Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar

Herkese bol şanslar öncelikle. Benim halihazırda ABD üzerinde e-commerce üzerine LLC şirketim ve vergi kaydım mevcut. İşlerimi tamamen ABD'ye taşıyıp büyütmek istiyorum. Bank of America hesabım bile mevcut. Tüm bunlar eğer Greencard çıkması durumunda mülakat için bana kolaylık sağlar mı?

• arkadaşlar herkese merhaba forumda yeniyim
    zaman buldukça eski sayfaları okuyorum
    yarını sabırsızlıkla ve umutla bekleyenlerdenim
    benim bir sorum olacaktı bilen arkadaş cevaplarsa sevinirim eğer çekilişte kazananlardan olur isem ve 3 ay sonra evlenecek olur isem eşimide yanımda götürebilir miyim?
    bu arada eşim belarus vatandaşı olacak sanırım galiba herhalde :)))

• @fukceng DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Merhabalar

Herkese bol şanslar öncelikle. Benim halihazırda ABD üzerinde e-commerce üzerine LLC şirketim ve vergi kaydım mevcut. İşlerimi tamamen ABD'ye taşıyıp büyütmek istiyorum. Bank of America hesabım bile mevcut. Tüm bunlar eğer Greencard çıkması durumunda mülakat için bana kolaylık sağlar mı?

Tüm bu işlemlerle ilgili, bilgi ve tecrübelerinizi alakalı konu başlığında anlatsanız foruma çok faydalı olursunuz.

• @voronezh ds 260 doldurmadan önce evlenmenşz gerekli

• @voronezh DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

arkadaşlar herkese merhaba forumda yeniyim
    benim bir sorum olacaktı bilen arkadaş cevaplarsa sevinirim eğer çekilişte kazananlardan olur isem ve 3 ay sonra evlenecek olur isem eşimide yanımda götürebilir miyim?

Götürebilirsin tabiki.

• @mrfirat DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@voronezh ds 260 doldurmadan önce evlenmenşz gerekli

Emin olmadığınız konularda yanlış bilgi vermeyin lütfen.

@voronezh kazanırsanız DS260 formunu kendiniz doldurup, evlendikten sonra eşinize ek bir form açtırıp birlikte gidebilirsiniz sıkıntı olmaz.

• @volkanu çok teşekkürler kardeşim

• bende birkaç kez rüyamda gördüm çıkıyordu inşallah 🙂 hatta %67 oranın da bir şansım vardı (: değişik bir şekilde ama hoşuma gitmişti umarım nasip olur..
    Herkese selamlar..

• 4 saat sonra 1 günden az kalacak. Hadi hayırlısı bakalım...

• @voronezh DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

arkadaşlar herkese merhaba forumda yeniyim

Ds260 formunuza evlendikten sonra eşinizi ekleyebilirsiniz tabiki, o sayede de ona da green card çıkartıp birlikte gidebilirsiniz, çok yakın zamanda yapılmış bir evlilik olacağı için evliliğin gerçek olduğuna dair kanıt isteyebilirler sadece, o zaman da mesela yazışmalarınız fotoğraflarınız gibi kanıtları sunarsınız. Hepsi bu. İyi şanslar her iki konuda da 🙂

• @topraxxx Valla forumu yeni gördüm. Yarın ki heyecanı bi atlatalım oda olur inşallah.

• @fukceng DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@topraxxx Valla forumu yeni gördüm. Yarın ki heyecanı bi atlatalım oda olur inşallah.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/1817/abd-de-şirket-açmak-istiyorum/6

Konusu burada.paylaşımınızı burada yapabilirsiniz. Yarın ki duruma göre hareket ederseniz paylaşım yapmaya yapamaya bilirsiniz. Tecrübeler paylaşıldıkça artar.

• Ciksa bile maddi imkansizliktan gidemem diyenler simdiden Havlu atti ve buyuk ihtimal onlara cikacak hep oyle oluyor ://

• 27 saat kalmış

• An itibariyle dolar 6.0205 arkadaşlar. 15 er bin dolarlar hazır mı? 🙂 1 ay once dolar 5.35 civarıydı. Yarın 7 mi olur bilinmez.

• Inşallah bu sene canı gönülden isteyenlere, hayaliyle yanıp tutuşanlara, dilinde duası eksik olmayana, yıllardır bekleyen umudunu kaybetmeyenlere çıkar GC. İnşallah.

• @gokcell DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Dolar aldi basini gidiyor. 6,04. Bugun YSK nin yapacagi ters bir aciklamayla tavan yapma ihtimali yuksek.

Kemiksiz 7 si var. Sonrası tamamen kaosa girer!! Dün de bu konu geçmişti. Yurt dışı planı olur da gitme şansı yakalayanlar maddi anlamda ciddi yıpranacaklar orası kesin. Umarım en az hasarla gitmek nasip olur isteyen tüm arkadaşlar için tabii benim de ✌🙏🙏😊

• ........

• @gokcell cikmazsa bozdurma sakın ülkenin batmasına az kaldı. Dolar 8 9 u vurunca bozdurur 2 3 ev alır kiraya verir yasarsin bedavaya 😉

• ........

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

69

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |