Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Tairanu Çok sevindik hayatınızda başarılar dilerim Allah yolunuzu açık etsin 🤗

• @ONROZR artık sadece arkanıza yaslanın ve inşallah başka bir sorun çıkmadan vizrlerinizi bekleyin şimdiden hayırlı olsun diploma ve mezuniyet belgesinde bizde sorun yaşadık ama halloldu

• @crazycells tabiki boynumun borcu. Çok teşekkürler tekrar.

• @meryem1453 sizinde çok teşekkürler tekrar.

• @ONROZR bu öğrenci belgesiyle ilgili ne sorun var anlamadım ama aynen banada aynisi oldu. Gönderdikten hemen 1 gün sonra onay geliyor. Gözünüz aydın olsun tekrar. 😁

• Çok teşekkürler sayın @Tairanu.

• Herkese İyi Günler Benim Babam çiftçi bende Ege üniversitesinde Ziraat mühendisliği okuyorum.
    Çiftçiler kendini kıt kanaat geçindiriyor babam biraz daha fazla kazanıyor banka hesabımda maximum 5 Bin dolar gösterebilirim ama arsa tapu sürüsüne bereket bu tapuları kendi üzerime geçireyim mi? Ne önerirsiniz tecrübeli abiler ablalar yardım edin lütfen.

• @Tairanu tebrikler, gözünüz aydın

• Yasaklı

@KingTricky babanızın üzerindeki tapunun size bir faydası olmaz. Sizin ya da eşinizin üzerinde olması lazım

• Mulakata 1 hafta kadar sürem kaldı ancak bugün fark ettimki DS260'da üniversitemin adını hatalı yazmışım, adresi, telefon vs doğru.

Mülataka orjinal diploma, edevlet den mezuniyet barkodlu belgesi vs götürüyorum.

Ayrıca büyükelçilik göçmenlik websayfasından üni. adının düzeltilmesi talebime ilişkin form da doldurum. Bu durumda mülakatta bir sıkıntı yaşar mıyım ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ONROZR, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

Merhaba, bugün elçilik tarafından aradım, öğrenci belgemi doğrulayamadıklarını, durumumda bir değişiklik olup olmadığı soruldu ve güncel tarihli belgemi yollamamı istediklerini söylediler, telefonu kapatır kapatmaz mail geldi, 10 dakika içinde öğrenci belgesini edevletten alıp hemen yönlendirdim, 20 dakika sonra tekrar mail geldi belgeniz doğrulanmıştır diye, bu aşamadan sonra eksik evrak var denir mi? Tüm evrakları inceledikten sonra mı istemişlerdir? Yorumu olan var mı?

Buyuk ihtimal hepsini gozden gecirdikten sonra size ulasmislardir, yani bundan sonra sorun olmamasi lazim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@caglarcan, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

Mulakata 1 hafta kadar sürem kaldı ancak bugün fark ettimki DS260'da üniversitemin adını hatalı yazmışım, adresi, telefon vs doğru.

Mülataka orjinal diploma, edevlet den mezuniyet barkodlu belgesi vs götürüyorum.

Ayrıca büyükelçilik göçmenlik websayfasından üni. adının düzeltilmesi talebime ilişkin form da doldurum. Bu durumda mülakatta bir sıkıntı yaşar mıyım ?

Bu kadar kisa sure kalmisken, artik degisiklik kismini mulakata birakmalisiniz. Nufus bilgilerinizi ilgilendirmeyen, cok onemli olmayan bir kisim orasi, mulakat sirasinda degisikligi yapabilirler.

• @Muhtaradana çok teşekkürler 😁

• @crazycells çok teşekkür ederim, önemsiz olduğunu duymak sevindirici benim için. Düzeltme talebini gönderdim ama sorun etmezler bunu isallah

• @mhepekiz, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

@KingTricky babanızın üzerindeki tapunun size bir faydası olmaz. Sizin ya da eşinizin üzerinde olması lazım

Kendi üzerime alsam tapuları diyorum?

• @KingTricky biz karı koca 10bin dolar gösterdik cok parayı önemsemediler. Tabi ne kadar cok o kadar iyi

• @KingTricky tapuları kendi üzerinize alıp değerini belgelemeniz faydalı olabilir. Finans sebepli kaygılarınızı ne kadar azaltırsanız, o kadar iyi olur.

• @Tairanu gözünüz aydın, tebrikler. Uzun zamandır beklenilen iyi haberin bir anda kapıyı çalması harika bir his degil mi? (:

Bundan sonraki süreçte bol şanslar dilerim. Yolunuz açık olsun.

• Yasaklı

@KingTricky tamam işte ben de diyorum ki sizin üzerinize olması lazım 🙂 şöyle demiş olabilir miyim "Üzerinize alın ama babanızda kalsın" 🙂 Bol şans

• @Sefa kesinlikle. Yaşamadan anlamıyor insan. Çok teşekkür ederim. 😁

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

128

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.1k

| | | |