Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Semihmete, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

kcc den email gelmesi mulakata kesin cagrilacagimiz anlaminami geliyor.Birde bu evlilik konusunu ben hala anlayamadim.Evlendikten sonra KCC ye emailmi atmaliyim ben evlendim DS-260 formumu revize etmek istiyorum diye, yoksa mulakata gitmeden konsoloslukla irtibat kurup onlara soylemem yeterlimi oluyor..

KCC'den farkli emailler alabilirsiniz. Bir mulakat tarihi verildiginde buna dair bir email alacaksiniz, bu email disinda hicbir email size bir mulakat tarihini garanti etmeyecek.

Evlendiniz mi? Yakin zamanda evlenmeyi mi dusunuyorsunuz?

• Arkadaşlar ds260 formunu doldururken adres bilgilerimizi edevletteki ikametgah dökümüne gore mi yapalım çünkü benim edevletteki dökümden daha farklı adres yerlerim tarihlerim hepsi

Bir de bedelli askerlik yaptim mayıs 2019 da 11. Komanda tugayinda onu türkçe mi doldurayim tankçı olarak yaptım ben bunları mi yazmalıyım komando tugayı falan türkçe şekilde

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tugbafurkan, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Arkadaşlar ds260 formunu doldururken adres bilgilerimizi edevletteki ikametgah dökümüne gore mi yapalım çünkü benim edevletteki dökümden daha farklı adres yerlerim tarihlerim hepsi

Bir de bedelli askerlik yaptim mayıs 2019 da 11. Komanda tugayinda onu türkçe mi doldurayim tankçı olarak yaptım ben bunları mi yazmalıyım komando tugayı falan türkçe şekilde

Hayır, sadece gerçekten yaşadığınız adresleri gerçekte olduğu gibi yazın. Resmi kayıtlarda ne olduğunun önemi yok.

Türkçe yazabilirsiniz.

• @crazycells Eylul ayi icinde evlenmeyi dusunuyoruz.

• @cancakicitr tesekkur ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Semihmete, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells Eylul ayi icinde evlenmeyi dusunuyoruz.

Evlendikten sonra, KCC'ye email gondererek esinizi dosyaniza ekleyebilirsiniz. Mumkun oldugu kadar hizli bir sekilde formu guncelleyip, doldurup gondermenizi tavsiye ederim.

• Merhaba
    DV2020 de 20 bin de yim ds260 formunu da doldurup yollayalı 45 gün oldu hala bir cevap yok ne kadar zamanda cevap gelir ve bir sonraki aşamaya geçerim

• @EDM bu sayfanın başında ki bilgileri okursanız süreci daha rahat takip edebilirsiniz. Tebrikler...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@EDM, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba
    DV2020 de 20 bin de yim ds260 formunu da doldurup yollayalı 45 gün oldu hala bir cevap yok ne kadar zamanda cevap gelir ve bir sonraki aşamaya geçerim

Nasil bir cevap bekliyorsunuz? DV2020 sureci henuz baslamadi...

• Herkese selamlar,
    Sayın @crazycells size bir sorum olacaktı. Ben ds260 formunu doldurdum ve annemin kızlık soyadını yanlış yazdığımı farkettim. Forumu takip ediyorum genellikle yapılan yanlışlıklarla ilgili mail atın önerisi gelmiş. Forumda benimle aynı hatayı yapmış birisi daha var hatta ama benim sorum şu şekilde,
    Mail atınca formu yeniden mi açacaklar yoksa onlar mı cevabımı düzeltecek?
    Mail atmayıp Konsoloslukla çözmeye çalışsam, KCC’den istenen belgeleri gönderdiğimde yaptığım yanlış anlaşılır bu sorun çıkarır mı?
    Lütfen sorularımı mazur görün. Bu konuda heyecanlıyım ve korkuyorum.
    Şimdiden teşekkürler.

• Ben online formu mayis ayinda doldurdum ama hic bakmadim,cunku eylule kadar hicbirsey yappilmayacagini soylendi bana

• @mdelgado isterseniz formu açtırıp kendiniz düzeltebilirsiniz, isterseniz mülakat esnasında değiştirebilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mdelgado, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Herkese selamlar,
    Sayın @crazycells size bir sorum olacaktı. Ben ds260 formunu doldurdum ve annemin kızlık soyadını yanlış yazdığımı farkettim. Forumu takip ediyorum genellikle yapılan yanlışlıklarla ilgili mail atın önerisi gelmiş. Forumda benimle aynı hatayı yapmış birisi daha var hatta ama benim sorum şu şekilde,
    Mail atınca formu yeniden mi açacaklar yoksa onlar mı cevabımı düzeltecek?
    Mail atmayıp Konsoloslukla çözmeye çalışsam, KCC’den istenen belgeleri gönderdiğimde yaptığım yanlış anlaşılır bu sorun çıkarır mı?
    Lütfen sorularımı mazur görün. Bu konuda heyecanlıyım ve korkuyorum.
    Şimdiden teşekkürler.

Eskiden kendileri de degisiklik yapiyordu ama anladigim kadariyla artik yapmamayi tercih ediyorlar. Ben de mulakat gunu bu degisikligi yapmanizi tavsiye ederim. Degistireceginiz tek bir kelime.

Sorun cikmaz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Xherri, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Ben online formu mayis ayinda doldurdum ama hic bakmadim,cunku eylule kadar hicbirsey yappilmayacagini soylendi bana

dosya numaraniz kac?

Evet, DV2020 sureci Ekim ayinda baslayacak.

• Herkese selamlar
    Ben de greencard talihlilerindenim .evli ve bir çocuğumuz var 3 yaşında.
    Sayın @crazycells izninizle iki sorum olacaktı. benim eşim kamu personeli ve çalıştığı kurumla ilgili sanık durumunda olduğu bir davası var.
    Dava ilk celsede düşmüştü ancak karşı tarafın avukatı ek süre istediği için uzadı ve 17 temmuz tarihinde bir duruşma daha olacak .
    Eşimin herhangi bir suçu yok ama çalıştığı kurum ile ilgili olduğu için sanık pozisyonuna geldi.
    Bu dava bizi greeencard sürecinde nasıl etkiler ?
    Ds260 formunu en son hangi tarihe kadar doldurmak zorundayım? Sıralamam 2bin küsürlerde.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@greenati, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Herkese selamlar
    Ben de greencard talihlilerindenim .evli ve bir çocuğumuz var 3 yaşında.
    Sayın @crazycells izninizle iki sorum olacaktı. benim eşim kamu personeli ve çalıştığı kurumla ilgili sanık durumunda olduğu bir davası var.
    Dava ilk celsede düşmüştü ancak karşı tarafın avukatı ek süre istediği için uzadı ve 17 temmuz tarihinde bir duruşma daha olacak .
    Eşimin herhangi bir suçu yok ama çalıştığı kurum ile ilgili olduğu için sanık pozisyonuna geldi.
    Bu dava bizi greeencard sürecinde nasıl etkiler ?
    Ds260 formunu en son hangi tarihe kadar doldurmak zorundayım? Sıralamam 2bin küsürlerde.

Sadece davanin olmasi bir problem degil, onemli olan mahkemeden cikacak sonuc. Eger suclu bulunursa bu sefer de aldigi cezalar kararda etkili olacak.

Formu doldurmak icin herhangi bir son tarih yok, ama ne kadar erken doldurursaniz o kadar iyi olur. Eger siralamaniz 2000'lerdeyse o durumda yaz sonunda ya da sonrasinda da doldurabilirsiniz.

• DS-260 FORMU'nda, previous spouses bölümüne, boşanma gerçekleştiği için eşin kızlık soyadı mı yoksa evlenme cüzdanındaki benim soyadım mı yazılmalıdır?

• Bu ileti silindi!

• @Xherri dosya numaranızı açık paylaşmamanızı öneririm. 19XXX yazmanız yeterlidir.

• @crazycells benim case number 19000

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |