Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Lise bir terk yani 3 sene gerek çıkarsa yetişmez lise malesef ... başka şekilde uyduramazmıyım acaba mesleğimin gecerli olucagını sanıyordum çok üzüldüm şuan çıkarsa eğer ne yapmam gerek hiç gitmiyimmi mülakata sizce ? Yada denemelimiyim şansımı ?@crazycells

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@onurd Bu sorulariniza cekilisi kazandiktan sonra kalan zamana gore cevap vereyim isterseniz. Acik lise belli bir yas sonrasi normal lise gibi gitmiyor, daha hizli bitirebilirsiniz. Isterseniz sartlarini arastirin.

• Tamam çok teşekür ederim birde ingilizcem yetersiz olduğu için ilgili sitedeyi tam anlayamıyorum denklik sevıyesini anlamam için mesleğimle ilgili dediğiniz gibi eger çıkarsa bu belgelerı hazırlamasını bilen birinden yardım alarak devam etmek olacaktır benim için tekrar çok teşekür ederim ellerinize sağlık yardım edip anlattığınız için.

• Cok az bir sure kaldi.Bakalim Subat ayi icin ne aciklanacak. Var mi tahminleriniz? Icimden 12000 geciyor, biraz kendimle ilgili olabilir tabii 🙂 Pazartesi gunu aciklanmasi umuduyla...

• @chemist evet pazartesi yada salı açıklanır herhalde, göreceğiz bakalım yine 2000-2500 mü arttıracaklar yoksa sürpriz yapıp 4000-5000 arttıracaklar...

• ⭐⭐

Sn @asilcenk 11 binli bir sayı görsek bile yeter. Geçen sene bir arkadaş 5 Mayıs ta 30 binli numara ile girmiş mülakata. Sizde Temmuza hazırlık yapın derim .

• Eveeet Kentucky'de mesai basladi bakalim gelcek mi yeni bulten?

• Yarın yada Çarşamba gelir bence ve ümidim 11bin üstünü göreceğiz...

• @arnblt büyük olasılıkla mülakat tarihlerimiz çok yakın olacak. Ben cutoff'da büyük bir sıçrama bekliyorum. Bizim sıramız da Mart-Nisan gibi gelir sanırım (umarım).

• Bu bültende 13000 leri göreceğiz...
    Ve bekleyen arkadaşlar bir adım daha yaklaşacak yeni hayatlarına.Daha büyük sıçramalar olsa da daha fazla sevinç ve mutluluklar paylaşılsa forumda.
    Okuduğum her konsolosun " vizenizi onaylıyorum" yazısına en az sizin kadar mutlu oluyorum.

• ⭐⭐

Tabi ki gönül 13000 binleri ister ama ben 10500 - 11000 arasında olacağını düşünüyorum. Böyle olması da iyidir zira bütün varsayımlar, yöntem değişikliği gibi tezler biraz çöp olur. Sadece şu vize yasaklısı ülkelerden dolayı bir sıçrama olur belki ama o da bu için zor. Benim beklentim Nisan için 17000 dir. Şubat - Mart için rakamlar çok önemli değil.

• Ooo arkadaşlar ağzınızdan bal damlıyor.
    Umarım ki şaşırtıcı derecede bir sayı açıklanır. Geçen sene numaramın yakın olduğu sn. @semavi Şubat ayında görüşmelere girmişti. Fakat bu sene malum sistem değiştiğinden, Mart ve Nisan aylarını bekliyorum ben. Ama gönlümde Şubat var😀. %1den de düşük olsa da olasılık, yok değil. Bizler daha düşük olasılıklarla seçildik bu aşamaya ne de olsa.
    😉😉

• @xemre bizim sayılarımız yakın açıkcası benim gönlümden mart geçiyor 🙂 çünkü şubat olması için 7-8binlik artış olması gerekir. ama tabi ki sizin tahmininiz tutarsa hiç üzülmem 😃

• @damladav evet yakınlar. Benim ki tahmin değil de umut işte. Umarım yakın zamanda sıralarımız gelir.

• Bu ileti silindi!

• @crazycells Merhaba. Bir kac sorularım vardır. Ben Moskovda Ünverste diyil Akademi okudum.Buda Diploma sayılır öylemi,? Diplomam var 4 senelik.Soru2. Çalışdığım iş yerlerimin giriş çıkış tarihlerində ay falan frklı yazmışım sorun yarda bilirmi,,?

cevap

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gunay-eliyeva Akademi dediginiz resmi bir egitim ogretim kurumu mu? Eger sonucunda diploma ya da sertifika aldiysaniz, bunlari forma yazabilirsiniz. Hicbir sorun yaratmayacaktir.
    (Isterseniz bana ozel mesajla okudugunuz egitim kurumunun linkini gonderin, bir bakayim)

Is yerinin giris cikis tarihlerinde yaptiginiz kucuk hatalar, hicbir sorun yaratmaz.

• Umarım bu sefer büyük bir artış olur...

• Merhaba Konsolosluk randevusunu ileri bir tarihe erteletmek istediğimizde bunu nasıl yapmamız gereklidir ?
    Bilgisi olan arkadaşların paylaşmasını rica ederim.

• İyi akşamlar arkadaşlar. Yeni Visa Bulletin neden böyle gecikiyor ? ) İnşallah numara sayında büyük bir artım olur da , benim gibi numaraları yüksek olanların ümidi ve şansı azacık da olsa artmış olur

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

83

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |