisi ile katlanarak büyüyor. Sonra bir tık ile yıkım.

Kolayda kurtulunmuyor nalet hayallerden.
    Kolayda çıkılmıyor o boşluktan.

Kafın kısası dolar kuru olmuş 5.90.gidene kadar 6.50 - 7.50 arası olur.

Herkese şimdiden hayırlısı olsun. Bol şanslar.

🤞👍🏻🙏

• ⭐⭐⭐

@topraxxx haklısınız ben zaten kendi adıma yazıştım ama daha farklı düşünenler illaki vardır özellikle bekar arkadaşlar biraz daha fazla kaptırıyor galiba kendini. evliler bekarlara göre sanki daha sakin ılımlı ve soğukkanlı yada banamı öyle geliyor. her şeyin hayırlısı hakedene çıksın hakeden kazansın

• Hayal kurmak iyidir fakat kaptırmamak lazım. Her gece yatağa yattığımda yaklaşık 15 dakka hayal kurar öyle uyurum.
    Konu dönemsel olarak değişiyor. Bu günlerde yerleşeceğim eyalet seçimini hayal ediyorum 🙂

• Bu kurlarla çıkınca gitmekte kolay değil. 10 bin dolar 60 bin TL para yapıyor.Örneğin 2 sene önce ilk başvurumda çıksaydı 25 bin dolar para ile gidebilecekken bugün 10 bin dolar yapıyor aynı meblağ para. Gerçekten hayallerin yıkılması bir yana çıktıktan sonra girilecek olan süreçte psikolojik ve maddi olarak yorucu olacak.

• @darkred çok doğru, para biriktirmek de yarar var bence. Çıkmasa da değerlenmesi birikim güzel.En başından beri köşeye fırsat buldukça atıyorum 5500 dolar 2000 euro birikti devam da ediyorum.Bunu birikim olarak düşünüyorum artık, vesilesi de gc oldu 🙂

• ⭐⭐⭐

ekonomist yazmış 🙂 yazılarına itimat ettiğim biri isim istemeyin

Dolar bugünlerde politik gelişmelerden dolayı pek civcivli. Millet doların yüksek fiyatını konuşa dursun (biraz daha konuşulacak gibi), ben önümüzdeki iki-üç yıl içerisinde Dolar'ın 3-4 TL seviyelerine düşebileceğini beklediğimi yazsam ne dersiniz? 🙂 (Yazıyla Üç-Dört)

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

ekonomist yazmış 🙂 yazılarına itimat ettiğim biri isim istemeyin

Dolar bugünlerde politik gelişmelerden dolayı pek civcivli. Millet doların yüksek fiyatını konuşa dursun (biraz daha konuşulacak gibi), ben önümüzdeki iki-üç yıl içerisinde Dolar'ın 3-4 TL seviyelerine düşebileceğini beklediğimi yazsam ne dersiniz? 🙂 (Yazıyla Üç-Dört)

şöylede bir yorum yapılmış

Abd dolarının 3-4 TL olmasının bize “ekonomik olarak katkı sağlayacaksa olsun”..
    Fakat, 3-4 tl olması fed’den dolayı olabilir..
    Zaten fed, tahvil alımına başladı.. ayrıca 2020’de abd de seçimler var ve Trump güçlü dolar istemiyor.. birde buna ilave AB’de resesyona girdi

• ⭐⭐

@Oktay-İbiş Bende gördüm onu ancak maalesef pek doğru değil. Kripto para ile ilgili bir durum ama rezerv paranın kripto para olarak belirlenmesi çok çok uzun bir zaman alacak... Ve şuan ki hükümet değişmeden dolar o seviyelere gelmez çünkü doların gücünü elinde tutanlar bunu istiyor. Ve hükümet değişmeden bunu gercekleştirmezler ama ilk seçimde hükümetin değişeceğini düşünüyorum.

• ⭐⭐⭐

@topraxxx, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Tek bir kişi için söylemiyorum. Genele yayın mesajımı.

Yüksek oranda hayal kurmak yeşilkart için gerçekten yıkım oluyor.

Gece gündüz eş dost ile bunun muhabbeti yapılıyor. Çıkacakmış gibi hissediyorum deniliyor. Ama aslında çıkmış olduğu düşünülerek mayısa kadar Çığ etkisi ile katlanarak büyüyor. Sonra bir tık ile yıkım.

Kolayda kurtulunmuyor nalet hayallerden.
    Kolayda çıkılmıyor o boşluktan.

Kafın kısası dolar kuru olmuş 5.90.gidene kadar 6.50 - 7.50 arası olur.

Herkese şimdiden hayırlısı olsun. Bol şanslar.

🤞👍🏻🙏

Ben kendi adıma çıkarsa çıkar, çıkmazsada çıkmaz diyebiliyorum. Neticede bir şekilde geldik gidiyoruz da çocuklarımın geleceği için aynı şeyi, aynı rahatlıkla söyleyemiyorum🤦♀️Hayal kurmaktan başka çare kalmıyor bu durumda. Eğer kazanırsam hem kendi hayallerimi, hem de çocuklarımın hedeflerini gerçekleştirme imkanı bulabilirim. olmazsa da üzülürüm ama yıkılmam. Çünkü yıkılmamam için bir sürü sebebim var. Hayat tek bir şeyden ibaret değil, üstelik ne zaman ne getireceği de hiç belli olmaz🍀🍀🍀

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |