DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @yusufalak Daha önce 2 doz aşı oldum. Dediğim gibi son bir yıl içerisinde kovid aşısı olmadım. Herhangi bir sağlık ocağı veya hastaneden 3.doz yani hatırlatma dozu olmalıyım oraya gitmeden önce değil mi doğru mu anladım?

• @betulxk merhaba, en az 1 hafta kalmayi planliyorum. HK ile gerekli konusmalari yapmaya yetecek kadar diye umuyorum.. oradaki arkadaslarin verecegi bilgiler de cok onemli tabii.

• @Ashley-0 10 Haziran’ da basvurumu yaptim, maalesef Ankara disinda ikamet ediyorum. Bilgi icin tesekkurler

• @onurmert bende düşünmüyorum! Nerden başlayalım

• Kuala Lumpur ve HK 2NL mail attı mı arkadaşlar

• @Demayfo merhabalar. Nasılsınız umarım iyisinizdir 🙂 Var mı bir gelişme Hong Kong'da ? Dört gözle sizden gelecek olumlu bir cevabı bekliyoruz 🙂

• @onurmert bende düşünüyorum

• Geçmişteki yıllarda Ankara hangi aylarda toplu alım yaptı bilgisi olan var mı?

• Arkadaşlar merhaba. Dün gece principal applicant olan eşime ""mevcut güncellemelerinizin olduğunu bildirmek için" şeklinde mail gelmiş. Ama 16 haneli confirmation numarasını bulamıyorum. Elimde case numarası 2024EU000054xx ve ds260 ı gönderdiğimizde "Your Immigrant Visa and Alien Registration Application (DS-260) was sent to the Kentucky Consular Center (KCC) forreview." ifadesini içerin bir confirmation numarası var fakat 10 haneli. "Forgot confirmation number" olan kısma da girip bilgilerimizi yazıyorum ama " Information:Information entered is not valid." uarısını alıyorum. Ben bişeyi mi atlıyorum anlamadım , istenilen 16 haneli confirmation numarası tam olarak nerede aldık acaba??

• @Ercan-Şen hayırlı olsun

• @rarewonder AIS ne demek arkadaşlar

• @Ercan-Şen evrak talebinde bulundular mı

• Arkadaşlar Viyana sanırım artık dosya taşıma maillerinden bıkıp navigatore geçmiş. Böyle bir şey yoktu diye biliyorum

image.png

• @misha90 Yazılana göre yeni başlatmışlar ve bunun dışında gönderilen e mailler dikkatte alınmayacakmış.

• @İsmet-Kılınç evet Snovac olabilirsin bunu kabul ediyorlar. Ankara Şehir Hastanesinden. Genel hastane polk. alt katta randevu almadan vurulabiliyorsun. Senin 1 tane hatırlatma yapman yeterli çünkü daha önce 2 doz aşı vuruldun.

• @cemal1153 Sayılarla dv2024 başlığının ilk iletisi yardımcı olacaktır. Ben de tamamen hakim değilim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cemal1153 kendi mali yılınızın başlığını okursanız çok net analayacaksınız.
    lütfen forumdaki başlıkları detaylıca inceleyin.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/7230/dv2025-2025-green-card-lotosu-aşamaları

• @Biks hocam benimde pasaport işlemleri cuma günü yapmıştım pazartesi sabahı 10 gibi evime gelmişti. Bu arada Ankara da yapmadım.

• @canoo bu konu için kariyer.net'e bakabilirsiniz

Benzer Başlıklar

• 12173
  • 3
  • 403
  • 4655
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

111

43.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

440.7k

| | | |