Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Yasaklı

• Yasaklı

• Alttaki oyunu buraya gelmesin de 😏

• Yasaklı

• @Sinem , @dreams_usa ikili konuşmalar ve mesajlarınızı özelden yazmanızı istiyoruz kimse bu kargaşaya dahil olmak zorunda değil lütfen cümlesinden neden bir şey anlamıyorsunuz. Ayıp ama

Video kilip paylaşma yeri burasımı arkadaşlar Formun kuralları olduğunu ne zaman unuttuk size yakıştıramıyorum gerçekten 😞

İla video kilip paylaşacaksanız şurdan devam edermisiniz..
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/1468/sevdiğiniz-sanatçıların-video-klipleri/2

• Yasaklı

pardon bi an 1980 lere daldım özür dilerim. 🙂

• ilk defa ignore tuşunu kullandırttınız bana, ne acayip tipler var yahu şaştım, inşallah çıkmaz bunlara green card.

• @rüzgar bekleme odası olduğu için beklerken canımız sıkılmasın dedim aslında ama ipin ucu kaçtı sanırım

• Yasaklı

evet biraz abarttım özür dilerim. 🙂

• @rüzgar gerçekten amaç bu idi sabaha kadar sürer yoksa hatta günlerce 🙂

• @reader Biz, karşıt görüşlere sahip kişiler birbirimizle atışırken dahi bu denli aşağılayıcı tavır takınmadık birbirimize. Ve seviyene inmiyor, seni acayiplikle ve garip tiplikle yargılamıyorum.
    İnşallah sana da ÇIKAR gc.
    Allah'a emanet.

• @rüzgar ben uyarmaya çalışmıştım yeni konuda açtım es geçildi 🙂 mevzu şu ki sabah çok detaylı yazamadım işim gücüm vardı.. (vakitlerinin bol olduğunu yazdıklarına göre biliyorum ki asla kötü niyetle söylemiyorum benimde zamanım çok olsa yazarım buralarda bol bol zaman geçiririm) Şimdi Türkiyede siyaset konusu açıldımıydı konuşulur bizler seviyoruz bende kapatın konuları dedim ama sohbet olsa hani yeri zamanı olsa bol bol neler söylerim kendi fikirlerime geleceğe geçmişe yönelik bitmez hepimizin içinde var.. Tatlı tatlıya tamamen bayıldım olması gereken bu gerçekten bak böyle tartışalım zaten yemeyelim öldürmeyelim velhasılı kelam kapanmasında bu konu devamda edilsin okumayı seveni fikir beyan etmek isteyenide çok olurda ama bakın sabah bırakmıştım bu konuyu 7 8 sayfa olmuş gerek yok isterseniz konu başlığı açalım hani bu konuda orada tartışılsın zamanını böyle geçirmek isteyenler orada takılsın bakın konuşulmuyacak konuda değil demiyorum burada zaman geçsin diye neler neler konuşuluyorda. Siyasetin konuşulmasında okuyan kimi insaları durduk yere sinir damarının basılmasına doları hatırlayıp kalp çarpıntısı yapmasına neden oluyor ki bu ben 🙂 örnek vereyim bu dolar mevzusundan müzdarip olduğum zaman birkaç sayfa öncesi dolar konuşulmuştu resimlerle o zamanlar cevap bile yazmadım çünkü konuşulabilir bi konuydu sadece konu değişmesi için 1 gün bekledim yorumları okumadım sayfaya girmedim ama bu konu öyle değil can sıkıyor durduk yere. kısaca siyaset konuşmayın yahu bağırıorum sabahtır 🙂 normalde bukadar uzunda yazmam siz kitabın özetini anlamışsınızdır umarım.

• Her şey sadece iki kişi üzerine yoğunlaştırılmış ve maledilmiş. Yazmıyorum bir süre, buyrun 2020 bekleme odası sizin olsun, bakalım neler yazıp paylaşacaksınız bekleme ile alakalı.
    Kalın sağlıcakla.

• Yasaklı

bn de bir ara vereyim buyurun siz konuşun. 🙂

• @dreams_usa şakamı bu 2 kişi üzerine mal edilmiş dedin ya 🙂 7 -8 sayfa hatta 10 geri dön bak istatistik al ya nese 🙂 chat kısmını öğretseydi keşke sinem hanım size bana ignoru öğrettiği gbi...

• @dreams_usa acayip derken yargılamak ya da aşağılamak amacıyla değil farklı davranan, o kadar kişinin uyarısını umursamayan anlamında kullandım arkadaşım yine de kusura bakma kırdıysam.

• Şahsen bu ülkede asla din, siyaset ve futbol tartışmamaktan yanayım. Ancak dünden beri gayet seviyeli bir şekilde karşıt görüşler tartışıldı. Ben de bazı yerlerde görüşlerimi belirttim ve başka arkadaşlar da belirtti, konu iki kişi arasında geçmedi.
    Ancak geçse dahi kim forum üzerinden karşılıklı konuşmuyor ki? Gidin özelden konuşun demek kimin haddine? Bekleme odasında politika konuşulmaz diye bir kural var ve benim gözümden kaçtıysa peşinen herkesten özür dilerim.
    Ancak Bekleme odasında daha önce de dv2020 çekilişi dışında konular konuşuldu. (kaldı ki politikanın DV çekilişine çok da alakasız bir konu olduğunu düşünmüyorum)
    Bu yüzden beğenmediğiniz konulara karşı tahammülsüzlüğünüzü de anlayamıyorum. Kimse kimseye hakaret etmiyor veya aşağılamıyor..

• bekleme odasında sessiz sessiz bekleyin .

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.0k

| | | |