Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Gerçi masterın ikinci yılında çalışma izni oluyor aslında ilk iki yıl idare ettirecek para belki yetebilir

• Benim hiçbir konuda umudum kalmadı artık malasef 😑

• Benim daha yaşım küçük 19 yaşındayım önümde daha çok yıl var tabi bilmeyiz ne zaman ölüceğimizi Bu lanet green card olmassa en kötü evlenirim orda öyle kalırım eninde sonunda gidilecek 😃

• @hasnotbeen DV2020 Kaybedenler Kulübü (Kulüp Üyelerine Özeldir) içinde söyledi:

Ben de geldim kulübe. Seneye katılırsam da ne olayım. Yok arkadaş şans olsa zaten ortadoğu çöplüğünde doğmaz çöllü aptal isnaların bol olduğu mitlerin hakim sürdüğü bu saçma coğrafyada olmazdım. Sayfalar ca yazdım yazdım sildim, o kadar çok isyan ve küfür edeceğim konu var ki. Kısaca LANET OLSUN SANA ORTADOĞU.

Malesef kaldık burda😑

• @topraxxx DV2020 Kaybedenler Kulübü (Kulüp Üyelerine Özeldir) içinde söyledi:

Şimdi edindiğim ön bilgi bunlar. Çok yakın bir ahbabım var nerdeyse 20 günde bir gidip geliyor holdingi var tr de ordada uzantısı var sanırım. Onunla konuşacağım. Avukatlarıyla görüşüp bana bilgi versin. Bende sizlere açıklayayım durumu.

Ben gc yi bekleme kısmı haricinde çok fazla teferruat la uğraşmamak için istiyordum. Bide garanti birşey sonuçta. Diğer şeyler maddi olarak uzun soluklu şeyler. Sevdiğim hobilerimi (gun) diğer vizeler karşılamıyor 😁 illa vatandaş veya gc istiyor.

Ama l1 ile ileride gc işlemlerini yürüyebiliyorum bu güzel yanı mevcut. Ben temelli orada bulunmak istiyorum.köklerimi orada salmak istiyorum. Bu benim için en büyük kriter. Bilgi geldikçe paylaşacağım.

en kısa zamanda bilgi paylaşımlarınızı bekliyorum @topraxxx.
    ben de araştıracağım L1 olayını. Çok mantıklı geldi. Olayın peşini bırakmamak lazım.
    Çünkü benim mutlaka oraya yerleşmem lazım:)

• Kaybedenler kulübü bugün nasılsınız 🙂

• Herkese merhaba, ilk başvurumdu, kısmet değilmiş, imzamızı da güncelledik, 2021'i bekleyebiliriz...

• @olcayist öyle deme kardeşim üzme bizi..greencard dediğim gibi hep bir köşede dursun ama başka fırsatlarada yönelelim..bi şekilde amerikaya kendimizi atmamız mümkün..belliki hepimiz donanımlı insanlarız, öyle olmasak bile sicillerimiz tertemiz, pırıl pırıl insanlarız..o yüzden umudunu yitirme..greencard olmadımı daha az maliyetle amerikada turist olmayı dene, bişeyler yapalım arkadaşlar gerisi gelir ..

• Hiçbirşey olmasa bile, birşeyler olmuştur arkadaşlar hissediyorum ve çekilişin yenilenmesi için yeseka'ya başvuracağım ni dersiniz 😃

Dolar an itibari ile 6,23 TL

• @likable DV2020 Kaybedenler Kulübü (Kulüp Üyelerine Özeldir) içinde söyledi:

Hiçbirşey olmasa bile, birşeyler olmuştur arkadaşlar hissediyorum ve çekilişin yenilenmesi için yeseka'ya başvuracağım ni dersiniz 😃

Dolar an itibari ile 6,23 TL

İyi yönden bakmak lazım 2021 de belki dolar düşer ve daha rahat bir göç olur bizler için 🙂

• @t2n bu ülkede dolar hiçbir zaman düşmez kardeşim..her zaman bir geri iki ileri..

• evet arkadaşlar sabah yazacaktım ama yıkıntılar içinde pek kafamı toplayamadım,şimdi yine herşey çok güzel olacak mod on, E vize türlerinden şansımızı bizde deneyeceğiz , şu ana kadarloto sonucunu beklediğim için kendim kızıyorum,herneyse düşünen arkadaşlar için edindiğim bilgiler şöyle;
    E 1vizesi kişinin sadece kendi adına ticaret ve iş yapmak maksatlı başvurabileceği 100 bin şartı aranmayan vize türü ,yani ortaklı olmuyor;ancak iş fikri ve planı yaratıcı parlak ve etkileyici olmalı imiş,bu yüzden avukat şart,

E2 vizesi en az yüzde 50 ortak olmak kaydı ile kişinin yönetici pozisyonunda işini yürütmek adına yaklaşık 100 bin yatırım ile başvurabileceği vize türü,E2 de iş istihdamı sağlamak şart imiş ,sanıyorum en az 1 veya 3 amerikalıya iş ,tam olarak emin değilim bu sayı hakkında,
    EB5 ise 1 milyon dolar ile hem oturum hem yatırım .... hiç gerisini okumaya gerek duymadım çünkü 1 milyonluk durumda değiliz,
    şimdilik bu kadar e2 vize konu başlığında bu bilgiler mevcut yinede aynı paragrafı orayada yapıştıracağım,ilgilenen kişiler oradan takip edebilir ,moderatör konu içinde konu açmaya kızıyor ,aman duymasın 👼🏻 @crazycells
    ayrıca bizim E vize gelişmelerini oradan aktaracağım umarım herşey çok güzel olur

• @aayhann sagol😊bu kaçıncı cikmayisi 😑 insanın sinirleri bozuluyor iste bazen.

• @annecik sayın @crazycells kendi açacak zaten. Araştırayım sizin için başka yasal gitme yollarını bir başlıkta toplayacağım dedi. Gereksiz konu açma şimdilik bekleyelim, hatırlatalım.

@annecik sayın @crazycells kendi açacak zaten. Araştırayım sizin için başka yasal gitme yollarını bir başlıkta toplayacağım dedi. Gereksiz konu açma şimdilik bekleyelim, hatırlatalım.

var olan konuya yazdım ve yazacağım dedim dikkat ederseniz ,teşekkür ederim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

bana birkac gun verin arkadaslar, konuyu olusturacagim.

• @crazycells DV2020 Kaybedenler Kulübü (Kulüp Üyelerine Özeldir) içinde söyledi:

bana birkac gun verin arkadaslar, konuyu olusturacagim.

Sabırsızlıkla bekliyorum. 👏👏👏

• @annecik DV2020 Kaybedenler Kulübü (Kulüp Üyelerine Özeldir) içinde söyledi:

@topraxxx DV2020 Kaybedenler Kulübü (Kulüp Üyelerine Özeldir) içinde söyledi:

@annecik sayın @crazycells kendi açacak zaten. Araştırayım sizin için başka yasal gitme yollarını bir başlıkta toplayacağım dedi. Gereksiz konu açma şimdilik bekleyelim, hatırlatalım.

Konu içinde konu açmaya kızıyor diye kendiniz yazmışsınız. Bende crazycells se hatırlatalım dedim. Kendisi de size zaten cevabınızı vermiş oldu. Asabileşmenize gerek yok. Saygılar.

@annecik DV2020 Kaybedenler Kulübü (Kulüp Üyelerine Özeldir) içinde söyledi:

Konu içinde konu açmaya kızıyor diye kendiniz yazmışsınız. Bende crazycells se hatırlatalım dedim. Kendisi de size zaten cevabınızı vermiş oldu. Asabileşmenize gerek yok. Saygılar.

Yanlış anladınız , asabileşmek gibi bir durum yok 😀 tekrar teşekkürler , saygılar

• @annecik DV2020 Kaybedenler Kulübü (Kulüp Üyelerine Özeldir) içinde söyledi:

@annecik DV2020 Kaybedenler Kulübü (Kulüp Üyelerine Özeldir) içinde söyledi:

Yanlış anladınız , asabileşmek gibi bir durum yok 😀 tekrar teşekkürler , saygılar

Yanlış anlamışım özür dilerim. 🤦♂💆♂🤷♂🗽🇺🇸👍🏻

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |