Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

Keyif çayı olsun da Mayıs Haziran farketmez.

Selamlar,

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@greenleo evet, Ungan'lar da yine ayni bolgedeler.

• Sarı zarfın üzerinde alias olarak bir kısım var orda eşimin evlenmeden önceki soyadı yazıyor. Bu bütün vizelerde bu şekilde mi oluyor?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@civil_engineer evet, diger resmi isimler siralanmis...

• @crazycells teşekkürler.

• Merhaba bi sorum olucaktı yarın sabah mülakatımız var ben geçtiğimiz hafta ptt kurye kaydını yaparken istenilen bilgiler kısmında ds260 nosunu yanlışlıkla eşiminkini girdim. sonrasında +90 850 3902884 yi aradım teknik destek için [email protected] adresine mail atmamı belittiler 4 ocakta mail atmıştım bilgileriniz incelenip sizinle iletişime geçilecektir dediler bugün de tekrar mail attım bi geri dönüş olmadı. yarın mülakat sırasında bi sorun yaşarmıyız daha önce başına böyle birşey gelen oldu mu?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ed48 bir problem olmaz. kaydinizin ciktisini yaninizda goturun.

Pasaport numarasindan da bulabiliyorlar kaydi, o nedenle dert degil.

• yine bir iç rahatlaması 🙂 tamamdır teşekkürler umarım yarın güzel mülakat geçmişimizle size bilgi vereceğim 🙂

• Merhabalar, Dosya numaramız 2018EU1xxx 1 şubat sabahına mülakat tarihimiz gelmişti ve elçilik sitesinde onaylamış,PTT şubesini seçmiştik. Şimdi de eşimin mutlaka yurt dışına çıkması gerekiyor ve mart sonunda dönebilecek. Erteleme için önce randevuyu iptal edip yeni tarih belirlemek gerekiyormuş ama online olarak yapamadım. nasıl yapılır bulamadım... Bu konuda bilgisi olan arkadaşımız varmı forumda?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@vikki77 mulakat tarihiniz gectikten sonra hazir oldugunuzda yeni bir tarih almaniz gerekiyor. Su an icin ekstra bir sey yapmaniza gerek yok.

• Bu sene africa bölgesine ağırlık verldiği için avruoa bölgesindeki visalar ağırlıklı olarak onay alıyor. Ve bu aydan sonra ki visa bulletin rakamları ortalamadan fazla artma gösterecek diye tahmin ve temenni ediyorum:))

• @susam-hanım tebrik ederim.. Bundan sonra da yolunuz ve şansınız açık olsun 🙂 yakın zamanda Tecrübe ettiğiniz için size sormak istedim. Eski evliliğinize istinaden Boşanma kararını ingilizceye Çeviri yaptırdınız mı..? Bu konuda bir kaç yerde farklı yorumlar okuduğum için emin olamadım bir türlü..

• 1haftadır takip edemedim yeni vize alan arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun inşallah, bundan sonraki süreçte de her şey gönlünüzce olsun.

• Herkese merhaba,

Onaylı pasaportlarımız gelmiş. En kısa zamanda deneyimlerimizi paylaşacağım.

Görüşmek üzere.

• @crazycells peki bu şekilde riske girmiş olmuyor muyuz, mülakat a gelmezsek, but daha tarih alamazsan riski var mi, bir de bir ince soruda , cevabınız konsulusluga arayın dediniz tarihi erteleme yapabilirsiniz, kusura bakmayın lütfen baya bir stres yaşıyoruz, inşallah bir çağırdı buluruz, cevabınız için teşekkür ederim

• 3 ocak tarihli randevum soranrasi onaylanan vizem bu gun postaci( Kargocu) tarafimdan adresime teslim edildi.

Actigimda kacama buyuk beyaz bir zarf ve 5 Aylik vize olan Pasaport um mevcuttu.

Su an ayaklarim yeri daha saglam basiyor.

Bir de hep forumda sari zarf diye okudum benim ki niye beyaz?

• Merhaba herkese,

Bu sabah 7.30 daki randevumuz için eşimle 7 gibi konsolosluğa gittik. 7.15-20 gibi içeri almaya başladılar. Güvenlik kontrolünde fotoğraflara bakıldı sonrası montlarımızın önünü açarak beklememiz söylendi. Sonra teker teker içeri aldılar. Pasaportumuza etiket yapıştırıp sıra numarası verdiler. Bizim numaramız 8.10 da yandı. Forumlardaki meşhur suratsız hanıma(biz güldürmeyi başardık) evrakları teslim ettik. Bahsedildiği gibi kağıt sesinden acayip rahatsız oluyor ve uyarıyo. Eşim elini kolunu oynattıkça 7 aylık mı gibisinden de espri yaptı 🙂 Bekleme yerinin sağ tarafındaki haritayla ilgilenince de hoşuna gitti genelde kimsenin dikkatini çekmiyor dedi 🙂 Yaklaşık 15 dakika bu bayanın yanında vakit geçirdik daha önce evlenip evlenmediğimizi sordu. Verilen numaralardan birini bu bayan aldı. 8.35'te 7 numaralı kasiyer bölümünde numaramız yandı. 660 doları nakit tam para olarak ödedik. Kısa süre sonra tekrar numaramız yandı. 5 soru soruldu- Amerika’da nerede yaşayacağımız ? Aile ve arkadaş olup olmadığı? Ne zaman evlendiğimiz? Ne zamandır tanıştığımız? Son olarak da eşime nerde çalıştığını sordu meşhur sarışın bayan 🙂 Sonrasında bana sizin turistik vizenizi iptal ediyorum artık başka vizeniz var tebrikler dedi ve o beklenen kağıdı uzattı 🙂 Biz mülakata çok yakın evlendiğimiz için aşırı tedirgindik ama herhangi bi sıkıntı yaşamadık çok şükür. Herkese bizimki kadar rahat bir görüşme dilerim 🙂 Burdan bilgi veren yardımcı olan herkese de ayrıca teşekkürler. Daha nice başlıklarda görüşmek üzere 🙂

• @ed48 Size ve eşinize birlikte çıktığınız bu yeni yolda bol bol başarılar diliyorum. Yolunuz açık olsun. Darısı bizim başımıza )

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@vikki77 konsoloslugu arayarak erteleme yapamazsiniz. Yeni bir mulakat tarihi alabilmek icin mulakat tarihiniz gectikten sonra hazir oldugunuzda ais sisteminden (csc) yeni bir randevu tarihi talep edeceksiniz. Bunu su anda yapmaniza gerek yok, mulakat icin hazir oldugunuzda yapin.

Bu isin bir riski yok, stres yapmaniza da gerek yok 🙂 Gerekiyorsa, konsolosluga suradan ulasabilirsiniz: https://tr.usembassy.gov/tr/visas-tr/contact-immigrant-visa-section-tr/

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

104

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |