Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gizemb Ben o karakterde bir insan değilim. Eğer öyle bir amacım olsaydı 26 yaşına kadar bu ülkede sürünmezdim. Bu konuda yorum yapmama gerek yok aslında ama yine de aklında soru işareti kalmasın diye söyleyim. Kendisini çok seviyorum.

• @rüzgar cok tesekkur ediyorum örnek olması inanılmaz derecede rahatlattı beni, umarım arkadasınız icin de hayırlısı olur 🙏🏻

• @yatutarsa , kesinlikle şuna buna çıkar diye bir istatistik yok. Sadece şansınıza ve gerçekten istediğinize inanın. Şahsen geçen sene ilk başvurumdu ve yaklaşık 6 ay boyunca belli etmesemde hergün ya çıkarsa ne yaparım diye hayal kururak, hayırlısı ise çıksın diyerek uyudum ve şuan mülakat sıramı bekliyorum. Oraya gidince nelerle karşılaşırım bilemem tabi ki ama bende yeni mezun olarak bu sene gidicem Haziran ayında mezun oldum. Bizim için bu kadar gençken çok güzel bir şans umarım istediğin gibi hayırlısı olur. Çıkmazsa da sakın moralini bozma o kadar çok seçenek varki sen yeterki yurtdışına gitmeyi kafaya koy. Bu sadece random olarak gelen en güzel şans ama olmazsa sakın pes etme. Ben şuan mülakat sıram gelmese bile kesin gideceğim bir yerlere mantığı ile hareket ediyorum 🙂

• ⭐⭐ Yasaklı

Şafağımmı kalmıs =86
    Askerde , terhise az kalmıs iken sonra ayak işlerini benmi yapayım anlamında Safağım mı kalmıs, bu safaktan sonra ben mi yapayım seklinde ifadeler kullanırdı uzun dönemler.

• 3 aydan az kaldı... Hakkımızda hayırlısı.

• Birden bir bakayım dedim neler oluyor burada 🙂 Kaldı 3 ay hepimize bol şans hepsinden önce hayırlısı olsun gerisinin önemi yok,görüşmek üzere 7 mayısta 🙂

• 87 gün kaldı.inşallah hepimize çıkar.zamanda geçmiyor.karışık duygular içindeyim.çıkacakmış gibi umutlu.çıkmayacakmış gibi karamsar. :((

• Form dan en fazla 5 yada 10 kişi kazanır gerisi gene bekler bence :))

• @ahmet-34 öyle demeyeydin iyiydi 😞

• Ailemizin üzerine olan tapularıda gösterebiliyor muyuz yoksa sasece başvuran kişinin üzerine olan tapular mı seçildikten sonraki süreçte gösterilebiliyor? ve bir diğer sorum türkiyeden bir şirketin bu süreçte sponsor olacağına dair resmi bir belge/yazı (şirket tarafından) gösterilebilir mi acaba? şimdiden teşekkürler

• Yasaklı

@ahmedcaliskaan size ya da eşinize ait olmalı. Türkiyeden bir şirketin sponsorlugu kabul edilmez diye düsünüyorum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mhepekiz çok haklısın Türkiyede ki şirket olmuyor çünkü senin masraflarını karşılayacak bir kişi acaba o nasıl yaşıyor amerika da maddi gücüne bakıyorlar. Bununla ilgili @crazycells sponsor başlığında tablo yayınlamıştı

• @sadikcagan ben tahmini söledim belkide daha azdır :)))

• @ahmedcaliskaan size veya eşinize ait olmalı maddi kanıtlar. Sponsor olarak ise, amerikada maddi yeterliliği olan biri sponsor olabilir diye biliyorum.

• @mhepekiz teşekkürler. Bekarım:) Üniversite öğrencisiyim. CC istiyorum

• @aysegul teşekkürler. workaway gibi platformlardan yararlanabiliyor muyuz peki bu süreç içerisinde?
    ABDde bir iş verenden teklif alıp bununla mülakatı geçebilir miyim?

• @ahmet-34 Belli olmaz orası 🙂 Nasip kısmet işi. Umarım en çok isteyene çıkar 🙂

• İnşallah gerçekten gitmek isteyen, çıkarsa gidecek, gidebilecek birilerine çıkar. Yoksa çok sayıda bi şansımı deneyeyimci, çıkarsa gitmeyecek ama havasını atacak, içeriğini bilmeyen vb. şahıs mevcut. Boşu boşunalar yani genel anlamda. Aklı, kalbi yeniliklere açık, temiz düşünceli insanlara çıkar umarım.

• @ahmet-34 yüzbinlerce başvuru vardır türkiyeden bakacağız artık.kısmet şans belki güler.sonuçta DV 2018 de 4390 kişi türkiyeden kazanan olmuş.%10 a tekabül ediyor.sonuçta az rakam değil neden olmasın.tesellide mi bulmayalım 🙂

• @omertug gitmek istemek ne kelime sürekli planlar dönüyor kafamda.umarım kazanan olarakta yazarım foruma 🙂
    Keşke ücretli olsada gitmeyecek gidemeyecek olanlarda başvurmasa.şansını denemek için başvuran bir sürü insan vardır

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

94

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |