Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Şafak : Edirne 😃

• @Ayberk Takribi kac gun oncesinden aciklaniyor_?

• @omertug, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@sadikcagan o konuda gitgeller yaşıyorum, eğer başvurursam bir de üstüne kazanırsam ve 2020nin imkanıyla gidersem bir kişinin hakkına girmiş olurum diye düşünüyorum.

Haklısın ama numaran çok yüksek mülakat sıran gelmez ise dv 2022 yi beklemen gerekir.genede sen bilirsin

• Youtube da ikiteker diye bir kullanicinin videosunu izlerken denk geldim adam turist ile gitmis sonra statute degistirip f1 ogrenciye gecmis sonra akabinde green card cikmis 10.yilinda ve tekrar bir statu daha degistirmis olarak green card a sahip olacak sans a bak 🙂 biz de sans yok.

• @Ramazan-Karabulut max 15 günü var diye düşünüyorum eylülün son haftası açıklanıyordu çünkü ekimin ilk haftalarında başlıyor

• @vermaynen o adamın bir de farklı taktiği vardı öğrenciyken uber lyft doordash yapabiliyordu az çok tahmin ediyorum ama emin değilim yaptığı şekilden 😄

• @sadikcagan, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@omertug, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@sadikcagan o konuda gitgeller yaşıyorum, eğer başvurursam bir de üstüne kazanırsam ve 2020nin imkanıyla gidersem bir kişinin hakkına girmiş olurum diye düşünüyorum.

Haklısın ama numaran çok yüksek mülakat sıran gelmez ise dv 2022 yi beklemen gerekir.genede sen bilirsin

Sadık çok teşekkür ederim.
    bence, bu sene de 2019' da olduğu gibi tüm numaralar current olacak, oldu, amin 🙂
    bakalım bir bültenler yayınlansın da ona göre karar verebilirim.

• @Ayberk, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@vermaynen o adamın bir de farklı taktiği vardı öğrenciyken uber lyft doordash yapabiliyordu az çok tahmin ediyorum ama emin değilim yaptığı şekilden 😄

Aynen biliyorum kardesi de abd deymis zaten onun yanina gitti muhtemelen onun hesabini kullanmis olabilir uber lyft v.s yaparken benim aklima bu sekilde geldi siz nasil tahmin ettiniz ne sekilde yani ? 🙂

• @Ayberk Hadi inşallah 🙂

• @vermaynen ben biliyorum ama söylemeye gerek yok konuştum kendisiyle 🙂

• @Emir600RR, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@vermaynen ben biliyorum ama söylemeye gerek yok konuştum kendisiyle 🙂

kimle konustunuz video sahibiyle mi yoksa @ayber ile mi ? 🙂

• @vermaynen İki tekerle 🙂

• Şuraya bir not bırakayım. Gelecek elbet bir gün gelecek 🤫👌

• @Emir600RR sır değil zaten çok basit bir yöntem açıklamana gerek yok zaten😊

• ya yeterki çıksın beyler. çıktıktan sonra yapmayacağım şey yok.. sonuç olarak zafere giden yolda her şey mübah 🙂

• ........

• Herkese merhabalar ve bol bol şans diliyorum 🍀🙏🏻 Forumu takip ediyorum ama ilk defa yazıyorum (yanlış konuya yazmış olabilirim kusura bakmayın) 😊 İlk defa 5 yıl önce Green Card ı keşfetmiş başvuruyu doldurmuş ve göndermemiş olarak Pişmanlıkla yazıyorum.! 😔Bu bu sene tekrar karar verdim hayırlısı inşallah 🙏🏻 Tekirdağ 🙋🏻♂

• @gokcell eşimle kendimi gördüm resmen 😃 sanki düğüne hazırlanıyoruz . allahım nedir bu heycan. vardır bi hikmeti 😃

• ........

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

77

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |