Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar forumda bile hala hatalar alıyorum.. Oyüzden kazanan tüm arkadaşlarımı, vatandaşlarımı tebrik ediyor canı gönülden kutluyorum. Tek tek yazamadığım için toplu kutlama yapmak istedim 🤣🗽🇺🇸😅👍🏻💁♂😎

Kazanamayan arkadaşlarım dostlarım. Üzmeyin kendinizi... Dilediğimiz kadar başvurabileceğimiz bir sistem var. Elbet bir gün bizim de kapımızı çalacak içinizi ferah tutun. Hayallerde bile güzel amerika....

• @mrfirat 22 abi saol

• 22 yaşında 16 kere nasıl başvurdun.

• Hayırlısı

• @topraxxx kundakta değil ilk başvuruları babamı yaptık babama gülmedi şans ama 18 den sonra ben yapmaya başladım babamın ki ile birlikte toplam 16 lütfen yanlış anlamadan ilk bir sorun

• @seyithann o zaman 2.başvurumda çıktı de kardeş yanlış anlamaya mahal veriyorsun.

• @seyithann ozaman 16 deme dostum. Kendi başvuralarını say bize sadece. Sonuçta sen reşit olduktan sonra kendine başvuru yapıyorsun.

• @mutlukurt0534 haklısınız ama heyecandan kusura bakmayın

• ........

• Dün akşam yine ara ara açılıyordu site sabah saat 9 dan beri hiç giremedim herkes de durum bu mu?

• ya resmen bugun alt ust oldum sonucları ogrenemedım ve bugun aksama kadar sıte amerıkada gece oldugu ıcın ogrenemeyecegım barı sonuclar 8 9 mayıs deselerdı yada sıstemı buna gore daha guclu yapsalardı neyse yahu aslında bukadar cıddıye almayıp hafta sonu bakıcam en sonunda mıllet sıteden dagıldıktan sonra...

• arkadaşlar iki üzücü haber de benden kendime ve eşime çıkmamış bizim ufaklığın fotoğrafından elendiğimizi düşünüyorum durmadığından kafanın yarısı yok sistem kabul etse de bence ondan yoksa kesin çıkar dı 🙂 B - C planım yok ruhsal olarak çökmüş durumdayım ne yapacağımı bilmiyorum inşallah hak edenlere çıkmıştır. akşam cep telefonundan girebildik bir ara da pc üzerinden açabildik sadece 1 er kere açıldı sayfa inşallah yanlışlık vardır tekrar deneyeceğim ama umut kalmadı açıkçası çıkanlara başarılar...

• seçim şaibeli arkadaşlar YSK kararını bekliyorum seçimler iptal olabilirmiş 😃

• @djmagic kaçıncı basvurunuzdu?

• @özcngzl aynen öyle

• Yine çıkmamış zaten çok ümidim de yoktu.

• Kazananlara hayırlı olsun arkadaşlar ben biraz fazla hayal kurmuşum galiba yaşadıgım mutsuzluk hatsafhada hatta itiraf ediyorum çook ağlak bir insan olarak azıcık ağlamış olabilirim🙈 umarım seneye mutluluk gözyaşımız olur ama birdaha aslaaaaa bukdar hayal kurmam☺️ Eşimin işi de manevi sponsoruda hazırdı şans ne diyelim

• @deadboy1903 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Yine çıkmamış zaten çok ümidim de yoktu.

Biz giremedik. Nasıl girip baktın. Hep hata veriyor .

• Siteyi açabilen var mı acaba ki?

• yakın zamanda sonuç sayfasına giriş yapabilen var mı ben bakamadım hala sonuçlara sayfayı açmıyor...sorun benden kaynaklı değildir diye düşünüyorum ama forumu okuyunca ve sonuçları öğrenebilenleri de görünce aklım karışıyor...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

47

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.3k

| | | |