DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@omerelci, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Rhonster paşa aslında baba olsan belkş bu yersiz korku veya düşüncemi daha iyi anlardın belki gereksiz bir korku yada düşünce ama her ihtimali düşünmek zorundayız bir baba olarak 😉

Kesinlikle katılıyorum baba veya anne olmadan anlamak zor. Hatta kız babası olmak lazım.
    İlk çocuğum erkek, doğasında var galiba her ne kadar koruyup kollasan da o kadar endişelenmiyorsun. 4 ay önce ikinci çocuğum, kızım doğdu. Doğar doğmaz nasıl büyüyecek nasıl kişilerle tanisacak. Sürekli bir düşünme kollama refleksi oluşuyor bence.

kız çocuğunun her millette ayrı bir yeri var bir kaç sene önce istanbulda iş ararken bi ermeni hastanesine gitmiştim orda hani şu dizilerde tontiş dedeler olur ya şiveli şiveli konuşan şu kurtlar vadisinde ki iplikçi nedim gibi onun gibi biriyle konuşuyordum herşey iyi güzel gidiyordu lojmanı sordum dedi ki erkeklere vermiyoruz sadece kızlara beni yanlış anlama dedi bununda sebebi erkek çocuğu bizde 18 inden sonra kendi başının çaresine bakar kafasını sokacak yer bulamasa bile sokakta uyur ama kız çocukları öyle değil isterse 80 ine gelsin onlara hep kol kanat gereriz demişti.

• ⭐⭐⭐

• @Final-Approach Hoşbulduk hocam. ''Uydurun bir pasaport numarası sorun olmaz'' diyenden tutun ''ne kadar çok mail adresi alıp başvuru yaparsanız şansınız o kadar yüksek olur'' diyenlere kadar türlü türlü saçmalıklar var. Ben daha çok en çok beğeni alan, oraya gc ile gidenlerin tecrübelerini vs okuyorum.

• ⭐⭐⭐

@Ali-Dmr hoşgeldin kardeşim bol paylaşımlı yararlı bilgi paylaşmanız dileği ile ha birde içinde et ve mangal olursa 10 numara olur 🙂

• @Ali-Dmr, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Final-Approach Hoşbulduk hocam. ''Uydurun bir pasaport numarası sorun olmaz'' diyenden tutun ''ne kadar çok mail adresi alıp başvuru yaparsanız şansınız o kadar yüksek olur'' diyenlere kadar türlü türlü saçmalıklar var. Ben daha çok en çok beğeni alan, oraya gc ile gidenlerin tecrübelerini vs okuyorum.

Böyle yanlış tavsiye verenler hak edenlere çıkmasını engelliyorlar.

• ⭐⭐⭐⭐

@omerelci, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Bu kadar et hastası olanların da ne bileyim Texas tan başak bir yer dusunmemeleri gerekir diye düşünüyorum. 🙂

et önemli değil o zaman. önemli olan ne eti bulabileceğimiz yerler önemli oluyor sonra et önem kazanıyor 🙂

orada bizim burda ki gibi acaba ne eti derdi yok üzerinde damgalar var ne yediğinizi biliyorsunuz 😃

• @Ali-Dmr, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Final-Approach Hoşbulduk hocam. ''Uydurun bir pasaport numarası sorun olmaz'' diyenden tutun ''ne kadar çok mail adresi alıp başvuru yaparsanız şansınız o kadar yüksek olur'' diyenlere kadar türlü türlü saçmalıklar var. Ben daha çok en çok beğeni alan, oraya gc ile gidenlerin tecrübelerini vs okuyorum.

Açıkçası 1 kere bile açıp bu konuda ne yazmışlar diye bakmadım. Tek baktığım yerler bu form ve GC kazanıp deneyimlerini paylaşan youtuber lar. En azından şimdilik bu kadarı yeterli diye düşünüyorum.

• ⭐⭐⭐

@Rhonster et olsun helal olsun gerisi bizim işimiz. o iş bizden sorulur evelallah 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@Ali-Dmr, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

yine ben ve yine ekşi sözlüğe sallıyorum 😃 ahahaha abi ekşi sözlük leştir 😃

• @Oktay-İbiş hahaha hoşbuldum, ben de et hastasıyımdır lakin geçen ay kan tahlilinde ürik asit değerimin çok yüksek olduğunu öğrendim. olay guta evrilmeden önce müdahale etmek isteyip protein diyetine girdim. acısını umarım gc çıkınca barbekü partilerinde koşturarak çıkarırım. siteyi üç gün önce keşfetmeme rağmen kısa sürede pek çok şey öğrendim. her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim. konunun acemisi olduğum ve kimseyi de yanlış yönlendirmek istemediğim için pek de akıl verme yoluna girmiyorum şimdilik. umarım ilerleyen dönemlerde bir faydam dokunur.

• Bu arada ingilizce kelime hafızam geliştirmek için tavsiye yöntemlerinin veya uygulamalar varmı arkadaşlar (duolingo kullanıyorum)

• @Rhonster ben genelde gülmek için giriyorum

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster et olsun helal olsun gerisi bizim işimiz. o iş bizden sorulur evelallah 🙂

mangal sizden o zaman diğer et işleri benden 😃 dedem amcalarım filan hep kebapçıydı rahmetli en büyük amcam adana ve mersinde çok büyük lokantası vardı yıllar önce unutulmuştur ama şimdi ben daha çok soslu etleri ve değişik tarifleri deniyor ve seviyorum 😃

• @omerelci bir ara Rosetta Stone kullanıyordum iyide geliyordu bazı durumlar olunca bıraktım ama etkisi oldu

• Mangalcılar yaşadı o zaman, oradaki et fiyatlarıyla buradakiler malumunuz..
    Yiyecek içeriği konusunda en azından içeriğe ulaşma anlamında sıkıntı yaşanmaz merak etmeyin, peynirinden etine çok şey sertifika bilgisi içeriyor.
    Helaldi, kosherdi, işimize yarayacak şeyleri zaten zamanla kolayca öğreniyoruz, merak etmeyin.

• ⭐⭐⭐

@Ali-Dmr öncelikle geçmiş olsun kardeşim ama etle aranı fazla açma 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@aysegul, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Mangalcılar yaşadı o zaman, oradaki et fiyatlarıyla buradakiler malumunuz..
    Yiyecek içeriği konusunda en azından içeriğe ulaşma anlamında sıkıntı yaşanmaz merak etmeyin, peynirinden etine çok şey sertifika bilgisi içeriyor.
    Helaldi, kosherdi, işimize yarayacak şeyleri zaten zamanla kolayca öğreniyoruz, merak etmeyin.

sizi de bekleriz 😃

• ⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

mangal sizden o zaman diğer et işleri benden 😃 dedem amcalarım filan hep kebapçıydı rahmetli en büyük amcam adana ve mersinde çok büyük lokantası vardı yıllar önce unutulmuştur ama şimdi ben daha çok soslu etleri ve değişik tarifleri deniyor ve seviyorum 😃

kardeş sen varya cansın can 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

ben aslında yemek bölümüne tarif yazayım diye bir kaç resim çekmiştim de yazmaya üşendim 😃

• @aysegul ABD'nin bir diğer özelliği çeşitliliği

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.2k

| | | |