Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Kcc yi aradim , bana temmuz 15 den sonra interview tarihi için mail alabilecegim bilgisi verdi. Kesin mi dedim , kimse kesin değildir dedi 🙂

Case numaram 2019_8xxx
    Kcc evrak onay : haziran 2019 başı
    Ben ds 260 i Mayis 2019 sonu göndermiştim

Bekleyelim bakalim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@fatihk DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

26-27-28 bir çok numarayı açıklaması için sadece 3 günü var 🤔 çok kritik🤨 bu arada dvlottery.state sayfasından kontrol ediyorduk değil mi, günde 3 sefer kontrol edip ve istediğin sonucu görememekten ötürü paranoya oldu 😁

evet, dvlottery sayfasindan...

• Arkadaslar ne düşünüyorsunuz o mail gelecek mi bu hafta, resmen mail ve dvlottery sayfa bagimilisi yaptı, sizin umudunuz var mi o MAIL'in gelecegine dair?

• Sayın @muhammetnzr sistemin işleyişine bakıldığında cumaya kadar mailler talihlilere iletilecek,hepimize sabırlar diliyorum, zamanın bizi yönettiği günlerden bizim zamanı yönettiğimiz günlere geçmemizi temenni ediyoruz🙏

• Heyecanla bekliyoruz hadi ama mülakat randevusu gel artık

• Merhabalar. Bu sosyal medya sorusu bizi ilgilendiriyomu biz 03.06.2018 de doldurmuştuk ds260 formunu

• diğer ülkelerde durum nedir araştıran var mı randevu mailleri gelmiş mi onlara acaba?

• Sayın @supermario 15 inden sonra bir büyük parti mail gönderildi,ikinci partiyi bekliyoruz bizler

• @onrozr beklemek yordu artık ne olacaksa olsun.... kıpırdayamaz olduk valla 🙂

• ⭐⭐⭐

• @supermario DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

diğer ülkelerde durum nedir araştıran var mı randevu mailleri gelmiş mi onlara acaba?

yağmur duasına çıkıcaz yakında 🙂

• 30 eylül 2019 a razıyım...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@rustynail şükür demiyorsunuz numaranız current oldu diye ya tüm numaralar current olmasaydı ozaman önce numaran current olacak mı diye telaş yapacaktın sonra da mail bekleyecektiniz. Bence bu nada şükür deyin daha kötüsü olabilirdi. Sonuçta şu anda son iki ay var randevu vermeleri için. 35.000 - 40.000 olan numalar da var . Daha randevu verilecek kişi sayısı kaç önce buna bakalım ondan sonra insanların işlerinin ne kadar yoğun olduğunu anlarsınız. Bırak bir de 2020 tekrar sistem değişti. DS 260 doldurma olayları. Onları da düzenliyorlar. ALLAH tan size @roccorocco sabrı versin diyeyim. Bilmeyenler için yazıyım 3 defa AP kaldı.

• @ayvalik10 DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@rustynail şükür demiyorsunuz numaranız current oldu diye ya tüm numaralar current olmasaydı ozaman önce numaran current olacak mı diye telaş yapacaktın sonra da mail bekleyecektiniz. Bence bu nada şükür deyin daha kötüsü olabilirdi. Sonuçta şu anda son iki ay var randevu vermeleri için. 35.000 - 40.000 olan numalar da var . Daha randevu verilecek kişi sayısı kaç önce buna bakalım ondan sonra insanların işlerinin ne kadar yoğun olduğunu anlarsınız. Bırak bir de 2020 tekrar sistem değişti. DS 260 doldurma olayları. Onları da düzenliyorlar. ALLAH tan size @roccorocco sabrı versin diyeyim. Bilmeyenler için yazıyım 3 defa AP kaldı.

şükrediyoruz tabii ki, niye etmeyelim? Ancak tanzim kuyruğuna girmiş ağzında diş olmayan 60 yaş vatandaş durumuna düşüp de şükretmeyi de doğru bulmuyorum.

• Alacağız arkadaşlar o maili merak etmeyin, haziranda evrak onayı alanlar, 15 temmuzdan sonra haber bekleyecek. Gördüğüm kadarıyla evrak maili alanlara mutlaka randevu gelecek.

• @caglarcan henüz mayısta evrak onayı alanlar randevu alamadılar. haziran'da evrak onayı alanlar eylüle kalabilir, temkinli olmakta fayda var.

• Yarin aksama kadar gelir mi acaba? Yoksa hafta sonuna mi kalir 🤔 gecen ayin 25 inde gelmisti ama onceki aylarda ne zaman geliyordu hatirliyor musunuz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@summerof89 güncel olmasa da tablo var o tabloya bir göz atın

• Arkadaslar, Buradaki mesai saatlerine göre saat başı kontrol ediyorum neredeyse ama hic değişiklik yok. Foruma bakıyorum sizlerden mail ulaşan da yok sanırım. Şu an saat 15.00 hatta KY de 16.00 yani mesai bitti cok büyük ihtimal. Bu durumda bir tek yarın kaldı, haftasonu devam ediyorlar mı, sanmıyorum ama 😞
    Biraz karamsar bir mesaj oldu kusura bakmayın.

• Sayın @fatihk forumdan bir kazanan kcc yi arayıp randevu tarihini öğrenmiş, bende sizin gibi kontrol ediyorum, gelen giden birşey yok

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

114

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.5k

| | | |