Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

Beyler Bayanlar iyi akşamlar, bu konu başlığından da anlaşılacağı üzere hiç kimseyi rencide etmeden veya ters köşe göstermeden yalın olarak tecrübe / ders veya pratik bilgi kazanmak üzerine açılmış. Birçoğumuz ya gidiş aşamasında yada mülakat aşamasında . Bu iki grupta stres tavan yapmış durumunda . O açıdan bu bölümün doğru kullanıldığı taktirde kararsızlık aşamasında bir çok kişi için ilaç olacağı düşüncesindeyim. Hayatımızın ortak bir kaderde olduğunu unutmadan hepimiz birbirimizin yoldaşıyız.Samimi güzel hikayeler hepimizi biribirimize kenetleyecektir.

• sayin @crazycells
    ezik tip tanimlamasi 5 mesaj onceydi ve siz uzun bir mesaj yazmistiniz bana bu konuda. niye hala oralardasiniz?
    insanlardan nefret etmiyorum.
    gun icinde bos vaktim yok.
    ahbap sozunden kasit siz degildiniz.
    siz herhalde 22 trilyon borc lafina bozuldunuz. bende tesadufen gordum bugun haberlerde. kotu niyet yok.

• 22 trilyon borc olan bir ulkeye herkes mal satmaya calistigi ve hatta bu ulke vergi yukseltecegi zaman tir tir titrendigi icin benim acimdan sorun yok...

Baktik 22 trilyonluk borcu olan ulkede sorun var, 2023te falan geri doneriz asrin parlayan yildiuzi ulkemize 🙂 dert etmeyelim yahu 🙂

• ⭐⭐

Benimde artık bir Skype austin merkezli numaram var. Yavas yavas Amerikalı oluyoruz. Oley 😊

• ⭐⭐⭐⭐

@HockeyUmpire2 hayırlı olsun ben 6 aydır kullanıyorum faydasını gördüm. Numarayı sbt kullanma üç aylık 25 usd ve USA obenelik 3usd civarı aylık veriyorum. Yönlendirme ile internet kapalı ise skypetelefonu türkiye hattına bağlıyor.

• ⭐⭐

@redsat2000 izindeyiz abiciğim 😊 nasıl baglayabilirim tr hattıma? Heyecandan baska konuya yazmısım. Neyse belki biraz gergin ortam dagılır. ✨

• ........

• ⭐⭐⭐⭐

@hockeyumpire2 Amerika'da tutunamayıp geri dönenler var mı? içinde söyledi:

@redsat2000 izindeyiz abiciğim 😊 nasıl baglayabilirim tr hattıma? Heyecandan baska konuya yazmısım. Neyse belki biraz gergin ortam dagılır. ✨

İyi olur Ortam dağılır. TR Hatta yönlendirme - Sky pe Ayarlar - Arama - Arama iletme sesli mesaj- Şuraya yönlendir - TR Telefonunu yaz

• ⭐⭐

@redsat2000😊 iyiki bu forumda varsınız. ✨💐

• bu skype telefonu iyi hoş da çok fazla gereksiz (spam) çağrı alıyorum, sizlerde de bu sorun var mı acaba?

• ⭐⭐⭐⭐

@israfil Evet bu spam aramalar geçen aya kadar (3 aydır) çoktu. Ancak bu sky pe den değil hintli kardeşlerimizin spamtelefon aramalarından kaynaklanıyor. Truecaller programıyla engelleme / spam uyarı sistemi nedeniyle otomatik olarak engelleme ile şuan seslerini kesmiş durumdayım. Normal telefonlar dada bu tip arayanlardan dolayı çoğu kişi USA da şikayetçi

• @redsat2000 ne şom ağızlıymışım , tam googleda truecaller ile ilgili arama yaparken bir spam daha aradı). Bu uygulama ile rehberinizi paylaşıyorsunuz sanırım, güvenli mi acaba ve nasıl kurdunuz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@newman Amerika'da tutunamayıp geri dönenler var mı? içinde söyledi:

sayin @crazycells
    ezik tip tanimlamasi 5 mesaj onceydi ve siz uzun bir mesaj yazmistiniz bana bu konuda. niye hala oralardasiniz?
    insanlardan nefret etmiyorum.
    gun icinde bos vaktim yok.
    ahbap sozunden kasit siz degildiniz.
    siz herhalde 22 trilyon borc lafina bozuldunuz. bende tesadufen gordum bugun haberlerde. kotu niyet yok.

Evet, sayin @newman ,ben onu ornek olarak vermistim; hani dediniz ya 'baskalari yaziyor hicbir sey olmuyor, ben yaziyorum saldiriyorlar'... ben de sizin yorum yapmaktan daha fazlasini yazdiginizi belirtmek icin vermistim "ezik tip" ornegini...

"ahbap" kelimesiyle bana gonderme yapiyorsunuz zannettim ama yanlis anlamis olabilirim tabii ki; lakin bana gonderme yapsaniz da benim icin hic dert degil, beilrtmis olayim, hatta mumkunse -illa laf atmaniz gerekiyorsa- sadece bana laf atin 🙂 sert bir uslup kullanacaksaniz, bana karsi kullanin. Baskasina karsi kullaninca tartisma cikiyor ve hizlica buyuyor.

yok, 22 trilyon borc lafina bozulmadim.

• ⭐⭐

@israfil spam ın aradığını nasıl anlıyorsunuz? Olur da iş basvurusu için zannedip açarsak bir problem olur mu?

• ⭐⭐

Kullandiginiz hatlarin online app inden yada musteri hizmetlerinden spam id hizmeti olup olmadigini ogrenebilirsiniz. Ben tmobile kullaniyorum. Spam aradi mi ekranda “spam likely” diye uyari beliriyor. Konuyu biraz saptirmisiz gibi sanki

• ⭐⭐⭐⭐

@HockeyUmpire2 yaptığınız iş başvurularını excel de listelemenizi öneririm. Bu hem ne kadar refuse yediğini hemde diğer performanları görmeni sağlar. Onun haricinde spam ile normal başvurularını da ayırma konusunda yardımcı olur.
    Ayrıca daha önce dediğim gibi truecaller programı bu konuda bana yardımcı oluyor. Daha onlar aramadan kirmizi spam işareti ile bana uyarı veriyor yada konuşma daha başlamadan hattı meşgule alıyor. Tecrübelerime göre bir dakika içinde 10 defa arayan biri spamdır. Arada spam yada sigortalar arıyabiliyor. Çoğunlukla çok konuşuyorlarsa yada konuşmalarını motora bağlamış ise atlatma manevrası yapmanızada fayda var.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

sayin @redsat2000 truecaller app bilgisini su konuya da aktarmaniz mumkun mu?

https://yesilkartforum.com/forum/topic/1953/istenmeyen-telefon-aramalarini-onlemek

• ⭐⭐⭐⭐

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@redsat2000 elinize saglik.

• Selamlar buğün denk geldim takip ettigim ailelerden koray ve cisem cifti türkiyeye dönüş kararı almıs herseyi tüm içtenligiyle anlatmıs kendisi bazıları icin amerika hayaller ülkesi olabiliyorken bazı insanlar icin mahrumiyet ülkesi isin birde bu yanı var kültürel alışmışlık özlemler vs..

Benzer Başlıklar

• 152
  • 7
  • 1
  • 11
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

60

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |